Sayın Hocalarım HIV/AIDS Hastalığına Yakalandım

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm güzel insanlar halk arasında HIV / AIDS olarak bilinen hastalığa yakalandım Kazanılmış Bağışıklık sistem yetmezliği ... Ancak durum bildiğiniz gibi değil sağlık personeliyim uzun zamandır sitedeyim ve ilk defa çaresiz bir şekilde bu konuyu açtım Allah için sizden yardım istiyorum ... Hastalığa yakalanma durumum özetle Bir hastaya müdehale esnasında iğne batması sonucu ve sonrasında tedbir alınmasına rağmen Prep tedavisinin uygulanmasına rağmen virüsün direnç geliştirmesi sonucu bu hastalığa yakalandım ve gerçekten okadar çaresizlik içerisinde hissettim ki kendimi 24 yaşında hayatım karardı Allah derdimizi unutturacak dert vermesin... virüsü durduracak bir tedaviye başladım ömür boyu kullanmam gereken haplar var evlenme niyetim varken böyle birşey başıma geldi... Rabbimin elbet vardır bir bildiği dedim tevekkül ettim sırtımda çok ağır bir yük hissediyorum Rabbim Şifa verendir elbet bu yükü sırtımdan alır inşAllah ancak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum şifa ilmine sahip gerçekten Allah rızası için bana yardım edecek biri var mı kul kula vesiledir... Bir insanın hayatını kurtarmak için hayatımı ortaya koyduğum zamanlar oldu insanların ölüm haberlerini vermem gerektiği durumlar oldu herzaman insanlara iyi niyetli oldum Rabbim bunu neden verdi diye sorgulamıyorum ancak derdi veren Rabbim şifasınıda verir ne olur bana yardım edin ... Günlerdir ağlıyorum beni bir kardeşiniz oğlunuz yiğeniniz olarak görün ... Sormak istediğiniz ne varsa herşeyi anlatabilirim cevaplayabilirim sevgilerim ile selam ve dua ile ...

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Yokmu kimse Allah aşkına birine yönlendirin beni ne olursunuz ...

Mithra

Kayıtlı Üye
Şimdi ne yazsak boşuna şeker hastalığı gibi kronik bildiğim kadarıyla.İlaçların yan etkisini azaltmak adına alternatif tıp için de şifa sistemleri var.Forum da şöyle bir konu var belki yardımı dokunur aşşağı da linki verdim ve altın üçgen şifa sistemi kronik rahatsızlıklara iyi geldiğini duymuştum.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=27511

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Geçmiş olsun, öncelikle şunu söyleyeyim, size gerçek bir doktordan daha fazla kimse yardımcı olamaz bu bir.
İkincisi şifa enerjileri her ne kadar bilimsel değilmiş gibi gözükseler de çalışma şekilleri bilimseldir.Bir virisü enerjiyle yok edemezsiniz, doktora gideceksiniz, kan testleri vs bunları siz daha iyi bilirsiniz.Sizin hayatınızı etkileyecek ilaçlar verecek veya tedavi için bekleyecek.Şifa sadece buna destek olabilir, belki yan etkileri azaltmada belki moral olarak dinlendirme olarak belki virüsün çoğalmasını engellemeye destek olarak vs.Yine de ben gerçek bir şifacı değilim eksik biliyor olabilirim o yüzden siz origanuma mesaj atın, o tam manasıyla yetkin bir şifacıdır sizi yönlendirir.Daha sonra yukarıdaki linki verilen konuyu okuyun ve her hafta düzenli çalışmaya katılın.Bizim elimizden başka bir şey gelmez maalesef.

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Gerçekten okadar çaresizim ki evlilik hayallerim askerlik hayallerim şuan hepsi bitti... Havvas ilminden yarar gelirmi bu hastalığa bilemiyorum... ilaçlarım yarar sağladı şuanda virüs vücudumda negatif olmak üzere ancak saklandıkları yerlerden çıkmıyorlar o sebepten tamamen vücuttan atamıyoruz ... Eğer çevrenizde bildiğiniz Havvas ilmini şifa yönü ile uğraşan iyi insanlar varsa danışırsanız çok sevinirim ... Sadece şunu sölemek isterim Rabbim bu hastalığı düşmanımın başına dahi vermesin bu kadar kalpten sölüyorum Fayda vermiyeceğini biliyorum ancak gözlerimden yaşlar dinmiyor çok üzülüyorum istemsizce elbet Rabbimin bir bildiği vardır bana dua edin güzel dostlarım selam ve dua ile ...

