Psişik güçlerimi ilerletmek istiyorum?

ArafBenim

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba biraz uzun bir yazı olacak okuyanlara teşekkürler şimdiden.

En başından başlamak gerekirse buna ego veya benmerkezci diyebilirsiniz fakat ben çocukluğumdan beri böyle hissediyorum. Farkliymisim gibi sinirlendiğimde çok kalıplı bir erkeğe güç getirebiliyorum. Cüssemin küçük olmasına rağmen. Lucid rüya yapabiliyorum. İstemeden de olsa astrale çıkabiliyorum istediğimde ise sadece 20 dakikamı alıyor diyebilirim. Çok araştırma yapıyorum bu konular hakkında ve artık yerimde saymaktansa ilerlemek istiyorum. Daha bebekligimde bile çok ilginç olaylar yaşadım anlatırsam çok çok uzun sürer eğer özelden dinlemek isteyen olursa yazabilirim. Akıl okuma yeteneğim var fakat kullanmasını bilmiyorum. Çakra ve enerji calismalarinda çok kısa sürede sonuç aldım. Örneğin 1 saat meditasyon ile psiwhell ve psiball gibi. Şuan havas ile ilgilenmek istiyorum fakat kulak veya göz açık değil. İlerleyebileceğim bir yol var midir. Direkt olarak bodoslama dalmak gibi bir niyetim yok. Fakat soyum arap yani bu ise yatkınım. Baba tarafı ise bulgaristana dayanıyor. Onun dışında psivampir'im bundan da eminim. Bu söylediğim şeylerin hepsini hayal urunu mu gerçek mi diye çok test ettim o yüzden emin konuşuyorum. Velhasıl kelam asıl olayımız şudur. Bana yardımcı olacak birileri çıkar mi burdan? İlla demonlar ile çalışacak biri değil benden daha bilgili biri. İlerlemem yön konusunda hiç değilse akıl verecek diyelim ?

Furking

Kayıtlı Üye
Gideceği yolda yol göstermeye çalıştığım kişilere her zaman verdiğim tavsiyeyi size de vermek istiyorum.
"ARININ"
Siz temizlendikçe daha netleşecek yansıyan her şey. Ve yapman gerekenler bildirilecek.
Arayışa, sorgulamaya teşvik ederim, kendinizden-aleme kadar, "neden-nasıl" sorularını eksik etmeyin.
Arınmaya devam ettikçe ilim de senin bardağın kadar dolar, emin ol. Yeteneklerin varlığına şahit isen, "nasıl doğru amaçlar uğruna kullanabilirim?" düşüncesiyle devam edin ve faydalı amaçlar için harcayın enerjiyi. Siz böyle yaptıkça enerjinin-ilmin daha fazlası verilecektir Allah'ın ilmi ve izni ile.

Allah'ın Selam'ı üzerinize olsun.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.

En başından başlamak gerekirse buna ego veya benmerkezci diyebilirsiniz fakat ben çocukluğumdan beri böyle hissediyorum. Farkliymisim gibi sinirlendiğimde çok kalıplı bir erkeğe güç getirebiliyorum. Cüssemin küçük olmasına rağmen. Lucid rüya yapabiliyorum. İstemeden de olsa astrale çıkabiliyorum istediğimde ise sadece 20 dakikamı alıyor diyebilirim. Çok araştırma yapıyorum bu konular hakkında ve artık yerimde saymaktansa ilerlemek istiyorum. Daha bebekligimde bile çok ilginç olaylar yaşadım anlatırsam çok çok uzun sürer eğer özelden dinlemek isteyen olursa yazabilirim. Akıl okuma yeteneğim var fakat kullanmasını bilmiyorum. Çakra ve enerji calismalarinda çok kısa sürede sonuç aldım. Örneğin 1 saat meditasyon ile psiwhell ve psiball gibi. Şuan havas ile ilgilenmek istiyorum fakat kulak veya göz açık değil. İlerleyebileceğim bir yol var midir. Direkt olarak bodoslama dalmak gibi bir niyetim yok. Fakat soyum arap yani bu ise yatkınım. Baba tarafı ise bulgaristana dayanıyor. Onun dışında psivampir'im bundan da eminim. Bu söylediğim şeylerin hepsini hayal urunu mu gerçek mi diye çok test ettim o yüzden emin konuşuyorum. Velhasıl kelam asıl olayımız şudur. Bana yardımcı olacak birileri çıkar mi burdan? İlla demonlar ile çalışacak biri değil benden daha bilgili biri. İlerlemem yön konusunda hiç değilse akıl verecek diyelim ?

