Esimin gerçekleri görmesi için bir uygulama istiyorum Yardımcı olursanız çok seviniri

Efset

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Ben yeni evli bir kadinim.
Eşim ve ailesi ile ilgili olarak sıkıntı yaşıyorum.
Ailesinin bana karşı olan tutumu hiç hoş değil.
Kendisi ile sadece bu konu yüzünden kavga ediyoruz.
Kardeşleri beni istemiyor bunu biliyorum.
Ama söz ile ifade etmiyorlar.
Burada anlatmam uygun olmayan pek çok olay yaşandı.
Önceleri bana sen haklısın derken şimdi ne oldu ise fikirleri değişti.
Kendisini de maddi ve manevi anlamda kullanıyorlar.
Lütfen bana gerçekleri görmesi için bir dua ile olan uygulama onerebilir misiniz ?
Bizden uzak durmalarini istiyorum..
Ben kimse ile kavga edip kötü olsun istemem esimin ailesi sonuçta ama gerçekleri gormez yada görmezden gelir ise yuvamiz dagilcak.
Teşekkür ederim.

gallifreyan

Kayıtlı Üye
Direk bir uygulama henüz bilmiyorum lakin bulursam sizinle paylaşacağım ama evi arındırmanızda da fayda var.

Evde oldukça yüklü negatif enerji söz konusu, adaçayı yakmanızı tavsiye ediyorum düzenli aralıklarla.

İnancınızı yitirmeyin, inancın kılıcının önünde hiç bir engel duramaz.

Yolunuz sevgi ve ışık olsun...

asterix

Kayıtlı Üye
Sizin durumunuz eşinizle dialog yoluyla düzeltilebilir,forumun konusu olan parapiskoljik yaklaşımlar yerine normal insani ilişikler dialog denenmeli bence.Dua her zaman yararlı bir yol bunun için bir kalıba gerek yok açık yüreklilikle samimi olark Tanrıdan isteyin bu kadar basit aslında,büyü filan işleri daha karışık içinden çıkılmaz hale getirip sonra (öğrenildiğinde) ters teper.

gallifreyan

Kayıtlı Üye
Realist olmak gerekirse tatlı söz yılanı bile deliğinden çıkartır. Sayın Asterix e katılıyorum kesinlikle güzelce konuşarak çözülemeyecek şey yok :)

Yolunuz sevgi ve ışık olsun...

Efset

Kayıtlı Üye
Cevaplariniz için teşekkür ederim .
Bile isteye büyü vb islemlere girmem kesinlikle .
Çünkü bilgi sahibi değilim..
Eşim ile konuşmayı yüzlerce kez denedim..
Ve konuştuk da...
Mesela bundan 2 hafta önce bana sen hAklısın derken belirli dönemler de fikirleri değişiyor.
Belki onlarla görüştüğünde birşey söylüyorlar buna sebep oluyorlar belki de kendisi bir şey düşünüyor ve fikri değişiyor bilemiyorum.
Dogrusu bunun ayrimini yapamıyorum.
Yapı itibarı ile insanların yapmış oldukları
Şeylerden sonra isinamiyorum.
Bunun için bir dua olur .
Dilek duasi gibi ne bileyim.
Çünkü evimizin huzurunu kaçırıyor.
Tek istediğim gerçekleri görmesi..
Kimse ile kötü olmak değil zaten.

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
O zaman sitedeki muhabbet duaları ve ikna duaları bölümüne baksanız? Eşinizin ismine anne adı da ekleyerek edin o duaları

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Eşinin bu durumu gayet doğal.Sen eşisin diğerleride anası babası kardeşleri hiçbirzaman bir tarafı tutup diğer tarafı silemez bunu anlamanız lazım.Adam bir denge tutturmaya çalışıyor belliki ama sanırım iki tarafıda memnun edemiyor.Sen eş olarak bu dengeyi anlaman gerekiyor annesini vs. silmesini sırf seni tutup onların üzerine yüklenmesini bekleme.Özellikle annesini ona şikayet etme bir işe yaramayacak sadece adamı doldurup en sonunda taşırıcak.
Önce bunları kavraman gerekiyor.Senin yapacağın şey ailesini takmaman olucak

Efset

Kayıtlı Üye
Kayinvalide ve kayinpederimle aramızda hiç bir sorun yok..
Beni severler bende kendilerini sever, sayarım.
Kardeşleri ile sıkıntımız var...
Kendisi de bunu biliyor zaten .
Ben kesinlikle onlarla ilgili konuşmuyorum.
Kotulemiyorum.
Olan olayları konuşuyorum .
Durumu izah ediyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Uygulama bulsanızda yapma konusunda sıkıntı yaşarsınız.Eğitimini tamamlamış bir majisyen değilseniz korunma arınma işlemlerini bilmiyorsanız bir uygulama bulup yapsanız bile uygulamayı gerçekleştiremeyeceğiniz gibi birde başınıza bela alırsınız.İyisimi bunu insanı yollardan deneyin.Yada en fazla niyet enerjisini kullanma gibi konuları araştırın çekim yasası vs.

