Çocuk ve güvercinler

justinforever

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar,
Gecen günlerde akşama doğru 5– 6 arası evime gidiyorum.yakın bir yerde boş bir arsa var.Arsanın ortasında ise 10–11 yaşlarında bir çocuk bağdaş kurmuş meditasyon halinde gibiydi.İlginç olan kısım çocuğun her tarafına güvercinlerin konmuş olmasıydı.Paranormal bir durum var mıdır aklıma takıldı.Şimdiden teşekkür ederim.

fako

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar,
Gecen günlerde akşama doğru 5– 6 arası evime gidiyorum.yakın bir yerde boş bir arsa var.Arsanın ortasında ise 10–11 yaşlarında bir çocuk bağdaş kurmuş meditasyon halinde gibiydi.İlginç olan kısım çocuğun her tarafına güvercinlerin konmuş olmasıydı.Paranormal bir durum var mıdır aklıma takıldı.Şimdiden teşekkür ederim.
Benim fikrime göre, anlattığınız gibi bir durum mevcutsa; iki seçenek vardır. Birincisi, parkın güvercinleri insanlara yakın olabiliyorlar. Bulunduğum şehirdeki güvercinler elinizden yem yiyorlar. Bir diğer seçenek pek zor bir durum, doğa ile kendi enerjisini uyumlamış olabilir. Şahsen kendim beceremedim ancak belli bir düzeyde; insanlara yaklaşmayan sincap, karga gibi hayvanları bahsi geçen şekilde besleyen kişiler tanıyorum.

justinforever

Kayıtlı Üye
Cevabınız için teşekkür ediyorum.Öncelikle bir park değil boş bir alan yalnızca toprak,taş ve biraz inşaat atığı mevcut .