İş yerinde makam rahatlik için yardim ediniz? Lufenn

Soore_

Banlı Kullanıcı
arkadaş nihayet 4 ay üzerine bi iş giriyorum. Şükür Hamdolsun. Yarın is guv. eğitimi var.pazartesi tam olarak başlıyorum. Şimdi demek istediğim. Şu...
Fabrika yeni kuruldu. Paketleme bölümune basliyacam. Ama daha iyi daha rahat veya makam veya depocu vs vs gibi yerlere muhtemelen görev dağılımı yapacaklardır. Yanlış anlmananizi istemiyorum ama rahat bolum istiyorum çünkü belden rahatsız canı çok dar insanım. Sürekli is değiştirebiliyorum. Artık bunu yaşamak istemiyorum. Demek o ki iyi bir bölüm iyi bir rahat yer istiyorum. Bunun icin dua veya zikir onerebilirmisiniz.
Şimdi diyeceksiniz ki 4 ay üzerine is buldun belanı mi arıyorsun ama fabrikalarda hep.ezilen benim çünkü meslek yok hicbirsey yok. Ama Rabbim. Herkesin gönlüne göre versin Allaha emanet olun.

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
İnancı sağlam bir insan değilimdir. Hatta genel olarak deist de derler ama bir şeyin olmasını istediğimde elimden geldiğince olması için çalışır gerisini Tanrı'ya bırakırım.(Tevekkül etmekti galiba bu olay) Siz de aynısını yapın muhakkak hayırlısı olanı olacaktır. İyi şanslar. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur :)

asterix

Kayıtlı Üye
İşe bir başla hele ,çalışkanlığınla dürüstlüğünşe göz doldur, hemen zikir filan bilemiyorum garip bir acelecilik,ilerde başın sıkışırsa yardım alırsın (Allahtan) ama önce kendini ispatlamlısın.

aslimcim

Kayıtlı Üye
Büyük bir firmaysa depoda zorlanırsınız. Ama depoda ürün giriş çıkış faturaları ya da muhasebede asistanlık biraz daha kolaydır. Kısaca evrak işlerini öğrenmeye bakın. Onlarla ilgili bölümlere yardımcı olun gerektikçe. Hem öğrenir hem de o bölümlerde insan ilişkilerinizi geliştirirseniz şansınız olur bence.

Soore_

Banlı Kullanıcı
Şimdilik uretimdeyim. Rabbim yardimcim Olsun. Hayirlisi ne ise o olsun

Constantin3

Kayıtlı Üye
Namaz, Dua, zikir, kuranı kerim okumak, hayır yapmak vs bunları zaten her halükarda yapmakla mükellefsin. Sen bunları yap gerisini Rabbime bırak. Sayılı zikirlere girme sen havas ile ilgilenen birisi de değilsin, gerekli korumaları da yapmıyorsun. Sayılı zikirler dualar seni tehlikeye sokar. Niyet ederken Allahım senin rızan için çekiyorum bu zikirleri de yeter. Allahın rızasını kazananın sırtı yere gelmez.