makssenberg

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm güzel insanlar halk arasında HIV / AIDS olarak bilinen hastalığa yakalandım Kazanılmış Bağışıklık sistem yetmezliği ... Ancak durum bildiğiniz gibi değil sağlık personeliyim uzun zamandır sitedeyim ve ilk defa çaresiz bir şekilde bu konuyu açtım Allah için sizden yardım istiyorum ... Hastalığa yakalanma durumum özetle Bir hastaya müdehale esnasında iğne batması sonucu ve sonrasında tedbir alınmasına rağmen Prep tedavisinin uygulanmasına rağmen virüsün direnç geliştirmesi sonucu bu hastalığa yakalandım ve gerçekten okadar çaresizlik içerisinde hissettim ki kendimi 24 yaşında hayatım karardı Allah derdimizi unutturacak dert vermesin... virüsü durduracak bir tedaviye başladım ömür boyu kullanmam gereken haplar var evlenme niyetim varken böyle birşey başıma geldi... Rabbimin elbet vardır bir bildiği dedim tevekkül ettim sırtımda çok ağır bir yük hissediyorum Rabbim Şifa verendir elbet bu yükü sırtımdan alır inşAllah ancak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum şifa ilmine sahip gerçekten Allah rızası için bana yardım edecek biri var mı kul kula vesiledir... Bir insanın hayatını kurtarmak için hayatımı ortaya koyduğum zamanlar oldu insanların ölüm haberlerini vermem gerektiği durumlar oldu herzaman insanlara iyi niyetli oldum Rabbim bunu neden verdi diye sorgulamıyorum ancak derdi veren Rabbim şifasınıda verir ne olur bana yardım edin ... Günlerdir ağlıyorum beni bir kardeşiniz oğlunuz yiğeniniz olarak görün ... Sormak istediğiniz ne varsa herşeyi anlatabilirim cevaplayabilirim sevgilerim ile selam ve dua ile ...

Hastaya müdahaleyi neden bir doktor yapmadı? sağlığınızı geri getirmez ama dava açın.

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Ben Sağlık Çalışanıyım zaten görevim dahilinde müdehalede bulundum ancak.Başıma bu meret geldi ... O sebepten sizlerden gerçekten bu hususta dua etmenizi diliyorum selam ve dua ile ...

asterix

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun , insan psikoljisinin bağışıklık sistemi üzerinde ne kadar etkili olduğu tartışılmaz o yüzden moralinin çok yüksek tutmalısın,manevi yönünüz var anlaşılan bu iyi dua edin şifa Allahtandır ama yazgımızı yaşamak zorundayız vede şifası olmayan bir hastalık yoktur sadece bilmiyoruz henüz,moralini yüksek tutu bu neden başıma geldi diye düşünmek bence doğru değil,ilaçlarını al,haricen sık sık kefir tüketmeni isterim zararı olmaz yararı olabilir bir arkadaş hepetitb virüsünü bu şekilde tamamen temizlediğini analtmıştı aklıma yatıyor hergün ayran yerine kefir iç ,rahmeti prof Ahmet Aydın Tanrının mıcizesİ derdi,dedem kul kaderini yaşamak zorunda derdi bazı olaylar doğmadan önce planlanıyor,yaşanan her şey bizim bir şey öğrenmemiz için ders ve sınav niteliğinde bbir an bile unutma.

namesbuk

Kayıtlı Üye
Allah sizi bu marazdan hayırlısı ile kurtarsın. Bildiğiniz üzere kullanacağınız ilaçlar virüsü kontrol altına alıp aids olmamanızı sağlayacak. Ümitvar olun tıbbi gelişmeleri takip ediyorsanız geçen ay kanser tedavisine için hiç olmadığı kadar yaklaşıldı geliştirilen usül ile vücudun kanser hücrelerini tehdit olarak algılaması ve müdafaa geliştirmesi sağlandı aynı durum hıv içinde geçerli 2016 senesinde deneyler tedavi ümidi verdi. İnanıyorum ki azami 15 sene sonra kansere ve aidse çare bulunacak.

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
İnancım sonsuz ne güzel insanlarsınız nekadar kalbi temiz yüreği temiz insanlarsınız ... Bu dünyada herzaman iyi olmayı seçtim Allah yeryüzüne Ademoğlunu imtihan üzere gönderdi ya iyilik ya kötülük Rabbim bizleri dostlarından ve dostlarının yolundan gidenlerden eylesin inşAllah ...
Evlenmeyi istediğim kişi ile istemesekte bu durum onun içinde ve benim içinde ağır olduğu için ayrıldık... İlaçlar normal ömrümüz kadar bizleri koruyor dediğiniz gibi ancak bir çok hususta kafama takılan şeyler var ... Bir kaç ehli sünnet olan hocalara danıştım kimisi ben bunu yapamam dedi Bir kişi Allah rızası için bakacağım uğraşacağım dedi bir talebi yok sadece bakacağım dedi ancak benden biraz zaman istedi belki 6 ay belki 8 ay kuran ve esmalar ile yapacağı bir kaç uygulama varmış ama bana zaman tanı dedi şuanda o ilgileniyor benimle daha önce duymuşmuydunuz böyle birşey ?

