Zihine girebiliyorum sanirim ! Ne bu yardimm

Bansheelo

Kayıtlı Üye
Öncelikle bunu ilk önce nasıl yaptığımı anlatayım yani olayların nasıl geliştiğini,benim bir arkadaşım var parapsikolojiye ilgi duyuyor ve birlikte sürekli araştırma yaparız.Ben bir gün neden ve nasıl yaptığımı bilmiyorum zihnine girmeye çalıştım (arkadaşımın haberi vardı)ve birçok kapı olan bir koridor gördüm onun zihninin kapısı olduğunu düşündüğüm yere girdiğim anda arkadaşımın başı ağrımaya başladı ve zihninden çıkmamı söyledi başı çok ağrıyordu daha sonra bir başka arkadaşımada yaptım ve oda başının ağrıdığını ona ne yaptığımı sordu istediğim herkese bunu yapabiliyorum .Bir kitapta kapı,eşik,anahtar hakkında birşey buldum ve kitapta anahtar hakkında aynen şu yazıyordu `Kapı sembolizmi ile bağlantılı bir başka sembol de anahtardır.Kapının kilitli olması geçişin sadece anahtarı taşıyan bazı kişilerce yapılacağı anlamına gelir.Aynı şekilde ezoterik olarak da ancak seçilmiş kişiler tapınağın kapısından geçebileceklerdir.Bizler,yaşam boyunca ,iki ana kapının dışında,karşımızda bizi önünde durduran sayısız kapılarla karşılaşıyoruz.Şayet bu kapılar kapalı ise ve biz oraya girişi gerçekleştirmeye yeterli bir güce sahipsek,yetkili ve haklı isek... oraya girebiliyoruz` diye Paganizm kitabında yazan yazıyla kendimi bağdaştırdım.Sorun şu ki bunun ne olduğunu bilmiyorum bu nedir ve nasıl yapabiliyorum lütfen yardımcı olun kendimi keşfetmek istiyorum.

kola

Banlı Kullanıcı
pisişik yetenek olmasın x-mendeki prof gibi zihin mi okuyon yoksa sade baş ağrısına mı sebep oluyon ??

Bansheelo

Kayıtlı Üye
Zihin okumayı hiç denemedim :S sadece baş ağrısı yapıyo bilmiyorumki nasıl yapıyorum zihinleri bir oda gibi ve her zihnin bir rengi var.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Şimdi bildiğim kadarıyla söyleyeyim, ezoterizimdeki kapı sembolü ile sizin gördüğünüz kapıların bir alakası yok.Kapı farklı hayat gerçekliklerine giriş çıkışlara yapılan bir göndermedir, tasavvuftaki haller de keza aynıdır.Gerçeklikler ve haller de bütün yaşama yayılmış bir anlayışlar ve sırlar karmaşasıdır.Ve evet kilitler vardır, izinler vardır, izin verilmeyen şeyler vardır bu ayrı konu.
Gördünüz mü hayal mı etttiniz ? Görüler çoğu zaman hayallerle karıştırılır, ayrıca çoğu yabancı yapımda falan zihin çok kapılı bir koridor olarak gösterilir belki bunun etkisi bir şekilde beyninize yerleşmiştir her neyse asıl olan şu ki zihin okuma veya doğru tabirle zihne girme tamamen anatomik olarak hareket edilebilcek bir mesele.Aradığınız bilgi türü hangi bölümde saklanıyor, oraya nasıl gidilir nereden ulaşılır, onu koruyan bir şeyler varsa nasıl aşarsınız vs bunları bilmeniz gerekir.Telapatiden farkı, düşüncelerin beynin ön yüzünde süzülmemesidir, genelde birine hadi aklından bir sayı tut derseniz o sayı beyninin ön yüzünde yüzüyordur artık.Okumak budur ve az çok herkes bunu yapabilir.

