Enerjiden etkilenip gelen görevliler

Sakpe

Kayıtlı Üye
İnsan enerjisinden etkilenip gelen görevliler insana nasıl yardımcı olur ve onlarla nasıl iletişime geçilir konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa memnun olurum tsk ederim

asterix

Kayıtlı Üye
? Sorudan bir şey anlaşılmıyor.

Sakpe

Kayıtlı Üye
Kendileri gelen görevli hadimler,onlarla nasıl iletişime geçilir?

Cole

Kayıtlı Üye
Iletisime gecmeden geldiklarini nasil anladiniz?

Sakpe

Kayıtlı Üye
Geldiklerini söylemedim ki,sadece iletişime nasıl geçerler diye sordum ?

KronoM

Kayıtlı Üye
Kardeşlerim iyi insan olun Allah'ımız Bilir Herşeyi, bir isteğin varsa dile Allah'ımızdan

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Büyük çoğunluğu rüya ile olur.Enerjiden etkilenme meselesine yorum yapmıyorum.Bir ruh veya bir varlık siz bir şekilde bir yardım edecekse, gönderilen bilgiye göre bu trans halinde de olabilir, rüya halinde de olabilir veya direk sizi el geçirerek de yapabilir bunu.Gönderen ruhun veya varlığın gelişmişlik derecesine göre değişir çoğu zaman.Enerjisi ne kadar yüksek, sizin akışkanlığınıza veya katılığınıza ne kadar yakın, görevleri ne vs vs.En son söylediğim artık yardım değil obsesyona giriyor bu arada.
Mekanizma bundan çok daha detaylıdır,

Constantin3

Kayıtlı Üye
İnsan enerjisinden etkilenip gelen görevliler insana nasıl yardımcı olur ve onlarla nasıl iletişime geçilir konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa memnun olurum tsk ederim

Kardeşim bak sana şöyle açıklayayım. Enerjiden dolayı enerji pozitif ise ve yoğun miktarda zikirler vs ile kuvvetlendirilmiş ise, müslüman cinler gelir. Hadim gelmez. Müslüman cinler kişiyi merceğe alır. Bu kişi Allah yolunda savaşacak, bu yönde gidecek biriyse kişinin kalbinden geçeni bilirler ve yanında kalıp şifalandırma çalışmalarında kişiye yardımcı olurlar ama bu iş çok uzun uğraşlar gerektirir. Diğer bir yönü riyazete yatmaktır o şekilde ise aklını kaybetme ihtimalin yüksek hiç girme derim.

Aileden gelen varlık soruna gelirsek ; aileden sana gelmiş olan ancak ümmü sübyandır. İşinin ehli bir zat'a görün bilgi al, aileden sana rahmani bir şey gelseydi zaten iletişime geçerdi seninle ve amacını da söylerdi.

Constantin3

Kayıtlı Üye
Riyazete yatmak derken yanlış anlaşılma olmasın, forumda öyle üyeler var. Uzun bir süre anadan doğma ürünlerden uzak kalmayı bir uyku hali olarak yorumluyorum.

TiaLaine

Kayıtlı Üye
Soru pek anlaşılmıyor o yüzden anladığım kadarıyla cevap veriyorum. Gelen varlığın enerjisini kaldırabilecek düzeyde değilseniz ilk uyku halinde gelir. Eğer kaldırabilecek durumdaysanız da size görünür. İlk çağırımlarda genellikle rüya yoluyla ya da sadece ses olarak iletişime geçerler. Enerjinizden etkilenen bir varlık derken izinsiz gelmelerden bahsediyorsanız da onlar normal olarak görünmezler ve izinsiz gelen bir varlıkta yardıma gelmez.

Sakpe

Kayıtlı Üye
Anladım arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim

Sakpe

Kayıtlı Üye
Gelen varlığın enerjisini kaldırabilecek düzeyde değilsem ne yapmalıyım