Boşluktayım lütfen bilgi

Sonmedim

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İyi günler site üyeleri 18 yaşındayım kaç yıldır depresyondayım bilmiyorum hiç dostum olmadı bu yaşıma kadar abilerim başka şehirdeydi hep yalnız yaşadım simdi de öyleyim dünyada hiç bir beklentim yok hiçbir amacım hedefim yok benim size soracağım iyi niyetli bir varlık varmıdır ben artık yalnız yaşamak istemiyorum insanlarla olmayacak biliyorum lütfen yazın.

admin notu: sorularınızı sorular bölümüne açınız lütfen.

Sonmedim

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kulandım depreson birkaç çeşit kullandım inan ilaç çözüm değil sadece uyutuyor ben artık uyumak istemiyorum günde 16 saat yatıyordum

Sonmedim

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
6 ay kullandım ilaçları neyin ne olduğunu biliyorum ergenlik depresyonu değil ben çocukken de böyleydim insanları sevemiyorum.

Peribiri

Kayıtlı Üye
Böyle şeyleri düşünmek için çok erken, hele seçenek olarak düşündüğün daha vahim.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Vahim olduğunu biliyorum öyle haldeyim ki bu bile cazip geliyor

Bir varlıkla sanki o sizin hayali arkadaşınızmış gibi ilişki kuramazsınız.Bunu unutun bir kere, bu konuda öğrendiğiniz hiç bir şey size fayda sağlamayacak.
Size o ilacı altı ay kim kullandırdı ?

Sonmedim

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Psikiyatrist eşliğinde aldım varlık konusunda da hiç inanmazdım eskiden ama birkaç olay yaşadım çok ilgimi çekti

kola

Banlı Kullanıcı
İyi günler site üyeleri 18 yaşındayım kaç yıldır depresyondayım bilmiyorum hiç dostum olmadı bu yaşıma kadar abilerim başka şehirdeydi hep yalnız yaşadım simdi de öyleyim dünyada hiç bir beklentim yok hiçbir amacım hedefim yok benim size soracağım iyi niyetli bir varlık varmıdır ben artık yalnız yaşamak istemiyorum insanlarla olmayacak biliyorum lütfen yazın.
intihar çözüm değil sadece zihnini temiz tutmaya çalış daha önce kötü şeyler yaşadın mı yoksa sadece yanlız mı kaldın gerçi yanlız kalmakta kötüdürde önce bi tanı koyak iyi niyetli bi varlık demişssin iyi niyetliden kastın nedir ?? melek gibi bişeymi

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Sizin durumunuzda ben de bulundum diyebilirim. Herhangi bir ilaç desteği almadım çünkü şansıma hiç konuşmadığım arkadaşlarım bile durumumu anlayıp benimle iletişime geçip bu durumdan kurtarmaya çalıştı. İnsanın hiçbir arkadaşı yok diye bir şey görmedim aslında çok nadir bir durum bu öyle bir durumda olsanız bile içinizde cidden kurtulma isteği olunca arkadaşları ister istemez buluyorsunuz. Sadece internet üzerinden tanışıp ailemden birisi diyebileceğim çok kişi çıktı karşıma. Sadece konuşmaya istekli olun kurtulmayı hedefleyin. İnanmak başarmanın yarısıdır unutmayın. Gidin en basitinden tanımadığınız insanlara sosyal medya üzerinden şarkı önerisi alın onlara paylaşın. İster istemez konular açılır ve dostluk kurulur. Ben denedim bunu 1 yıldır çok insan çok arkadaş kazandım. İnanın sadece.

Sonmedim

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yalnızlık ve küçük şeyler birike birike oldu sanırım yani bu konu hakkında bilgim yok bazıları var birilerine zarar vermek için varlık ediniyor, bir şeyleri bilmek için benim böyle bir amacım yok kendimden başka kimseye zarar vermedim. Zararsız iyi karakterli varlık yok mudur? Merak ettim

Sonmedim

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tabi ki istersem benim de arkadaşım olur ama buhran içerisindeyim kimseyle ne konuşmak istiyorum ne görmek çocukluğumun da etkisi vardır tabii ben yalnız olmayı seçtim herhalde

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Olayları parapsikolojik şeylerle çözmeyi denemedim denemeyi de düşünmüyorum. O varlıklar bırakın orada kalsın dünyada 7 küsür milyar insan var hiçbiri size fayda sağlayamayacak da onlar mı sağlayacak? :)

