Sayın Hocalarım HIV/AIDS Hastalığına Yakalandım

Melikenan

Kayıtlı Üye
Gümüş suyu altın suyu Ve kırmızı raishi mantarı kullanın

EkSen

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun ve Rabbim sabırlar versin sana.
Çalıştığım işyerinde bir arkadaşım 2 yıl kadar önce bağırsak kanserine yakalandı. Tıbbın her türlü olanaklarını kullanmasına rağmen maalesef ki hastalığını durduramadı. 1.85 boyunda yapılı adeta dalyan gibi olan arkadaşımı daha bugün uzun zaman sonra gördüğümde bir deri bir kemik kalmıştı. Süreç içerisinde bana yaşadıklarından bahsetti biraz. İstanbul'da ailesinin baskılarıyla bir kaç bakımcıya ( halk arasında cinci hocaya ) gittiğini filan anlattı. Tabi ki sonuç alamadığını da...
Elbette ki alamazdı da...
Üzgünüm sevgili kardeşim ama zamanını havasçılarla,muskacılarla vs benzeri elemanlarla harcama çünkü bu insanlar bırak hiv virüsünü durdurmayı grip mikrobunu bile durduramazlar. Hatta yanlarına nezle olarak git, kendilerine bile bulaşmasını engelleyemezler. Lafa geldimi bizim manevi doktorlarımız var onlar manevi ameliyatlar yapacaklar gibi süslü cümleler kursalar da, insanın maddi hasarlarına karşı etkileri yoktur. Ruhani hasarlara karşı da ancak ehil olanları belki biraz etkilidir.
Kısacası sen bu fikri kafandan at ve hastalığınla yaşamanın yöntemlerine kendini alıştır. Sana ancak sağlam bir irade ve pozitif duyguların yardımcı olacaktır. Elbette sabrında ..
Tekrar tekrar geçmiş olsun.

Afifege

Kayıtlı Üye
Çalıştığım işyerinde bir arkadaşım 2 yıl kadar önce bağırsak kanserine yakalandı. Tıbbın her türlü olanaklarını kullanmasına rağmen maalesef ki hastalığını durduramadı. 1.85 boyunda yapılı adeta dalyan gibi olan arkadaşımı daha bugün uzun zaman sonra gördüğümde bir deri bir kemik kalmıştı. Süreç içerisinde bana yaşadıklarından bahsetti biraz. İstanbul'da ailesinin baskılarıyla bir kaç bakımcıya ( halk arasında cinci hocaya ) gittiğini filan anlattı. Tabi ki sonuç alamadığını da...
Üzgünüm sevgili kardeşim ama zamanını havasçılarla,muskacılarla vs benzeri elemanlarla harcama çünkü bu insanlar bırak hiv virüsünü durdurmayı grip mikrobunu bile durduramazlar. Hatta yanlarına nezle olarak git, kendilerine bile bulaşmasını engelleyemezler. Lafa geldimi bizim manevi doktorlarımız var onlar manevi ameliyatlar yapacaklar gibi süslü cümleler kursalar da, insanın maddi hasarlarına karşı etkileri yoktur. Ruhani hasarlara karşı da ancak ehil olanları belki biraz etkilidir.
Kısacası sen bu fikri kafandan at ve hastalığınla yaşamanın yöntemlerine kendini alıştır. Sana ancak sağlam bir irade ve pozitif duyguların yardımcı olacaktır. Elbette sabrında ..
Şahsen yorumunuzu begendim fakat sormak istedigim su ; acaba sifacilar ne is yapiyor sizce?

Troll

Kayıtlı Üye
6 aylık düzenli ilaç kullanımından sonra HIV ortadan kalkıyor önce bir doktora git saygıdeğer arkadaşım

Ü

Üye silindi 57044

kötü bir durum gerçekten. zor bir imtihan. en kötüsüde böyle bir hastalığınız olduğunu söyleyince sizin eşcinsel olduğununuzu veyahut zinakar olduğunuzu düşünecekler. toplumsal olarak damgalanacaksınınız.

siz iğne batması sonucu kaza ile oluştuğunu söylesenizde insanlar durumu o şekilde değerlendirmezler. sizin eşcinsel olduğunuzu veyahut en iyi ihtimalle sürekli zina yapan biri olduğunuzu düşünürler.

tek diyebileceğim Allah sabır versin!