Bansheelo

Kayıtlı Üye
Zihin okuyamıyorum ve denemedim.Gördüğüme eminim kapılar kişiliklerine göre renklendirilmişti yabancı yapım filmlerdeki olaylarada pek inanamam doğrusu çünkü hayal ürünü olduğunu bilirim.Sadece oda gibi biryere açılıyor kapı ve odanınin için renkleride kişiliğe göre renklendirilmiş şunun ne olduğunu bi türlü anlayamadım ve neden baş ağrısı yaptığınıda merak ettim.Teşekkürler.

kola

Banlı Kullanıcı
Zihin okumayı hiç denemedim :S sadece baş ağrısı yapıyo bilmiyorumki nasıl yapıyorum zihinleri bir oda gibi ve her zihnin bir rengi var.
bilmediğiniz bişeyi kullanmanızında bi önemi yok ya adam gibi birinden adamakıllı ne yaptığınızı öğrenin yada bırakın bu işleri sade baş ağrıtmayla elinize bişey geçmez

Bansheelo

Kayıtlı Üye
Şimdi bildiğim kadarıyla söyleyeyim, ezoterizimdeki kapı sembolü ile sizin gördüğünüz kapıların bir alakası yok.Kapı farklı hayat gerçekliklerine giriş çıkışlara yapılan bir göndermedir, tasavvuftaki haller de keza aynıdır.Gerçeklikler ve haller de bütün yaşama yayılmış bir anlayışlar ve sırlar karmaşasıdır.Ve evet kilitler vardır, izinler vardır, izin verilmeyen şeyler vardır bu ayrı konu.
Gördünüz mü hayal mı etttiniz ? Görüler çoğu zaman hayallerle karıştırılır, ayrıca çoğu yabancı yapımda falan zihin çok kapılı bir koridor olarak gösterilir belki bunun etkisi bir şekilde beyninize yerleşmiştir her neyse asıl olan şu ki zihin okuma veya doğru tabirle zihne girme tamamen anatomik olarak hareket edilebilcek bir mesele.Aradığınız bilgi türü hangi bölümde saklanıyor, oraya nasıl gidilir nereden ulaşılır, onu koruyan bir şeyler varsa nasıl aşarsınız vs bunları bilmeniz gerekir.Telapatiden farkı, düşüncelerin beynin ön yüzünde süzülmemesidir, genelde birine hadi aklından bir sayı tut derseniz o sayı beyninin ön yüzünde yüzüyordur artık.Okumak budur ve az çok herkes bunu yapabilir.
belkide pagan olduğum için kendimle bağdaştırdım :S

sıdıf

Kayıtlı Üye
baş ağrıtıyorsan önermem ben böyle konularda genelde şöyle düşünürüm insanlar benim keyfim için mi acı çekecek aynısı bana olsaydı hiç güzel olmazdı farklı açılardan bakmanı öneririm

merve2990

Kayıtlı Üye
sadece şunu söyleyebilirim ki anlık kişinin beynine girdiğinde onun düşüncelerini okuyamazsın büyük ihtimalle o anda tek odaklandığı nokta yaşadığı baş ağrısı olur. Çok fal baktırmış biri olarak samimi olduğum medyumlardan duyduğum kadarıyla medyumun emir altındaki cinleri(enerji), haber alınmak istenen şahsın etrafında olan enerjilerle iletişime geçiyor. Bu şekilde haber aldığını söylemişti bana. Herkesin bir şeytanı vardır derler belki denersen bir nebze onun şeytanı telepatik yolla bir şeyler anlatabilir sana. Ayrıca şeytanında cinlerden olduğunu unutmayalım

nuranee

Kayıtlı Üye
sadece şunu söyleyebilirim ki anlık kişinin beynine girdiğinde onun düşüncelerini okuyamazsın büyük ihtimalle o anda tek odaklandığı nokta yaşadığı baş ağrısı olur. Çok fal baktırmış biri olarak samimi olduğum medyumlardan duyduğum kadarıyla medyumun emir altındaki cinleri(enerji), haber alınmak istenen şahsın etrafında olan enerjilerle iletişime geçiyor. Bu şekilde haber aldığını söylemişti bana. Herkesin bir şeytanı vardır derler belki denersen bir nebze onun şeytanı telepatik yolla bir şeyler anlatabilir sana. Ayrıca şeytanında cinlerden olduğunu unutmayalım