18 yaşlarında bu mantıktan kurtulmak için kendi kendime söylediğim söz şuydu; ''Her insan yalnız kalmak ister, ama hiçbir insan yalnız kalmamalıdır.'' Yalnız kalmak bir yere kadar iyi. ''İnsanlardan'' arkadaş edinmek için biraz çabalayın sadece suya girmek gibi girince alışıyorsunuz. :)

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
İhtiyacın olan her şey yazdığın mesajlar da mevcut. Hiç dostun mu olmadı? Olsun. İnsanlar değer vermiyorken varlığın sana değer verdireceğini düşündüren ne tanrının bile adını kullanmazken? Hayatında başarılar.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Diğer konuya baktım üniversiteye hazırlanıyormuşsunuz. Üniversite hazırlığı kolay bir yıl değildir. Yaşadığınız onca stres, yorgunluk, kaygı ve bir çok olumsuz negatif duygular enerjiler dibinizdedir. Sizin de de bu baskı ve yoğunluğun içinde böyle duygulara kapılmanız normal. Siz olumlama yapmayıp kendini daha da karanlığa çekerseniz olmaz. Hepimiz bu dönemlerden geçtik ve yarımız neredeyse bu yılı biliyor. Kendinize bu kadar yüklenip böyle olumsuz karamsar olmaya devam ederseniz o uçurumun dibinden kendinizi kurtaramazsınız.

ptaah

Kayıtlı Üye
Sevdiğin hobileri bul (balık tutmak,fotoğraf çekmek,koleksiyon yapmak ,bisiklete binmek vb.) ve yap.Açık havaya çık yürü müzik dinleyerek.Deniz kenarına git.Sevdiğin spora git.Bir kursa yazıl.Rutin bir yaşam yaşama.Arada bir kır rutini.yaşam için hedefler bul.Ev işlerine yardımcı ol.Blog hazırla içinden geçenleri yaz.Ön yargılarını bırakmaya çalış.Değişik camilerde namaz kıl.Bakkalının kapıcının halini hatırını sor.Ben bunalınca koşarım mesela.Sesini kayıt et.İnsanlara boş zamanlarında ne yaptıklarını sor sevmesende.Arada bir sinemada film izle.

dogus23

Kayıtlı Üye
bak güzel kardeşi hiç bir şekilde hatasız kusursuz insan olmaz bu şekilde insan aramak istiyorsan bu dünyada yoktur Allah ne diyor bazılarınızı bazılarınızla imtihan edeceğiz enam 53 diyor

yani bir imtihandayız bir sınavdayız mutlulukta üzüntüde Allahtan pozitif insanlarla görüş enerjisi yaşamdan beklentisi kişilerle görüşme bunlar seni yıpratır

NaBe

Kayıtlı Üye

Güzel kardeşim s.a ,

Ben kendimce bir kaç yorum ekliyecem dini inancınızı bilmiyorum, boşlukta hissedişi bende cok zaman önceden yaşadım derin bir yanlızlık vsvs neyse geçeyim bunları

o zamanlar dine bakısım sıfır neredeyse bir insanla tanıştım ve yanında çalışmaya başladım kendisi bana sürekli neden somurtuyorsun sürekli negatif enerjin'den rahatsız oluyorum demeye başladı bende işi bırakacagımı söyledim tebessüm etti. hayır dedi bırakmıyacaksın vsvsvs

kardeşim o zaman ibadetle tanıştım gerçek ibadet saf ibadet reklam amacı olan ibadet değil ben hayatımda ilk defa abdest aldıgım zaman istemsizce aglamaya başladım sonra fatiha süresini öğrendim okumaya çalıştıkça aglıyor ve devamını getiremiyordum saf niyet dediğim gibi çok önemli eğer derin bir yanlızlıktan çıkmak istiyorsan namaza yönel ibadet etmeye yönel namaz'da unutma kendini ifade ediyor yüce yaradanın huzuruna cıkıyorsun..

anlatmak istediğim o kadar cok detay varki neyse.

Krclkrcl

Kayıtlı Üye
Yalnız değilsin dostum aynı yollardan bende geçtim kısmen de geçiyorum. Sana tavsiyem spor yapman 3 5 ay düzenli spor yap. Mutlaka yap! Pozitif olmaya çalış. Aktif ol. Bos vakitlerini doldur. ne yaparsan yap. Yalnız ve pasif kaldigin sürece bu durum böyle gider. Seni strese, huzursuzluga sokan durumlardan uzak dur.

Not: En iyi doktor kişinin kendisidir.