Merhaba ilk defa konu açıyorum yanlış yere açıyorsam bi yanlışım varsa özür dilerim.benim başımdan bir olay geçti kendi iradem dışında bi ilişki yaşadım benim kabul etmiyordu ama kendime engel olamıyordum inanın kendi ailemden sogumuştum nasıl olduysa bi anda herşeyden vaz geçip ilişkiyi kötü bir izle bıraktım.Ailem bir hocaya gitmek istedi bizde birşeyler var çocuklarıma baktıracam dedi ve tavsiye üzerine bi hocaya gittik.çocuklar yada eş ayrı degilmiş aileden seninkine bakarsam herşey çıkar dedi ve içeride eşim ben bide hoca bulunuyordun beni bir köşeye oturtdu önümde bir masa üzerinde 30 cm çapında tabak şeklinde yuvarlar kap vardı bir tane bozuk bir tl gibi bi metal kabın ortasına koymamı istedi içinde az bi miktar su bulunuyordu ve dört tanede insan figürü gibi metal vardı yuvarlak metalın etrafına karşılıklı gelecek şekilde koydurdu bana sonra üzerine kuran'ı kerimde olmal üzere sayısını bilmedigim altı yada yedi tane kitap koydu kabın genişligindedi çünki kabı üzerini kapanmıştı.sonra sag elimi kitapların üzerine koymamı istedi bende koydum karşımda duvarda ayet yazılı bir çerçeve vardı ona bakmamı istedi eyer büyü yaptıran yabancıysa yüzünü orda görürsün dedi yaklaşık on beş dakika kadar sag elimi üzerinde tuttum ve sonra bişeyler okudu el ayası kıpırdamaya başladı.sende bişeyler var dedi ve sol elimi koymamı istedi on beş dakika kadarda sol elimi koydum ama onbeş dakika dolmadan sanki elimin altındaki kitapla kıprıyor gibi oldu biraz daha durduktan sonra geldi dedi yanıma gelerek kabın üzerinde kitapları benim alıp masanın üzerine dizmemi istedi kitaplar ıslaktı koyarken kuru olduklarına eminim ve son kitabı alınca gözlerime inanamadım kap boştu kitapları koyarken ama şuanda pecete gibi bişeye sarılı bişeyler çıktı aldı ve kendi masasına geçtik sarılı çıkıyı açtıbir çengelli igne biraz paslı.bitane çivi oda aynı şekilde paslı.altı tane muska gibi sarili muska dedi çünki.iki adet yaklaşık otuz cm kadar üzerileri dügümlü ip.on cm kadar bez ona domuz yaglı dedi o bezede eşim benim etegin parcası dedi tutturdu bilemedim şimdi.ve yaptıranın erkek yada kadın oldugunu belirtmek icin ip örgü gibi başının yanlarına uzun saç lı sanki bayan yaptırmış dedi.ha bitanede bezin üzerine arapca yazısı olan bi bez daha vardı hoca bunuda yeni yaptırmış dedi.vel hasıl bizdeki büyü çözüldümü benim merak ettigim bu.şimdiden yardımlarınız ve cevaplarınız için teşekkür ederim.