Yalnızken gece üçte uyanmanın önüne nasıl geçerim?

Siradaninsan

Kayıtlı Üye
Gece saat üç civarı uyanma gibi bir problemim var ama yalnızken. Korkudan mı yoksa varlıklar tarafından mı uyandırılıyorum bilmiyorum. Olayın üzerine gitmeyi çalıştım ama bu seferde ya kabus görerek yada yataktan düşerek uyandım. Çözümü evdeki diğer bireylerle aynı odada yatarak buldum. Tekrar yalnız yatmak istiyorum bu problemin nasıl atlatabilirim?

Bansheelo

Kayıtlı Üye
Yanlızlıkla ilgili olabilir sanırım belkide yanınızda biri olunca mutlu ve güvende hissediyor olabilirsiniz.Güvende olduğunuzu kendinize hatırlatın yatmadan önce güzel şeyler düşünün ,hayaller kurun.

Aisling

Kayıtlı Üye
Kaliteli uyuyor musunuz? Uyku düzeniniz nasıl? Biyolojik saatiniz o saatlerde uyanmanıza olanak sağlıyor veyahut neden oluyor demek ki. Kendinizi buna göre ayarlamış olabilirsiniz. Bir nevi algıda seçicilikte olabilir bu. Varlıksal bir olaydan çok ruh hali, psikolojik etmenlere bağlı gibi duruyor. Korkuya sebep olabilecek etkenleri düşünün, bulun. Ortaya çıkmayan derdin devası olmaz. Korku filmi izliyor iseniz bundan dolayı bile olabilir.

Siradaninsan

Kayıtlı Üye
Olabilir belki yalnız yatmaktan korkuyorumdur. Yanınımda biri varken korkmuyorum en azından ve gece kalkmiyorum o yüzden biyojik saatle ilgisi yok. Korku sebebiyle uyaniyorsam bu korkuyu nasil atıcam