Rüyalarım-Önemli-

unitato

Kayıtlı Üye
Her şey önce normal başlıyor,sıradan rüyalar şeklinde ilerlerken eve yolum düşüyor bir şekilde ilk başta her şey standart hayatımmış gibi ilerlerken evde karşıma çıkıyorlar.Önceden kendi bedenleriydi ama bugün uyanmama neden olan rüyada benim bedenimdelerdi.Küçüklükten beri onları görebiliyorum,küçükken annemlere söylediğimde çok ciddiye almamaya çalışmıştı sürekli salonumuzun arkasındaki kocaman dolabın arkasından bana leş dişleriyle gülüyorlardı,kötü ve bunları içime atarak bir çocukluk geçirdim ama o evden taşındık.Yeni evimize geldiğimizde babamın bir arkadaşı (tam olarak hangi kelimeyi kullanmam gerekiyor bilmiyorum o yüzden şöyle söyliyim cinlerden kurtulmak isteyen yada büyüyü kaldırmak isteyen oraya gidiyordu)bir adama gitti.Adam babamla alakalı olmadan arkadaşına X(babam)i çağırmasını söyledi.Biz olaylardan habersizdik ve son 2 ayımı onları çok yoğun görerek geçirdim.Sonra babama sabun büyüsü yapıldığını öğrendik hemde son aşama.Dolaplarımızı sallıyorlar,ayak sesleri duyuyorduk resmen bizimle oyun oynuyorlardı annemi boğmaya çalışıp gecenin ortasında salona girdiğimde 5-6 kişi salonda oturduklarını görüyordum.Bunlarsız 5 ay geçirdikten sonra son 1-2 aydır aralıklı olarak aynı rüyaları görmeye başladım.Eve geliyorum ablamlayım ve karşımda beliriyorlar vücudumu donduruyorlar ve ben o anda kendimi uyandırdığım için devamında ne olucağına emin değilim.Ben en son bana gülen o cinleri 15 yıl önce normal görüyordum fakat artık rüyama geliyorlar.En sonki rüyamda arkadaşım bana telefonda bir oyuncuyu söylüyor bende o sırada odadan çıkıp salona geçiyorum.Diğer odalarda hiç rüzgar olmamasına rağmen bu odanın perdeleri uçuş uçuştu.Sonra kapıyı kapatmayı denediğimde bir güçle tekrar açılıyordu bu böyle gitti.Ablam dolabın yanına geçip etrafa bakarken ben bunları kameraya almak istedim.Telefonumu çıkarınca odaya tuttuğumda dolaptan kara bir bulut çıktı.Kamerayı indirince bana çok sinirli bakan bir benle karşılaştım tam ablamın arkasında duruyordu.Sonra uyandım ve yaklaşık 1 aydır sürekli onları hissediyorum yada gölgelerini görüyorum.Bunların anlamı ne yani benden ne istiyor olabilirler,musallat oldular gönderdiğimizi düşündük ama belkide farklı bir grup tekrar geldi.Fikirlerinizi öğrenmek istiyorum,teşekkür ederim.

Lilacik

Kayıtlı Üye
İş
Drama EÄŸitmeni
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Hangi dine mensupsun bilmiyorum lakin islam dinine göre sen topraktan yaratıldın ve inancınla beraber onlardan daha güçlüsün. Ne kadar düşünürsen, ne kadar ilgilenirsen o kadar yaklaşırlar. Allah'a sığın, sadece bunun için inen ayetler var. Sen daha güçlüsün, bunu hisset bunun bilincinde ol. Musallat olabilir, büyü olabilir. Ne olursa olsun, bunu sadece sen yenebilirsin.

unitato

Kayıtlı Üye
Ben namazımı kıldığım,duamı ettiğim zaman bile onlar benimleydi ama yinede teşekkür ederim

Nedrayok

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba öncelikle geçmiş olsun umarım kurtulursun.
Benim de senin gibi eskiden konuştuğum bir arkadaşım vardı o da buna benzer durumlar yaşıyordu.
Ona her zaman tavsiyemdir.
Hangi dine inandığın önemli değil.

Kendini ve evini bir cam fanus için de düşün. senin bu cam fanusa sadece davet ettiklerin girebiliyor. Sen bu fanusun için de güvendesin bu fanusu dışarıdan zorla hiç bir kimse giremez ve fanusunu kırıp sana zarar veremez. bu cam fanus senin duaların, pozitif enerjinden besleniyor sen ne kadar derin bir nefes aldıkça siz bana zarar veremezsiniz dedikçe onların fanusun dışında yavaş yavaş yok olduklarını düşün. Sürekli olarak fanusunu beslemeyi unutma. Benim sana Naci ane tavsiyem.
Bir de vakti zamanın da yıldızlamama abaktırmak için bir akrabamızın yanına gitmiştin ve beni çok sürekli korkturduklarını söylemiştim oda bana 'onları görünce selam ver ve benden size zarar gelmez sizden de bana zarar gelmez Allah buna müsaade etmez' de aşağı yukarı böyle birşey demişti
Sevgi ve huzurlu günler dilerim