Paranormal bir olay mı?

Moonlight_sonata

Kayıtlı Üye
Merhaba. Henüz üç gün önce yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Üç gün önce arkadaşlarımla otururken birden aklımıza geldi-belki bilirsiniz evleneceğiniz kişinin adını sorduğunuz bir çeşit falımsı bir şey var.- eğlencesine yapalım dedik. Bir kağıda daire çiziyorsunuz ve alfabeyi yazıyorsunuz dairenin etrafına. Ardından saç telinizden koparıp biryüzüğe geçirip dairenin ortasında tutup kiminle evleneceğinizi soruyorsunuz. Duyduğumda öyle saçma gelmişti ki ben ısrar ettim yapmak için. Arkadaşlarım da inanmadıkları için yapmayı kabul ettiler. Her şey güzel hoş iki arkadaşım da denedi ikisine de isimler yazıldı. Defalarca denememize rağmen hep aynı isimler çıktı. Bu çok şalırtıcıydı çünkü ben elime aldığım anda yüzük hiçbir şekilde hareket etmedi. Neredeyse 3 saat bununla uğraştık ama benim elimde hiçbir şekilde hareket etmedi. Benim yerime yapması için saç telimi arkadaşıma verdiğimde ise karmakarışık aptalca harfler sıralandı ard arda uboshuyi tardında ilk seferinde uvimo falan dedi hatta hatırlıyorum çok dalga geçmiştik. Ve her seferinde aynı karma karışık şey yazıyor uboshla başlayan o şey. En sonunda sinir oldum ve bir tel daha kopardım saçımdan ve yüzüğü de geçirip bu kez yine ben tuttum ve sinirle "Sen kimsin?" Diye sordum. Hiçbircevap beklememiştim ama bana ölmüş olan sevdiğimin ismiyle karşılık verdi. Hiçbirimiz inanamadık. Elimde tek bir santim bile oynamayan yüzük upuzun ismi yazdı. Gerçekten o musun diye sorduğumda yine hareket edip "evet" yazdı. Ardından ablasının adını sordum ve yine doğru şekilde tek tek harflerin üzerinde durdu. Sizce bu ne olabilir. Çocuk saçması dediğimiz oyunda böyle bir şey yaşamak hepimizi şoka soktu gerçekten o olduğuna inanan arkadaşlarım da var.

TiaLaine

Kayıtlı Üye
Yüzük ve saçla olan uygulamanın kaç yaşında evleneceğini öğrenmek için yapılanı var ama isimi ilk defa duydum. Neyse olayın gerçek olduğunu düşünerek yazıyorum ölmüş birinin ruhu özel bir çağırma olmadan hiç bir şekilde gelmez.

asterix

Kayıtlı Üye
Ouija tahtası nın benzerini yapmışsınız bu tür bir iletşim mümkündür.

pitilessboy

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Çok farklı yaşanmışlıklarım var sanırdım ama garip bir olay demekten başka çarem yok çünkü ne denediysem bir ruhla iletişime gecememis birisi olarak söylüyorum gerçek olup olmamasından önce bence diyorum altını çizerek ne demek istediğini arastirmalisin uboskhi demek nedir hem herkese gerçek ve anlamlı isimler çıkarırken senin sac teline neden öyle birşey yazmış olabilir bence bunu ele al

Paradise.

Kayıtlı Üye
Konunuz ilginç geldi. Post yazalı 1 hafta kadar olmuş, bu zaman zarfında bir sıkıntı yaşadınız mı merak ettim. Yaşamadıysanız ve ortada korkulcak birşey yoksa size önerim birdaha bu tarz işlere bulaşmamanız, fal baktırmamanız, ve kendinizi korumak adına aklınıza geldikce ayetel kürsi okumanızdır. İyi forumlar.