Var olmak sorunu

asterix

Kayıtlı Üye
asterix Peki siz bu süreci nasıl atlattınız. Bulunduğunuz ortama çevreye insanlara kayıtsız kalabildiniz mi sistemle mücadele mi ediyorsunuz yoksa ona uyum sağlayıp kendinizle mi bir mücadele veriyorsunuz. Küresel temizlik dediğiniz şey nedir peki nasıl ve ne zaman olucak. Çok soru sorduysam kusura bakmayın lütfen. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Bu sürece çeşitli zamanlarda çeşitli tepkiler verdim,yalnızlık dönemlerim oldu psikaitrik tedavi gördüm 3 yıl,her şeyin anlamsız nihilist olduğu dönemler oldu ama metafizk kitaplara mesajlara gömüldüğüm dönemler oldu,bunların çoğunu nevrotik toplumda savunmasız kalmış olmaya bağlıyorum,çok hassas ve duyarlıysanız ince fikirliyseniz bu dünyada sıkıntı çekmeniz dpğal yazaraların şairlerin bir çoğu inttihar etmiştir bir kısmı alkoliktir hapse girmişlerdir her türlü lin.e maruz kalmışlardır,dünya böyle bir yer maaleseff kötü görmüyoruma ma ortalam insandan daha fazla bir bilinç geliştirmenize izin vermek istemiyor çünki korkuyor korku içinde toplumsal bilince tabi olunca bir nevi uyuşturucu gibi rahat ediyorsun,iyice yorulduğumu hissetmeye başaldım kaçıp gitmek ıssız ve doğal bir ortamda kitaplarımı okumak istiyorum ama yapamıyorum yada bazen yapıyorum,üzerimizde büyük bir ağırlık var bu aurayı kasvetli negatif aurayı aşmak için doğayla başbaşa kalmaya çalışıyorum,dikkat ederseniz insanlar çıldırmış gibi her türlü sapıklık arttı insanlar ne yaptıklarını bilmeyen bir zomni gibi robot gibi yaşıyorlar bunu hissedebiliyorum ve nir çok kutsal kaynakta bahsedildiği gibi önümüzdeki zamnlarda küresl bir doğal felkat bu depremde olabilir göktaşı çarpmasıda olabilir bir frlaktle dünyanın büyük bir travma yaşayacağını düşünüyor,hissediyor yada inanıyorum.Tabi bundan evvel nükleer bir savaş çıkmazsa.1