Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Sayın Hocalarım HIV/AIDS Hastalığına Yakalandım

Rep Puanı : 17
    Ettiği Teşekkür
    6
    6 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Allah şifa versin, AIDS hastalarını hamamda tedavi eden doktor vardı sanırım ama bu haber gerçek midir mit midir bilemiyorum ?
    Yurtdışındaki sağlık merkezlerini de araştırabilirsiniz.

Rep Puanı : 17
    Ettiği Teşekkür
    6
    6 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Son olarak da moralinizi yüksek tutun, bu hastalığınıza karşı en öenmli savunma olacaktır.

Rep Puanı : 40
    Ettiği Teşekkür
    1
    11 mesaja 19 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

Sn. @core Allaha sığındım başka hiçbirşey gelmiyor elimden yaşama sevincimi kaybettim okadar kötü bir durum ki Allah düşmanımın başına vermesin aylar geçti tedaviye başlıyalı hiçbir şekilde belirtisi yok o yönden çok rahatım ancak piskolojik ve ruhsal olarak ileriye dönük tüm hayallerim yıkıldı hayatımı resmen yeniden şekillendirmek zorunda kaldım aldığım nefesin değerini Rabbimin hikmetlerini aile kavramının önemini herşeyi yeniden şekillendirdim 24 yaşındayım okadar büyük bir arkadaş çevrem var ki ve birtanesi elini çekmedi benden hala olduğum yerdeyim ancak bazı şeylerin hassasiyetini zamanla daha iyi anlıyorum ...
    Evlenmeyi aklımdan hiç geçirmezken şimdi okadar çok istiyorum ki , bir çocuğumun olmasını okadar çok istiyorum ki şuanki tedavi ve şartlarda hiçbir problem yok ancak beni bu hastalığımla kabul edecek birinin olması çok zor ... Bilmiyorum çok karışık bir durum her sabah kalktığında aklına ilk gelen şey bu hastalık örneğin 3 ayda bir kızılaya kan veren ben artık veremiyecek olması çok üzücü bir durum ne olur bana dua edin çevrenizde soruşturursanız Havvas ilmi ile veyahut diğer ilimler ile bu hastalığa yarar sağlayacak biri varsa ne olur bana ulaşınız selam ve dua ile gizlimabet ailesi ...

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    2
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    12

Merhabalar, anladığım kadarı ile kendinizi yalnızlaşmış hissediyorsunuz. Pozitif Yaşam Derneği ile irtibata geçebilirsiniz. Kendileri HIV Pozitif bireylere profesyonel olarak destek sunmakta, size bir çok konuda yardımcı olabileceklerini ve kafanızdaki soru işaretlerini giderebileceklerini düşünüyorum. HIV artık günümüzde sadece kronik bir rahatsızlık, hatta ilaçlarınızı düzenli olarak kullandığınız sürece bir rahatsızlık bile denilemez çünkü HIV Pozitif bireyler kendilerine çok daha dikkat ettiklerinden çoğu insandan daha sağlıklı durumdalar. Dernek ile irtibata geçmeniz sizi büyük ölçüde rahatlatacaktır. İyi bayramlar diliyorum..

Rep Puanı : 40
    Ettiği Teşekkür
    1
    11 mesaja 19 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

Bayram tebriğiniz için teşekkür ediyorum yalnız değilim çevremde çok arkadaşım var hemen hemen çoğu hepsi hastalığı biliyor biri bile benden uzaklaşmadı sadece kalabalık içerisinde yalnızım bu hastalığı bir kaza eseri birinin hayatını kurtarırken kaptım ne yazık ki huzursuzum geleceğim hakkında evliliğim hakkında bir çok konuda ilginiz için teşekkür ederim pozitif yaşam derneği ile daha öncesinde irtibata geçtim bulunduğum şehirde merkezleri yok ne yazıkki selam ve dua ile ...

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)