çevirgel duası ve uygulamaları hakkında yardım

blackendays

Kayıtlı Üye
Merhaba, forumu ve sitedeki icerikleri coktandır takip etmekteyim, burada gercekten cok değerli bilgiler paylasılıyor gerek origanium gerekse urum her türlü konuda insanlara bilgilerinden yararlanma imkanı sunuyorlar öncelikle onlara cok tesekkür ediyorum..
İnternette cesitli kaynaklarda ve arkadaslarımdan duydugum bir dua olan cevirgel duasını uygulamak istiyorum fakat gerekse bu sitede gerekse baska sitelerde uygulayıs sekiller cok farklı yazıyor. Sayın origanium' un önceki topiclerden birinde insanlara bu konuda yaptığı paylasımları okudum.
Calıstığım icin 7 cuma boyunca ezanla sela arasında okuyabilmem mumkun değil. 7 gece boyunca 7 ser kere okuyacağım ancak okuduğum kaynaklarda 7 kez cevirgel oku daha sonra 1 kenzul ars 1 kudduriye duası okuyarak bitir yazıyor kimi okuduklarım ise 1 cevirgel 1 kudduriye seklinde toplamda ikisinden de 7 ser tane okumuslar 7 gün boyunca.. Bu iki uygulama seklinin hangisi doğrudur.. Sonucta büyük bir enerji ve vakit harcıyoruz bilmeden bir hiç bir işe kalkısmak istemiyorum.. Bildiklerinizi paylasırsanız ya da bu duayı uygulayanlar yardımcı olursa cok minnettar kalırım..

Zelcemex

Kayıtlı Üye
Uygulama şeklinden daha önemlisi, enerji toplama ve belirli yere yönlendirme becerisine sahip olmanız gerekmektedir. Bir yeti'ye veya sonradan deneyim,tecrübe sahibimisiniz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
pek çok okuma şekli var. yaygın olan

7 kez cevirgel oku daha sonra 1 kenzul ars 1 kudduriye duası okuyarak bitirmek.

akşam vaktinde okuyacaksınız perşembe günü güneş battıktan sonra gündüz vaktinde okuyacaksınız cuma günü güneş batmadan okumak gerekir. zelcemex in ifade ettiği kısım uygulamın şeklinden çok daha önemli.

blackendays

Kayıtlı Üye
bu söylediğiniz uygulama 1 kerelik midir sayın urum cünkü ya perşembe ya da cuma olarak örneklendirmissiniz 7 gün boyunca devam etmelimiyim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
akşam yapılacaksa perşembe güneş battıktan sonra.

birinci gün

1. ayrıntılı niyet
2.7 kez cevirgel
3.1 kez kenzul ars
4.1 kez kudduriye

geri kalan 6 günde aynı şekil de tekrar edilir. seçilen saat ne ise her gün aynı saat de işlem tekrarlanır.

unbroken

Kayıtlı Üye
Merhaba, bende bu uygulamayı yapacağım Urum beye öneri için teşekkürler. Birşey kafama takıldı yanıtlarsanız sevinirim. Okumaları hergün aynı saatte nasıl yapacagız ben gezegen saatlerine göre hesaplayarak yapıyorum hergün değisiyor malum, güneş saati tercih ediyorum akşamları dilekler icin. Teşekkürler.

unbroken

Kayıtlı Üye
Okumayı yapılacak kişi erkekse de bu işlem için venüs saati mi okuyalım?