Efset

Kayıtlı Üye
Önceki sayfada da dedigim gibi benim istediğim muhabbet, dilek duasi tarzında bir uygulama ...
Ben büyü yapamam, ne eğitimim ne de tecrubem var..
Uyarilariniz için teşekkür ederim.
Çekim yasası nedir bilmiyorum.
Bildiğiniz kaynak var mi ?
@yare-iyarim

yare-i yarim

Moderator
İş
O istediğiniz uygulamalarda büyü zaten.Şunu okuyayım şu olsun tarzındaki herşey büyüdür.

İnternette biraz araştırma yapabilirsiniz bu konuda bilinen belli başlı kaynaklar yok.

asterix

Kayıtlı Üye
Evli bazı kadın yada erkekler ailesine bağlılıkları fazla olabiliyor bu tür durumlarda kişi karşısandikine kendisini tam açamaz,evli bir kişinin evliliğini tam olarak yaşayabilmesi için bu tür bir bağlılık varsa dengelemsi için çalışması ve sizinde anlayışlı sabırlı olmanız gerekiyor,psikaitride evlilik terapileri vardır bu konuda yardım alabilirsiniz.

Efset

Kayıtlı Üye
O istediğiniz uygulamalarda büyü zaten.Şunu okuyayım şu olsun tarzındaki herşey büyüdür.

İnternette biraz araştırma yapabilirsiniz bu konuda bilinen belli başlı kaynaklar yok.

O zaman herkes hayatında bilmeden de olsa büyü yapmış oluyor ..
Belki büyünün tanımı budur . .
Ama ben inandığım yaraticidan istiyorum...
Huzur istiyorum ..
Mutluluk ..
Bir yerlere birşeyler gömüp,okuyup,yedirip icirip biseyler yapmıyorum.
Belki de siz haklısınız.

taroh

Kayıtlı Üye
kocanın ailesi evlatları diye isterse yüzde yüz haksız olsun kocanı tutarlar. ve evli olduğu için daha kıymetli gelir annesine babasına.sana da geçinmeye niyeti yok damgası yapıştırırlar.daha terbiyesiz koca aileleleri işi yuvayı bozmaya kadar götürüyor. önce muhataplığınızı ve bir arada olan zamanları azaltmaya çalışın.aşırı samimiyet yada onları aşırı samimi görmesi sizi istediği lafları size sallamalarına sebep olabilir.ailesini kötülemeden eşinizi ailesinden uzaklaştırmanın yolunu bulmalısınız.kötülerseniz ailesini daha kıymetli olur.

makssenberg

Kayıtlı Üye
hanımefendi sizin gibi en ufak konuda eşini köle robotu yapmak isteyenlerin kötü insanlar olduğunuzu düşünüyorum kusura bakmayın da, gerçekleri görmesini istiyorum demişsiniz de siz ne hak ile gerçekleri gördüğünüzü sanıyorsunuz ? bire bin katarak anlatmalarını iyi bilirim bizim milletin, insanlar olarak olaylara o kadar ufak pencereden bakıyoruz ki yüce varlıklar için böcekler gibiyizdir kesin. eşiniz sizi sevmiş de evlenmiş, bir eşten ne beklenir? sevgi, aynı yatakta yatmak, geçinmek için belki maddiyat, dertlere ortak olmak v.b. neden evlenmeden önce bu aile meselesini konuşmadınız bu soru bir tarafa, evlendikten sonra sizin ilişkiniz kocanızla olmalı, çevresi çok kötü davrandılarsa(sizin kötü davrandıklarını düşünmenizi demiyorum) ilişkinizi kesersiniz olur biter, siz onlarla evlenmediniz eşinizle evlendiniz. yaşadığınız sorunu yazmamışsınız belki de size saçmalığından dolayı güleceğimiz tartışmalardır bunlar ? belki de kayınlarınız bu forumda aynı büyüyü size karşı istiyorlardır? büyümenin vakti geldi millet.

yare-i yarim

Moderator
İş
O zaman herkes hayatında bilmeden de olsa büyü yapmış oluyor ..
Belki büyünün tanımı budur . .
Ama ben inandığım yaraticidan istiyorum...
Huzur istiyorum ..
Mutluluk ..
Bir yerlere birşeyler gömüp,okuyup,yedirip icirip biseyler yapmıyorum.
Belki de siz haklısınız.
En azından büyüye yeltenmiş oluyorlar.Büyü olduğunu bilmeden binlerce kişi bu tür şeylere yelteniyorlar ama her yapan tutturucak diye birşey yok tabi ki.