Forum boş değil sürekli aynı şeyleri anlatmaktan sıkıldık, psişik yetenekler bölümünde 12 sayfa konu var.Kaldı ki sadece orası da değil bütün forumu okusanız kaldıramayacağınız kadar çok şey öğrenmiş olcaksınız zaten.Hoş bir uslup değil.
Buradan size yardım edecek biri çıkmayacak, üyelerin diğer üyelerle kişisel çalışma yapması yasak güvenlik nedeniyle.sadece akıl verebilirler
Sırayla söyleyeyim,
1-Astrale 20dk gibi bir sürede çıkıyorsanız, astral katmanları, boyutların enerjilerini, astral varlıkları ve rehber varlıkları araştırın.Eğer oraya gerçekten gidiyorsanız, amacınız katları keşfetmek ve yükselmek olsun.Karşılacağınız bazı varlıklar var, semboller var, majisel anahtarlar, kapılar izinler var.Akaşik kayıtlar var, gidip görün. artık orası sizin özeliniz.Onlara danışın.
2-Psiball'ı geliştirin, içine niyet ekleyin, işin içine renk katın, insan iradesine haksız yere etki ede(bili)rseniz cezalandırılırsınız.İmajinasyon çalışın.
3-Havas için uzun bir eğitim gerekir, düzgün bir hoca bulursanız o size büyük ihtimal ücret karşılığı belirli şeyleri öğretecektir.Kaderinde gerçekten büyücülük olanlar aileden zaten el alırlar veya bir üstad onları bulur vs.Onyüzbinmilyon kez yazdıldı forumda.
4-Psivampirlik bir yetenek değildir, aurasal bir anomalidir.
5-Göz için farklı çalışmalar yine forumda mevcut, üçüncü göz ve cebrail enerjisiyle yapılan şeyler anlatıldı.Aynı zamanda enerjileri duyma varlıkları duyma veya görme ile ilgili şeyler de anlatıldı okuyup bulun.
6-Yüksek benlik çalışmalarını araştırın, bütün bunlarda en önemli olan şey onu dinleyebilmektir.Yine o da size yol gösterir, aslında bu kocaman bir hayat amacıdır.Çünkü o kişinin en gelişmiş ve boyutlar üstü halidir, o bilir.
7-Kişisel temziliğinize, günlük arınmanıza önem verin.
8-Bazı besinler bedenimizde temizlenmesi zor enerjisel etkiler bırakır, bunlar çoğu şeye engeldir.Sağlıklı beslenin.Psişik çalışmalarda prana önemlidir, paketli besin tüketmemeye çalışın.Daha az hayvansal beslenin.
9-Vucudunuzu alkali bir halde tutun, alkali su vs tüketin.Bu psişik aktivite için uygun ortam hazırlar.
10-Yeteneklerinizi ve kişisel tecrübelerinizi çok dillendirmeyin.
11-Belki farklısınızdır belki değilsinizdir önemli değil, egonuzun ilerlemenin ve alçak gönüllülüğün üzerine geçmesin.Kendinizi insanlardan ayrı görmeyin, hor görmeyin.Evren insanları bazı yeteneklerle sınar ve hepsi de birer sorumluktur.Yolunuzu iyi seçin, kayıplar yaşarsınız.Gücün sizde olduğu yanılgısına düşerseniz yine kaybedersiniz.Bunların hiç birinin bir lütuf olmadığını bilin.İmtihan dünyası.

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Bir bakıyon ki aslında yetenekli değil musallatlısın günde 10 kere saffat oku ilk 10 ayete kadar 10 . ayet dahil , 1 hafta bir test et kendini bundan sonra yardır...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sizde farklı olma arzusu var ama anlattığınız şeyler ile diğer insanlardan farklı olmuyorsunuz.Çünkü herkezde bir yetenek var.Önce farklı olma arzunuzdan kurtulun.Bahsettiğiniz şeylerin hepsi sizde olsaydı yardım istemezdiniz diye düşünüyorum.
Bende şu var bu var tarzı yüzlerce konu açıldı bu sitede ve alınmayın ama bu tarz kendini yücelterek konu açmış kişileri kimse kaale almıyor ve dolayısıyla yardımda etmiyor.Bi yardım istiyorum diyen insan modeli var birde üstün olmak istiyorum diyen insan modeli var.Üstün olmak istiyorum diyen insan modeline verebileceğimiz bir bilgi pek yok.Çakra konularını halletmiş olsaydınız duygularınız ve egonuz dengede olurdu.Diyebileceğim tek şey kendinizle yüzleşin ne istediğinizi gerçekten kavrayın.

kola

Banlı Kullanıcı

bioenerjin olabilir

ArafBenim

Kayıtlı Üye
Gideceği yolda yol göstermeye çalıştığım kişilere her zaman verdiğim tavsiyeyi size de vermek istiyorum.
"ARININ"
Siz temizlendikçe daha netleşecek yansıyan her şey. Ve yapman gerekenler bildirilecek.
Arayışa, sorgulamaya teşvik ederim, kendinizden-aleme kadar, "neden-nasıl" sorularını eksik etmeyin.
Arınmaya devam ettikçe ilim de senin bardağın kadar dolar, emin ol. Yeteneklerin varlığına şahit isen, "nasıl doğru amaçlar uğruna kullanabilirim?" düşüncesiyle devam edin ve faydalı amaçlar için harcayın enerjiyi. Siz böyle yaptıkça enerjinin-ilmin daha fazlası verilecektir Allah'ın ilmi ve izni ile.

Allah'ın Selam'ı üzerinize olsun.

Teşekkür ederim

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Bende bu var bende şu var ile olmaz bu iş Soyunun araplara dayanması büyücü olabileceğin anlamına gelmez şayet astrale çıkıyorsan oradan bile ders alabilirsin Manâ Alemine astral katmanlara çıkabilirsin bunlar çok zaman gerekli o sebeple astrale çıkıyorum vs diye muhabbetlere gerek yok emin ol bu söylediklerini yapabilsen zaten burada sorma gereksinimi bile duymazsın yaşın küçük o sebepten bu kadar çok istekliysen madem temiz bir kalple iste ve bir hoca bul ... unutma ilim Allahtan ...