Muhabbet hasıl etmek

ruhname

Kayıtlı Üye
Sevdiğimiz bir arkadaşımızın bize muhabbet duyması, hal hatır sorması için yapılacak bir uygulama var mıdır? Esma, dua , düşünce gücü hangisi daha etkili olur ( arkadaşa uzak bir ilde).

Bilgili, tecrübeli mabed üyelerinden bir cevap bekliyorum. :)

ruhname

Kayıtlı Üye
Konuyu buraya taşıyan arkadaşa teşekkürler.:)

Aybalam

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır araştırdığım ama çaresini bulamadığım bir konu 😣

cathrine

Kayıtlı Üye
Sevdiğimiz bir arkadaşımızın bize muhabbet duyması, hal hatır sorması için yapılacak bir uygulama var mıdır? Esma, dua , düşünce gücü hangisi daha etkili olur ( arkadaşa uzak bir ilde
Arkadaşın için hep sevgi dolu düşünmek,o senin yanında değilken birlikte olduğun insanlara ondan övgüyle söz etmen,sevgini yürekten hissedip onun için en iyisini dilemen ,onun hakkında kendisi oradaymış da seni görüyormuş gibi konuşmak aranızdaki sevgiyi arttırır.Esma olarak da ''El-Vedud''esmasını önerebilirim...Bildiklerim bu kadar,umarım bu bilgiler işine yarar...:)

ruhname

Kayıtlı Üye
Arkadaşın için hep sevgi dolu düşünmek,o senin yanında değilken birlikte olduğun insanlara ondan övgüyle söz etmen,sevgini yürekten hissedip onun için en iyisini dilemen ,onun hakkında kendisi oradaymış da seni görüyormuş gibi konuşmak aranızdaki sevgiyi arttırır.Esma olarak da ''El-Vedud''esmasını önerebilirim...Bildiklerim bu kadar,umarım bu bilgiler işine yarar...:)
Olabildiğince hep düşünmeye çalışıyorum esmayı da günde beş vakit 20 defa okuyorum bilmiyorum inşallah işe yarıyordur. ?

ruhname

Kayıtlı Üye
Bu arada tavsiyelerin için çok teşekkür ederim ?

ruhname

Kayıtlı Üye
Olumlu düşüncelerle desteklenmek, yorum almak bile çok iyi geliyor İnsana ??

Occultus

Kayıtlı Üye
Çok güzel bilgiler...

onun hakkında kendisi oradaymış da seni görüyormuş gibi konuşmak aranızdaki sevgiyi arttırır.

Bunu biraz açabilirmisin. Yani bu o karşmzdaymş gibi onu imgelemek ve onu ne kadar takdir ettiğimizi sevdiğimizi söylemek anlamna m geliyor?

Teşekkürler,

cathrine

Kayıtlı Üye
Yani bu o karşınızdaymş gibi onu imgelemek ve onu ne kadar takdir ettiğimizi sevdiğimizi söylemek anlamına m geliyor?
Burada başaka bir ortak arkadaşınız varsa beraber bahsedersiniz...Eğer yoksa sizin yaratıcılığınıza ve hayal gücünüze kalmış...Ortak arkadaşınız yoksa hayalinizde arkadaşınız var da onunla o kişiyi konuşuyormuşsunuz gibi de yapabilirsiniz....Ya da bir kağıda ona karşı olan güzel duygularınızı yazabilirsiniz:)

cathrine

Kayıtlı Üye
Hayalinizde yüzüne karşı söylediğinizi de düşünebilirsiniz...Bu örnekleri arttırmak sizin elinizde...

