Eşimde büyü var dediler. Boşanıyoruz yardım eder misiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elam

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese
Eşim benden birden uzaklaştı. Hatta öyle ki nefret ediyor benden. Yüzümü gormeye tahammülü yok. 1 yıldır böyleyiz ne geliyor ne gidiyor. Çok da üzgün ve anlam veremiyorum. Danistigim hocalar büyü var dediler. Güvenemedim çünkü cok ciddi paralar istiyorlar. Büyü olmadığını.bilsem ayrılacağım ama buyu var dediler ya hep kafamı kurcalıyor bu şekilde ayrilmak istemiyorum. Bebeğimiz de var zor durumdayım. Ne yapabilirim. Benim bozmak için yapabileceğim bisey var mi. Ya da bakım yaptirdigim kişiye nasıl güveneceğim. Doğru söylediğini ve gerçekten büyüyü.bozabileceğini nasıl anlarim. Var midir bir puf noktası. Yardımcı olursanız cok sevinirim çünkü hala eşimi seviyorum ayrilmak istemiyorum

AMC

Banlı Kullanıcı
Evde bakara suresini aç gelen varlık filan varsa ağlasın dursun

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Güven konusu hissi bir şey anlaması çok zor. Çok iyi bir bakımcı iyi bir manisyen olmayabilir. Bir majisyen iyi bir bakımcı olmayabilir.
Bilgi ve tecrübesini sınamak da zor yani sizin bilmeniz gerekiyor ki siz sınayabilin.
İnternet reklamları yada yorumlar tamamen yalan zaten. Çalışma hakkında Bilgi vermek yasaktır. Yani benim şu sorumu düzelti böyle oldu diye açık açık yazıyolar ya da isim soy isim bilgisi veriyorlar bu hem yasak Hem de kim verir açık açık bildiklerini.

En iyi çözüm daha önce tecrübe edilmiş başkasının işini çözümüş çevreden kişilere danışmak ve içsel sesinize kulak vermek mantıklı gelse ama içinizde küçük bir şüphe olsa bile o kişi ile çalışmamak lazım.

Bazen başkasına şifa olan bir başkasına olamaya biliyor.
büyü belirtisi ile anlaması zor zira psikolojik belirtiler ile çok benziyor en iyi yöntem bir medyumdur.

Maalesef size bu konuda net bir cevap vermemiz çok içsel sesinize güvenerek kendi yolunuzu kendiniz bulacaksınız

makssenberg

Kayıtlı Üye
Güven konusu hissi bir şey anlaması çok zor. Çok iyi bir bakımcı iyi bir manisyen olmayabilir. Bir majisyen iyi bir bakımcı olmayabilir.
Bilgi ve tecrübesini sınamak da zor yani sizin bilmeniz gerekiyor ki siz sınayabilin.
İnternet reklamları yada yorumlar tamamen yalan zaten. Çalışma hakkında Bilgi vermek yasaktır. Yani benim şu sorumu düzelti böyle oldu diye açık açık yazıyolar ya da isim soy isim bilgisi veriyorlar bu hem yasak Hem de kim verir açık açık bildiklerini.

En iyi çözüm daha önce tecrübe edilmiş başkasının işini çözümüş çevreden kişilere danışmak ve içsel sesinize kulak vermek mantıklı gelse ama içinizde küçük bir şüphe olsa bile o kişi ile çalışmamak lazım.

Bazen başkasına şifa olan bir başkasına olamaya biliyor.
büyü belirtisi ile anlaması zor zira psikolojik belirtiler ile çok benziyor en iyi yöntem bir medyumdur.

Maalesef size bu konuda net bir cevap vermemiz çok içsel sesinize güvenerek kendi yolunuzu kendiniz bulacaksınız

Sayun Urum siz bakım yapmıyor musunuz başlığı açan üye çaresiz görünüyor, bir de hanımefendi kocanızı kızdıracak bir şey yapmadığınıza emin misiniz, bir kırılma noktası olmasın ?

Aeastroom124

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım Mühendisliği
Şüphe ettiğiniz bir kişi kıskanç biri varmı yada Sayın Makskod2'in dediği gibi zamanın da birşey yaptınız mı illa evlenince değil önceden de.

Elam

Kayıtlı Üye
Basit bir tartışma yaşadık hepsi o kadar. Aslında büyü hic aklıma gelmemişti. Ama davranışları anormal gelmeye başladı. Tepkisiz ruhsuz ve beni görünce rahatsızlık duyduğunu hissedebiliyorum
Bu sadece sevgisizlik olamaz diye düşündüm.garip biseyler var gibi hissetmeye başladım. Danıştigim hocaların hepsi de büyü var deyince acaba demeye basladim. Ama iste insanin içinde şüphe oluyor güvenemiyorum. Sırf para almak için de diyor olabilirler. Yani bilsem ki beni sevmiyor özgür iradesine saygı duyup giderim. Ama gerçekten varsa da ona yardımcı olamadıgim için üzülürüm. Tek derdim bu . Cevap veren herkese cok teşekkürler

makssenberg

Kayıtlı Üye
Sitede üstte fal bakma uygulaması linki konulmuş, sanırım site yöneticileri bakıyor fallara, falda görünmez mi acaba büyü yapıldığı ?

kimimben46

Kayıtlı Üye
hüddamcı harici bakım büyü bozma zor orginal bu hüddamlar büyüyü bozmaya başlayınca vucudda hissedersin işlem bitince kendine gelirsin gerisi yalan

Aeastroom124

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım Mühendisliği
Evin heryerine bakın korniş halı altı kağıt sığabilecek her yere bahçeniz varsa kazılmış gibi biryer gözüküyorsanız orayı kazın fakat çıkan kağıt öküz dili gibi şeyleri ellemeyin

Elam

Kayıtlı Üye
Teşekkürler cevaplar için. Baktım aslında ama kaçırdığım nokta da olabailir belki. Peki bu buyu yapan kişinin eve bisey koymadan yapabileceği şeyler oluyor mu. Uzaktan ya da bişy yedirerek yapmış olabilir mi.

Seuta

Kayıtlı Üye
yedirmiş olabilr giydirmiş olabilir hele görüştüğü bir kişiyse ulaşması çok kolay olmuştur , umarım dermanınızı burda bulabilirsiniz bu sitenin ayrıca fal bakım uygulaması var ordan yule veya urum a bakım için yazın bir an önce cunku 1 yıl oldu diyorsunuz içinizde şüphe kalmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...