Çok pardon bi yerde böyle yazmışsınız "[h=2]
icon1.png
[/h]
inancım yok cinlere hiçbir şekilde şahsi fikrim dünya üzerinde milyonlarca farklı karakter ve enerji var. Zaliminden tutun en iyisine kadar renk renk insanlar tahmin ettiğimiz gibi siyah ve beyaz(kadın ve erkek) değiller. Şizofreni, çoklu kişilik bozuklukları, ve daha bir çok şey var. Bunların hepsinin insanın kendi yarattığı problemler olduğunu düşünüyorum." demişsiniz burda ise çokca fal baktırdım şeytanın cinlerden oldugunu unutmayalım derken , cin ve şeytan a inanıyorsunuz sonuçta cinler Kuran da geciyor. Medyumun cin arkadaşları derken vs baya bi çelişiyorsunuz )) okurken bende şaşırdım açıkcası

merve2990

Kayıtlı Üye
dediğim gibi medyumun bana dediklerini açıkladım size medyumun cinlerine inanıyorum demedim

nuranee

Kayıtlı Üye
dediğim gibi medyumun bana dediklerini açıkladım size medyumun cinlerine inanıyorum demedim
Ama son cümle yine çelişiyor. Şimdiki zaman eki var. " Ayrıca şeytanın cinlerden oldugunu unutmayalım " yazmışsın. Bide şeytan telepatik konuşabilir doğru,bunuda yazmışsın. İnanmayıp şeytanın cinlerden oldugunu söylemende, kusura bakma ama okurken fikir ayrıcalıkları geçiyor.

sıdıf

Kayıtlı Üye
bence uğraşma varlıklarla zihin okumamak en iyisi hayatın tadı tuzu budur insanlarda bir gizem olması düşüncelerini bilince güzel olacağını sanmıyorum tanıdığım psikolojik sorunları olan biri vardı istemeden kötü şeyler düşünebiliyordu şimdi zihin okuyan bir kişi buna kin tutsa ne olacak kısaca karışık ve bence değmez ama sana kalmış

merve2990

Kayıtlı Üye
dün gece odaklanıp şeytanla telepatik iletişim kurmaya çalıştım. İlk başta bir kaç merak ettiğim soru sordum sonrada gözümün önündeki siyahlığın içinde hafif belirgin kırmızı noktalar belirdi. Evrende iyi ve kötü enerjiler olduğunu biliyorum ama bunların islamdaki cinler olduğuna inanasım gelmiyor yani islam bunların ürediğini, yemek yediğini, tuvalette yaşadıklarını veya izbe yerlerde olduğunu söylüyor. Bana aşırı saçma gelen birşey bu, hatta imkansız gibi birşey.

sıdıf

Kayıtlı Üye
inanasının gelmemesi şeytanın bir oyunu olduğunu göstermez mi islamda şeytan inanmamanız için her türlü hileyi dener ve yazdığına göre her halini düşünmüşsün yemeğini tuvaletine kadar düşündüysen sence de bunda bir anormallik yok mu şeytan seni caydırmak için düşündürtmüş olamaz mı anormal bir şekilde bu kadar ayrıntıyı birden böyle bir şüpheye düştüğün anda düşünmen bence caydırmaya çalıştığını gösteriyor olabilir

Ü

Üye silindi 55028

+1.Kapı yazısı çok sürükleyici.Bu konu hakkında kitaplarım yok.Okuyan bir kişi bilgi verebilir mi?Konu hakkındaki kitapların isimleri de çok yararlı olabilir.