Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Esimin gerçekleri görmesi için bir uygulama istiyorum Yardımcı olursanız çok seviniri

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Önceki sayfada da dedigim gibi benim istediğim muhabbet, dilek duasi tarzında bir uygulama ...
    Ben büyü yapamam, ne eğitimim ne de tecrubem var..
    Uyarilariniz için teşekkür ederim.
    Çekim yasası nedir bilmiyorum.
    Bildiğiniz kaynak var mi ?
    @yare-iyarim

Rep Puanı : 6078
    Ettiği Teşekkür
    1.073
    1.261 mesaja 2.893 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    61

O istediğiniz uygulamalarda büyü zaten.Şunu okuyayım şu olsun tarzındaki herşey büyüdür.

İnternette biraz araştırma yapabilirsiniz bu konuda bilinen belli başlı kaynaklar yok.

Bilgelik yaşayabileceği
    bir yer bulamadı ve ona
    göklerde bir yer verildi.
    İnsanoğulları arasında
    yaşamaya geldi ama bir yer
    bulamadı. Eski yerine dönüp
    melekler arasındaki
    koltuğuna oturdu.

3. yare-i yarim Üyemize teşekkür edenler:
    Ravensfair (15.02.2018)

Rep Puanı : 921
    Ettiği Teşekkür
    199
    274 mesaja 426 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Evli bazı kadın yada erkekler ailesine bağlılıkları fazla olabiliyor bu tür durumlarda kişi karşısandikine kendisini tam açamaz,evli bir kişinin evliliğini tam olarak yaşayabilmesi için bu tür bir bağlılık varsa dengelemsi için çalışması ve sizinde anlayışlı sabırlı olmanız gerekiyor,psikaitride evlilik terapileri vardır bu konuda yardım alabilirsiniz.

Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Alıntı yare-i yarim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O istediğiniz uygulamalarda büyü zaten.Şunu okuyayım şu olsun tarzındaki herşey büyüdür.

İnternette biraz araştırma yapabilirsiniz bu konuda bilinen belli başlı kaynaklar yok.
    O zaman herkes hayatında bilmeden de olsa büyü yapmış oluyor ..
    Belki büyünün tanımı budur . .
    Ama ben inandığım yaraticidan istiyorum...
    Huzur istiyorum ..
    Mutluluk ..
    Bir yerlere birşeyler gömüp,okuyup,yedirip icirip biseyler yapmıyorum.
    Belki de siz haklısınız.

Rep Puanı : 73
    Ettiği Teşekkür
    8
    30 mesaja 36 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

kocanın ailesi evlatları diye isterse yüzde yüz haksız olsun kocanı tutarlar. ve evli olduğu için daha kıymetli gelir annesine babasına.sana da geçinmeye niyeti yok damgası yapıştırırlar.daha terbiyesiz koca aileleleri işi yuvayı bozmaya kadar götürüyor. önce muhataplığınızı ve bir arada olan zamanları azaltmaya çalışın.aşırı samimiyet yada onları aşırı samimi görmesi sizi istediği lafları size sallamalarına sebep olabilir.ailesini kötülemeden eşinizi ailesinden uzaklaştırmanın yolunu bulmalısınız.kötülerseniz ailesini daha kıymetli olur.

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

hanımefendi sizin gibi en ufak konuda eşini köle robotu yapmak isteyenlerin kötü insanlar olduğunuzu düşünüyorum kusura bakmayın da, gerçekleri görmesini istiyorum demişsiniz de siz ne hak ile gerçekleri gördüğünüzü sanıyorsunuz ? bire bin katarak anlatmalarını iyi bilirim bizim milletin, insanlar olarak olaylara o kadar ufak pencereden bakıyoruz ki yüce varlıklar için böcekler gibiyizdir kesin. eşiniz sizi sevmiş de evlenmiş, bir eşten ne beklenir? sevgi, aynı yatakta yatmak, geçinmek için belki maddiyat, dertlere ortak olmak v.b. neden evlenmeden önce bu aile meselesini konuşmadınız bu soru bir tarafa, evlendikten sonra sizin ilişkiniz kocanızla olmalı, çevresi çok kötü davrandılarsa(sizin kötü davrandıklarını düşünmenizi demiyorum) ilişkinizi kesersiniz olur biter, siz onlarla evlenmediniz eşinizle evlendiniz. yaşadığınız sorunu yazmamışsınız belki de size saçmalığından dolayı güleceğimiz tartışmalardır bunlar ? belki de kayınlarınız bu forumda aynı büyüyü size karşı istiyorlardır? büyümenin vakti geldi millet.