Occultus

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler
A ben onu imgeleyerek onunla hayalinizde konuştuğunuzu sanmıştım.
Bu çok güzel bir tekniğe benziyor yani majiyle uğraşnca bazı tekniklerin çok doğru olduğunu hissediyorum ve sadece doğru hissettiğim şeyleri kullanıyorum.
Bu çok güzel "mental" bir majiye benziyor. Bu konuda ilave etmek istediğiniz ek bilgi varsa memnuniyetle sizi okumaya devam ederim...sağolun

cathrine

Kayıtlı Üye
Olursa yine yazarım...Bir programda izlemiştim:En sevdiğiniz ve çok mutlu olduğunuz anıları o kişiyle yaşamış gibi yeniden kafanızda canlandırabilirsiniz...Ne kadar etkili olur bilmiyorum,bunu denemedim...

ruhname

Kayıtlı Üye
Bir an düşündüm de :"Kalpten kalbe giden yol, kalp kalbe karşı,
Gönle yakın olmak" gibi aslında bir çok kalıp ifadelerde bile bu iki kişi adasındaki sevgi, etkileşiminib doğruluğunu ispat eden şeyler var bu sadece telepati ile ilgili değil daha üst düzey bi enerji mi sevgi yumağı mı desem bilemedim. :)

Occultus

Kayıtlı Üye
Olursa yine yazarım...Bir programda izlemiştim:En sevdiğiniz ve çok mutlu olduğunuz anıları o kişiyle yaşamış gibi yeniden kafanızda canlandırabilirsiniz...Ne kadar etkili olur bilmiyorum,bunu denemedim...

Buna benzer birşey denemiştim. Sonuç iyiydi. Maji bilinçsizce yapılınca sonuçlar harika oluyor :)

Birşey daha soracağım. Bu 2. Kişiye sevdiğinizden bahsettiğinizde ona niyetinizi ya da arzunuzu söylüyormusunuz ? Yani "x le yakınlaşmayı çok isterdim" gibi...

cathrine

Kayıtlı Üye
Olabilir ,neden olmasın?Bir insanı sevgiyle anarsanız ;bu zaten onunla yakınlaşmak istediğinizi gösterir:)Artık size kalmış bazı yöntemler..Benim inancıma göre herkesin yolu farklıdır...Bir şeye takılı kalmayın ,size doğru geleni uygulamaya çalışın..

Occultus

Kayıtlı Üye
Teşekkürler
Zaten öyle yapıyorum.
Doğru gelen yöntem çok önemli...Takdir ve minnettarlık çok ama çok yüce olgular.

Yazınızı okuyunca bunu ilk gördüğümde şunu demiştim -> "Kimse minnettarlıktan söz etmiyor ve benim için geçmişte işe yarayan şeyler de bununla ilgili...cathrine nin bundan bahsetmesi inanılmaz"....

Muhabbet ve zihin majisi hakkında özellikle ingilizce binlerce forum var hiçbiri bundan söz etmiyor. Herkes saatlerce günlerce haftalarca aylarca durmadan imgeliyor...Ruhname ninde dediği gibi minnettarlık adeta telepati ötesi...

Kalbin yalın hakiki arzusu, tutkusu...

cathrine

Kayıtlı Üye
eşekkürler
Zaten öyle yapıyorum.
Doğru gelen yöntem çok önemli...Takdir ve minnettarlık çok ama çok yüce olgular.
Ne zaman olursa olsun eğer yaptıklarınızdan güzel bir sonuç alırsanız burada bizimle paylaşmanızı dilerim...Sizden geri dönüş almayı isterim,eğer yöntemler işe yararsa,sevgiler:)

Occultus

Kayıtlı Üye
Çok sağolun. Dediğim gibi minnettarlık ve takdir duygularını hissetmek benim için daha önce işe yaramıştı. O yüzden mesajınızı çok ilginç ve değerli buldum ve sizi sorularla boğdum :)
Bu minnettarlğı başkasına söylemek de çok ilginç çünkü burada dışarıya vurma var. Niyetin belirlenmesi gibi açğa çıkarılması gibi...
Sadece "o oradaymış gibi" kısmını sanırım tam olarak yakalamadım...yani başkasna överken o oradaymış gibi...nasıl ? :)