EkSen

Kayıtlı Üye
Şahsen yorumunuzu begendim fakat sormak istedigim su ; acaba sifacilar ne is yapiyor sizce?

Sevgili kardeşim ben onlara bakımcı demeyi yeğlerim çünkü şifacı dediğimizde şifa dağıtıyorlarmış gibi algılanır oysa ki bakımdan ötesini çoğu geçemez. Ne iş yaptıklarına gelince; Tam bu kısımda net bir genelleme yaparak belirtiyorum ki PARAYLA UMUT DAĞITIYORLAR. Motivasyonu yükseltirken umut kapından içeri hoş bir esinti bırakıyorlar ama hepsi bu kadar. Okunmuş bir takım içecekler içirir yiyecekler yedirir, anlamadığınız bir takım ritüelleri yapmanızı isterler, size muska ya da tılsım adını verdikleri kağıt parçalarını yanınızda taşımanızı isterler. Daha önce de belirttiğim gibi kesilen kolu yerine getiremezler ama kolunuzda ki ağrıları belki giderirler. Zamanını etrafta bakımcıyım diye dolaşanlara harcamamanı tavsiye ederim. Sağlıklı beslenmene ve moral motivasyonunu yüksekte tutarak iradeni düşürmemeye dikkat et.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Sevgili kardeşim ben onlara bakımcı demeyi yeğlerim çünkü şifacı dediğimizde şifa dağıtıyorlarmış gibi algılanır oysa ki bakımdan ötesini çoğu geçemez. Ne iş yaptıklarına gelince; Tam bu kısımda net bir genelleme yaparak belirtiyorum ki PARAYLA UMUT DAĞITIYORLAR. Motivasyonu yükseltirken umut kapından içeri hoş bir esinti bırakıyorlar ama hepsi bu kadar. Okunmuş bir takım içecekler içirir yiyecekler yedirir, anlamadığınız bir takım ritüelleri yapmanızı isterler, size muska ya da tılsım adını verdikleri kağıt parçalarını yanınızda taşımanızı isterler. Daha önce de belirttiğim gibi kesilen kolu yerine getiremezler ama kolunuzda ki ağrıları belki giderirler. Zamanını etrafta bakımcıyım diye dolaşanlara harcamamanı tavsiye ederim. Sağlıklı beslenmene ve moral motivasyonunu yüksekte tutarak iradeni düşürmemeye dikkat et.
Hiç sevmesem de, araya dahil olacağım. Bu bahsedilen tanım şifacılara ait değildir, kendini öyle gösterenlere aittir.

Gerçekten şifacı olanlar kendi içlerinde farklı şekillerde ayrılırlar. Ama en özet şekilde değinmek gerekirse:
Şifacı kendisine bahşedilen yeteneği insanlara yardım etmek için kullanan kişidir. Modernizm varyasyonunda şifacı kişinin aurasını/çakralarını tarar ve sorunlu bölgeyi tespit eder. Sorunlu bölgeye uygun enerjiler yönlendirilir ve astral olarak iyileştirilen sorun fiziki bedene de yansır. Çünkü çoğu sorun alt bedenlerden kaynaklanır. Yine bir çok detay bulunuyor ama konuyu uzatmak istemiyorum. Ha bu kişilerin işi paraya dökmesi tartışılır bir durum. İhtiyacı olmayan bunu karşılıksız yapabilir ama eğer kişinin yaşamını sürdürmek için paraya ihtiyacı varsa, uygun koşullar ile o yolu seçebilir. Sonuçta hastanede bile çeşitli ücretler çıkıyor ve bu çok ayıplanacak bir durum değil. Bu işte gerçekten usta kişiler bile çeşitli seminerler veriyor ve bu seminerler ücretli oluyor. Ortada her zaman bir emek vardır.

EkSen

Kayıtlı Üye
Seraphine o yüzden şifacı yerine bakımcı demeyi ve bunun üzerinden bir genelleme yapmayı tercih ettim. Yalnız şunu da kesin olarak belirteyim ki, bildiğim kadarıyla tarihte Hz.İsa hariç hiç bir şifacının insanların fizyolojik hastalıklarını iyileştirdiklerini duymadım.