Rep Puanı : 6078
    Ettiği Teşekkür
    1.073
    1.261 mesaja 2.893 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    61

Alıntı Efset Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman herkes hayatında bilmeden de olsa büyü yapmış oluyor ..
    Belki büyünün tanımı budur . .
    Ama ben inandığım yaraticidan istiyorum...
    Huzur istiyorum ..
    Mutluluk ..
    Bir yerlere birşeyler gömüp,okuyup,yedirip icirip biseyler yapmıyorum.
    Belki de siz haklısınız.
    En azından büyüye yeltenmiş oluyorlar.Büyü olduğunu bilmeden binlerce kişi bu tür şeylere yelteniyorlar ama her yapan tutturucak diye birşey yok tabi ki.

Bilgelik yaşayabileceği
    bir yer bulamadı ve ona
    göklerde bir yer verildi.
    İnsanoğulları arasında
    yaşamaya geldi ama bir yer
    bulamadı. Eski yerine dönüp
    melekler arasındaki
    koltuğuna oturdu.

Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Alıntı makskod2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hanımefendi sizin gibi en ufak konuda eşini köle robotu yapmak isteyenlerin kötü insanlar olduğunuzu düşünüyorum kusura bakmayın da, gerçekleri görmesini istiyorum demişsiniz de siz ne hak ile gerçekleri gördüğünüzü sanıyorsunuz ? bire bin katarak anlatmalarını iyi bilirim bizim milletin, insanlar olarak olaylara o kadar ufak pencereden bakıyoruz ki yüce varlıklar için böcekler gibiyizdir kesin. eşiniz sizi sevmiş de evlenmiş, bir eşten ne beklenir? sevgi, aynı yatakta yatmak, geçinmek için belki maddiyat, dertlere ortak olmak v.b. neden evlenmeden önce bu aile meselesini konuşmadınız bu soru bir tarafa, evlendikten sonra sizin ilişkiniz kocanızla olmalı, çevresi çok kötü davrandılarsa(sizin kötü davrandıklarını düşünmenizi demiyorum) ilişkinizi kesersiniz olur biter, siz onlarla evlenmediniz eşinizle evlendiniz. yaşadığınız sorunu yazmamışsınız belki de size saçmalığından dolayı güleceğimiz tartışmalardır bunlar ? belki de kayınlarınız bu forumda aynı büyüyü size karşı istiyorlardır? büyümenin vakti geldi millet.
    Haddinizi aşan bir yorum olmuş.
    Ben burada aile sırlarımi dökmek zorunda değilim.
    Bir yardım istedim, fikrinizi sormadım.
    Kaldı ki sorsam dahi üslubunuza dikkat etmek zorundasiniz..
    Evlilik birliği kurulduğu vakit sandiginiz gibi sadece eşinizle olmuyor .
    Çünkü karşı taraf sizin düşündüğünüz gibi düşünmüyor öyle yetismemis.
    Alışkın değil . Hep ailesi ne derse yapmış, hep onları dinlemiş, ailesi birey olmasına izin vermemiş maddi ve manevi kullanmış.
    Evlilik kurulmadan önce konuşmadığımi nerden biliyorsunuz ?
    Bizim evimiz ayrı, hayatımız farklı ama bizden her ay sürekli maddi manevi talepler oluyor.
    Davulun sesi uzaktan hoş gelir dedikleri bu olsa gerek.

Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Yanlış bir üslup göremedim, niyetim kalp kırmak değil, evlilik kurulmadan önce konuşulduysa eşinizin de haksız yönü var o zaman. Siz yardım istediniz ben de almanız gereken yardımı burada değil bir psikologda bulacağınızı düşünüyorum(psikiyatri değil), aksi takdirde ne yapmayı düşünüyorsunuz ki ? sonsuza kadar sürekli aynı büyüyü severek evlendiğiniz adama mı yapacaksınız ? kocanız eski kocanız olmayacak o saatten sonra biliyorsunuz herhalde, davul değil de Sur'un sesinden korkmanızı tavsiye ederim.

Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Ayrıca başka bir başlıkta eşinizin özgür iradesine müdahale etmek istemediğinizi söylemişsiniz, o zaman bu sitedeki yöntemlere bakmayın çünkü burada dua bulamazsınız, dua dediğimiz şey ya kendi dilinizde ya da ayet gibi başka kaynaklardan gelen istek cümleleridir, ayetlerinin tekrar tekrar okunması da büyüdür, başka dillerde tekrarlı söylenen cümleler de(tekrarsız büyüler de var anlamını bilmediğiniz şeyleri okumayın büyü yapmak istemiyorsanız). dediğim gibi dua arıyorsanız içinizden geleni yaratıcıya söyleyip yardım dilersiniz ya da kutsal gördüğünüz ayet gibi kaynakları içinizden veya sesli şekilde söyleyebilirsiniz, tabi tekrar olmadan bir defa olacak şekilde.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)