Salick

Kayıtlı Üye
Öncelikle çok geçmiş olsun. Maneviyatınızı yüksek tutun mümkün olduğunca. Geçtiğimiz günlerde bir yazı okumuştum aradım bulamadım. Kanser ve HIV hastasının tıbbi CBD yağı ile sağlığına kavuştuğunu, bağışıklık sisteminin tam anlamıyla düzeldiğini yazmıştı. Kenevir bazlı alternatif bir ilaç. Cannabis oil veya CBD oil diye araştırabilirsiniz. Allah yardımcınız olsun.

Ori

Kayıtlı Üye
Merhaba. Durumunuza üzüldüm. Allah sabrınıda verir elbet.. Talihsizlikler sonucu her zaman hüsran olmaz. Bu sizin başınıza böyle bir yolla geldiyse bir sebebi olmalıdır. Siz yaşama sevincinizi kaybetmeyin ne olursa olsun. Hayatınıza yeni düzeni vereceğiniz süre içerisinde psikolojiniz bir hayli yıpranacaktır ama bu alışma sürecini geçtiğinizde ve herşey yerine oturup bu durumu kabullenerek iş yapmayı benimsediğinizde bunun sadece negatifi değil pozitif tarafı olduğunuda göreceksiniz diye umuyorum. Tabiki hastalık iyi birşey değil ama izleyeceğiniz yolun seyrini değiştirecek birşey olmuş. Biz insanların senaryolarının zaten yazıldığına inanırım. Bu yüzden üzülmeyin ve yaşayın. Ne olduğunu görün. Sizi ittiği yolda neyin olduğunu anlamaya çalışın. Kim ne derse desin bu hayat sizin. Son zerresine kadar kullanın. Yılmayın. Bu hayatta hastalıktan daha beter şeylerde var. Hastalık her zaman ölüm veya pes etmek değildir. Bazen bir sebep için verilir. Yolunuz açık olsun.

Aeastroom124

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım Mühendisliği
Yazdıklarınızın her bir kelimesini hayranlıkla okudum gerçekten bazı şeylerde çok etkilediniz beni Rabbim size güzellikler ihsan eylesin sevgilerimle selam ve dua ile dostlarım ...

Sn hocalarım Sn Dostlarım yokmu başka bilgisi olan? Şimdiden Allah razı olsun selam ve dua ile ...

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
ben çok üzüldüm durumunuza. Allah ım size şifanızı versin ve Rabbim ayrıldığınız sevgilinizle hayırlı ise tekrar kavuştursun seni.

Rabbimden şifa isteyin imkanınız varsa onun rızası için kimsesiz çocuklara giyim eğitim olarak ya da yoksullara yardım edin.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bildiğim kadarıyla havvas vs. ile bir virüsten kurtulamıyoruz maalesef.Tıbbi yollardan başka bir çareniz yok.
İzlediğim bir videoda bir kişi kanser tümörünü yok ediyordu ama bunlar çok ileri derecede kişiler ve bulunmaları da tamamen nasip meselesi
Allah sabır veşifa versin demekten başka birşey gelmiyor elimizden.

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Evet dediğiniz gibi nasip işleri kim bilir karşımıza nerde çıkar yada hiç çıkmaz ...
Aslında düşünüyorumda siğil de bir virüsten kaynaklı ortaya çıkıyor...
örneğin 3 senedir elimde geçmeyen siğiller el almış bir teyze tarafından okunduktan sonra 1 hafta donra elimden kaybolduklarına şahit oldum yani diyeceğim olmayacak birşey değil ancak bu işin erbabını bulmak şart olduğunu düşünüyorum...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
[video=youtube;eGvVxIqFNDU]https://www.youtube.com/watch?v=eGvVxIqFNDU[/video]

Bahsettiğim video bu buyrun izleyin.

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Gerçekten çok etkileyici ben inanıyorum bir mucizede olsa ben bunu yeneceğime inanıyorum ve gerçekten bu forumun altına bu mucize Allahın izni ile gerçekleşti diye yazacağım Rabbim tüm hastalara şifa versin inşAllah sevgilerimle dostlarım ...

Hevraz

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Böyle bir olaya rağmen inancını yitirmemen bağlanman çok ilgincime gitti