Seraphine

Kayıtlı Üye
İşte bakımcı demekte yanlış, onlar bariz şarlatan oluyor. Bu sefer gerçek bakımcıların tanımı yanlış aktarılmış oluyor.

Görüşünüzde size katılamayacağım. Ha ben yeniden bir uzuv yaratmaktan bahsetmiyorum tabii ama şifa enerjisi ile fizyolojik rahatsızlıkları iyileştirmek mümkün. Benim anlattığım tanım en temel versiyondu. Ki o tanımda bile bölgeye aktarılan enerji fizyolojik bedene yansıyor zaten. Hani bizim bildiğimiz 3 katmanlık bedenlerimiz var ya, onlarda gerçekleşene her enerjisel titreşim bir döngü halinde birbirini etkiliyor zaten. Sizin dişinizin ağrımasının sebebi duygusal olarak verdiğiniz kararlar ile problemler yaşamanız ve bunun sonucunda oluşan duygusal enerji sizde blokaj, yırtık veya çeşitli şeyler yaratıyor bu zamanla güçleniyor/büyüyor ve ortaya hastalıklar çıkıyor. Bu karadeniz bölgesinde yaşayan eski toprak dediğimiz insanlar hayatın pozitif yanını gördükleri ve toprak ile haşır neşir oldukları için bilinçsiz bir topraklama gerçekleştiriyorlar. Bu yüzden şehirde ki bir insan hastalıklar ile boğuşup 50-90 yaşında ölürken, onlar daha uzun yıllar rahat bir şekilde yaşıyor. Zaten bizim sağlık bulmak için gittiğimiz hastane bile bize daha çok zarar verici bir alan. Onlarca acı çeken/sorun yaşayan insan toplanıyor ve bir bebekten doktora kadar herkes genelde ağır bir bunalım altında oluyor.Çünkü o sorunlu enerjilerin gerçek manada arıtılışı gerçekleşmiyor. İlaçlar sizin fizyoloik bedeninize katkıda bulunabilir ama asıl sorun daha derinlerde. Gerçek şifacı hem kişiyi şifalandırır, hem bu enerjiyi arındırır ve sonuç olarak koruma sağlar. Ve günümüzde bu yeteneğe sahip bir çok insan bulunuyor ancak uyanamadıkları için dünyeviliğin döngüsünde sıkışıp kalıyorlar. Ve daha hassas oldukları için benzer hastalıklar ile boğuşuyorlar. Bu şifacılığın bir çok örneklerinden birisi Druidlerdir. Doğa ve enerjiyi birleştirerek çeşitli tedaviler gerçekleştirdiler. Eğer verdiğiniz örnekte Hz. Ali yeniden bir uzuv yaratabildiyse bunun hakkında bir şey diyemem. Onun dışında şifacılar bir çok konuda yetkinleşebilirler. Mevcut boyut düzeyimizin bu tür şeylere bir şifacı için izin vereceğini düşünmüyorum ama gelecekte oldukça muhtemel. Ve son olarak şöyle bir detay vermek istiyorum: Belli bir düzeyi aşmış şifacı gerçekten hasar görmüş organları, hücreleri, doktorların kesilmesi lazım dediği uzuvları iyileştirebilecek kapasiteye sahiptir. Ama tabii düzenli bir tedavi süreci ile.