Efset

Kayıtlı Üye
hanımefendi sizin gibi en ufak konuda eşini köle robotu yapmak isteyenlerin kötü insanlar olduğunuzu düşünüyorum kusura bakmayın da, gerçekleri görmesini istiyorum demişsiniz de siz ne hak ile gerçekleri gördüğünüzü sanıyorsunuz ? bire bin katarak anlatmalarını iyi bilirim bizim milletin, insanlar olarak olaylara o kadar ufak pencereden bakıyoruz ki yüce varlıklar için böcekler gibiyizdir kesin. eşiniz sizi sevmiş de evlenmiş, bir eşten ne beklenir? sevgi, aynı yatakta yatmak, geçinmek için belki maddiyat, dertlere ortak olmak v.b. neden evlenmeden önce bu aile meselesini konuşmadınız bu soru bir tarafa, evlendikten sonra sizin ilişkiniz kocanızla olmalı, çevresi çok kötü davrandılarsa(sizin kötü davrandıklarını düşünmenizi demiyorum) ilişkinizi kesersiniz olur biter, siz onlarla evlenmediniz eşinizle evlendiniz. yaşadığınız sorunu yazmamışsınız belki de size saçmalığından dolayı güleceğimiz tartışmalardır bunlar ? belki de kayınlarınız bu forumda aynı büyüyü size karşı istiyorlardır? büyümenin vakti geldi millet.

Haddinizi aşan bir yorum olmuş.
Ben burada aile sırlarımi dökmek zorunda değilim.
Bir yardım istedim, fikrinizi sormadım.
Kaldı ki sorsam dahi üslubunuza dikkat etmek zorundasiniz..
Evlilik birliği kurulduğu vakit sandiginiz gibi sadece eşinizle olmuyor .
Çünkü karşı taraf sizin düşündüğünüz gibi düşünmüyor öyle yetismemis.
Alışkın değil . Hep ailesi ne derse yapmış, hep onları dinlemiş, ailesi birey olmasına izin vermemiş maddi ve manevi kullanmış.
Evlilik kurulmadan önce konuşmadığımi nerden biliyorsunuz ?
Bizim evimiz ayrı, hayatımız farklı ama bizden her ay sürekli maddi manevi talepler oluyor.
Davulun sesi uzaktan hoş gelir dedikleri bu olsa gerek.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Yanlış bir üslup göremedim, niyetim kalp kırmak değil, evlilik kurulmadan önce konuşulduysa eşinizin de haksız yönü var o zaman. Siz yardım istediniz ben de almanız gereken yardımı burada değil bir psikologda bulacağınızı düşünüyorum(psikiyatri değil), aksi takdirde ne yapmayı düşünüyorsunuz ki ? sonsuza kadar sürekli aynı büyüyü severek evlendiğiniz adama mı yapacaksınız ? kocanız eski kocanız olmayacak o saatten sonra biliyorsunuz herhalde, davul değil de Sur'un sesinden korkmanızı tavsiye ederim.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Ayrıca başka bir başlıkta eşinizin özgür iradesine müdahale etmek istemediğinizi söylemişsiniz, o zaman bu sitedeki yöntemlere bakmayın çünkü burada dua bulamazsınız, dua dediğimiz şey ya kendi dilinizde ya da ayet gibi başka kaynaklardan gelen istek cümleleridir, ayetlerinin tekrar tekrar okunması da büyüdür, başka dillerde tekrarlı söylenen cümleler de(tekrarsız büyüler de var anlamını bilmediğiniz şeyleri okumayın büyü yapmak istemiyorsanız). dediğim gibi dua arıyorsanız içinizden geleni yaratıcıya söyleyip yardım dilersiniz ya da kutsal gördüğünüz ayet gibi kaynakları içinizden veya sesli şekilde söyleyebilirsiniz, tabi tekrar olmadan bir defa olacak şekilde.