EkSen

Kayıtlı Üye
Sevgili Seraphine, yaşadığım ve gözlemlediğim realite üzerine bu konuya olumsuz yaklaşmaktayım zira hiç görmedim işinin hakkını veren bir şifacı ya da bakımcı... Bakımcıyım diye gezinenlerin bir çoğuda hani senin deyiminle şarlatanlar aslında. Yarım yamalak bilgileri ve bir kaç numaraları var elbette ama dediğim gibi kimselere şifa verebildiklerini görmedim.
En yakın dostumun ms hastası yiğenini sözde manevi doktorlar ameliyat ediyor diyerek aylarca bakıma aldılar kendilerince. Sonuç? Ölüm.
Kanser hastası bir arkadaşımı iyileştirebileceklerini söylediler. Sonuç? Şu anda kanserde son evrede :(
Daha küçük bir bebekken havale geçiren dayımı vakti zamanında götürmedikleri bakımcı kalmamış dedemlerin. Sonuç? Şu anda 44 yaşında zihinsel engelli bir dayım var.
Yani kendi etrafımda gördüğüm gerçekler bunlar maalesef. Kol örneğinde de kesilen bir kolu yerine getiremezler yazmıştım. Belki ağrıyan bir kolda ki sorunu giderebilirler ama nerede bu insanlar?
Velhasıl senden çok farklı düşünmüyorum aslında. Her şeyin özünün enerjiye dayandığı bir boyutta bu özün normal insanlara göre çok daha farkında olan ve kullanmasını az çok bilen insanlar olduğunu bende düşünüyorum ama sıkıntı şu; Neredeler ve gerçekten yapabiliyorlar mı?
Hz.Ali kısmını ise anlamadım! Hz. isa'dan bahsetmiştim ki, kutsal kitaplarda onun körleri iyileştirdiği, kötürümleri yürütebildiği hatta ölüleri dirilttiği geçer.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Yazarken Ali olarak hatırladım sanırım :D Ama bunlar mucize olarak nitelendirdiğimiz şeyler değil midir zaten. Tanrı'nın izni ile gerçekleşen olaylardı. İnsanlar inanmak için kanıtlar istedi ve bu kanıtlar gösterildi. Şifacılar bu yetiye genelde doğuştan sahip olur ve bunu zamanla geliştirirler. Hassas yapıları ayrıca kendilerini korumayı öğrenmelerine de sebep olur.

Aslında kendiniz söylüyorsunuz zaten. Bakımcı olarak yaptığınız tanım şarlatan olarak adlandırdığımız kişiler. Ki normal bir bakımcının şifa verme yetisi zaten yoktur. Çeşitli uygulamalar yapmaları onları şifa veriyor yapmaz. Şifa dediğimiz bir enerjidir ve uyumlu olan kanallıklar ile iletilebilir. Yaşadığınız örnekler için üzgünüm, ama bunlar yapılan yanlış seçimlerin bir sonucu olarak meydana geldi. Bu konuda suçlu olan siz değilsiniz ama sonuç sizi de etkiliyor. Çaresizlik başkaları için her zaman bir öğün olarak görülüyor.

Şifacılar, diğer psişik insanlar bir çok kökenli varlıklar, hepsi aramızda. Ama uyku dediğimiz evreyi aşamıyorlar. Aslında her insanın belli spritüel yatkınlıkları vardır çünkü hepimiz buraya beli amaçlar ile geldik. Ama bu uyku örtüsü hala atılamıyor. Dünya o kadar kötü bir hale geldi ki, herkes farklı bir kaos içerisinde sürükleniyor. Farklı olduğunu hissetmeye başlayanlar bunu hayatlarına yansıtıyor ve toplum onları damgalıyor. Sırf farklı olmamak için kendilerini değiştirmeyi seçiyorlar bu sefer. Bunu net bir şekilde söylüyorum çünkü aynısını yaşadım. Sırf farklı konulara ilgi duyduğunuz için bile sizi farklı şekillerde yaftalıyorlar ve bunlar genelde okul dönemlerinde oluyor. Böyle ağır dönem atlatan kişiler güçlerinin adını bile duymak istemiyor. Bu hediye onlar için bir cezaymış gibi gözüküyor. İşt en temel sebeplerden biri, bu yüzden o şifacıları bulamıyorsunuz. Doğa ile kaynaşabileceğimiz bir alan bulmak oldukça zor, ortalık beton kaynıyor ve güç savaşları içerisinde yıllarımızı tüketiyoruz. Uyanan bazı kişilerde bilgilerini ve yetilerini yakın çevresi için kullanmayı seçiyor. Hani eskiden bölge ebeleri denen insanlar vardı.

İnsanlar ilahiliği tanımıyor ve doğaya saygı duymuyor. Bu bana aynı Atlantis dönemini anımsatıyor. Ego ve hırs koca bir kıtayı batırdı. Ruhlar yaptıkları için pişman olup yeni bir şans istediler ve karşılaştığımız sonuç aynı izden gidildiğini gösteriyor. Ama bu döngünün de tekrarlanması demek. Doğa intikamını alacak ve insanlığın yaptığı her şey tozdan ibaret olacak. Doğa bu rejenerasyonu gayet sağlayabilecek güçte. Ve ben yine oldukça uzun bir yazı yazdım. İşin özünü anlattığımı düşünüyorum. Tanrı'nın ışığı yolumuzu aydınlatsın ve ruhlarımızı korusun.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Benim asıl ilgincime giden bizim büyücülerin havascilarin yada artik adını sayamayacagimiz dallardaki bilgi paylaşanların böyle ciddi bir konu olduğunda sessiz sedasiz kuzu kesilmeleri. Tedavi önerim olarak doğal yollarla sifacilara ulaşmanız. Eğer ulaşabiliyorsaniz gerçek şaman ve sifacilara. Bahsettiğim kiserin nerede olduklarini hangi ülkede bulunduklarini araştırmaya başlayın. Yazilanlari okudum herkes bir cümlenin aynisini sonraki mesaj da tekrarlamış buna ihtiyacınız yok. Bol şans.

lasinkay

Kayıtlı Üye
Hergün bir bardak suya (tercihen zemzem) abdest alınıp besmele ile iki el birbirine sürtüldükten sonra cam bardak iki avuç içinde tutularak ve suyun ses frenkansından tam etkilenmesi için bardağın ağzına iyice yaklasılarak 391 kez Ya Şâfî okunur. Okuma esnasında sadece bu şifa ismine odaklanılır. En sonunda suya Allah'ın Şafi ismi ve şifa meleklerinin yardımı ile bana derman ol ve şifa ver denilerek yudum yudum şükür duygusu ile içilir. İçerken suyun vücudun tüm hücrelerine ulaştığı, onları şifanın yeşil nuru ile doldurarak tüm negatif enerjilerden arındırdığı imajine edilir. Birçok rahatsızlık için naçizane önerimdir. En doğrusunu Allah bilir.

jaki

Kayıtlı Üye
kübada biçok kanserin tedavisi var bili yorum ama ayisle alakalı varmı bilmiyorum bi araştır istersen allah sifa versin

curius

Kayıtlı Üye
Kolloidal gümüşün faydaları, HIV / AIDS, pnömoni, herpes, zona ve siğiller için bir anti-viral olarak deneyimlenebilir. Optimum Beslenme Enstitüsü'nden Dr. Martin Hum, virüsleri hızlı bir şekilde durdurmanın doğal yollarından biri olarak kolloidal gümüşü gösteriyor.

Koloidal gümüş, virüsü bozar ve AIDS hastalarında HIV virüsünün aktivitesini bile azaltabilir. Kolloidal gümüşün hepatit C virüsüne karşı etkinliği hakkında çok sayıda anekdot hesabı vardır.

boyle bir yazıya denk geldim.bi arastırın isterseniz.

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Hergün bir bardak suya (tercihen zemzem) abdest alınıp besmele ile iki el birbirine sürtüldükten sonra cam bardak iki avuç içinde tutularak ve suyun ses frenkansından tam etkilenmesi için bardağın ağzına iyice yaklasılarak 391 kez Ya Şâfî okunur. Okuma esnasında sadece bu şifa ismine odaklanılır. En sonunda suya Allah'ın Şafi ismi ve şifa meleklerinin yardımı ile bana derman ol ve şifa ver denilerek yudum yudum şükür duygusu ile içilir. İçerken suyun vücudun tüm hücrelerine ulaştığı, onları şifanın yeşil nuru ile doldurarak tüm negatif enerjilerden arındırdığı imajine edilir. Birçok rahatsızlık için naçizane önerimdir. En doğrusunu Allah bilir.
Nekadar süre devam edilmeli bu şifaya ?

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun elimden geleni yapıyorum emin olun ...

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
6 aylık düzenli ilaç kullanımından sonra HIV ortadan kalkıyor önce bir doktora git saygıdeğer arkadaşım
Şuan negatifim ilaçlar fayda etti ancak tamamen temizlemenin bir mucize bekliyorum evlilik askerlik herşey sorun oldu Allah cc yar ve yardımcımız olsun ...