Ayağını öptürerek bakım yaptıran şahıs

fako

Kayıtlı Üye
Bolu'da ismini vermek istemeyeceğim bir köyde; ayaklarını öptürerek bakım yaptıran bir şahız bulunuyor. Şahsen ben bakım yaptıran kişi değilim ancak sorunlar yaşayan bir dostumla bahsi geçen şahısa uğradık ve derdimize çare olmasını umduk. Bir çok şey yaşamış ve tecrübe edinmiş biri olarak; daha önce böyle bir bakım yöntemini hiç işitmemiş ve duymamıştım. En garip tarafı kişinin anne adı veyahut babaanne adı gibi şeyler yerine iki seçenek sunması ve birinci seçeneğin kan ikincisinin ise ayaklarının öpülmesi olmasıydı. Arkadaşım ne kadar kan seçeneğini tercih etmek istesede sebepsizce tam tersi olan ayağını öpmeyi kabul etti. İlginç kısmı şimdi başlıyor. Arkadaşım niyetlenmiş ve ayağa kalkıp ayağını öpebileceği pozisyonda beklerken, o anda ben engel olmak amacıyla ayağa kalkmaya niyetlenmişken bir anda kuvvetli bir adam beni yerime oturtup sağ omzumdan bastırıp sıktı. Sonrasında benim arkamda ve bahsi geçen şahısın arkasında bulunmak üzere iki kapı birden açıldı ve benim arkamdaki kapıdan içeriye bir köpek girdi. Ancak bu köpek çok saçma bir şekilde; keçi sesi çıkarıyor ve gözleri mavi alev şeklinde parlıyordu. Bir anda benim omzumu tutan kuvvetli adamın üzerine gitti ve o anda kayboldular. Adam apartobar kalktı ve bizi küfürler eşliğinde kovdu. Ömrümde duymadığım çılgınlıkta tehtid ve küfürlerin ardından, bir daha boluya ayak basmamaya karar verdik.

Arkadaşlar adres veyahut isim veremiyorum ancak bu kişi çok marifetli bir kişiymiş. İnternetten falan bulunamıyor ancak gelen kişilerden para almadığını sadece ona borçlu olunmasını istendiğini ve zamanı gelince borcunu isteyeceğini söylüyormuş. Bizi hemen kovduğu ve bir şey istemediği için sadece duyduğumu aktardım. O kişiye gittiğimden beri 1 haftadır rahatsız ediliyorum. Eğer kulağınıza, "boluda falanca köyde bir hoca varmış" denirse gitmemenizi şiddetle öneriyorum.

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
vay neler yaşamışsınız. ayak öptüren mi :D ıyk. büyü felan mı yapmasını isteyecektiniz. köylüler nasıl öyle birine orda olmasına izin veriyor ki. sizin yaşadıklarınızı yaşasalar köyden kaçar köylüler.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Pek emin değilim ama sanırım kan bir bakımcıya gerçekten de adres bilgisi verebilir.Çünkü mantık olarak-dna- büyüde de kullanılıyor vs.Ama ayak öptürme işini anlamadım, mantıklı gelmiyor.Köpek ve adam birden mi kayboldu ? :D Gerçekten trajikomik.
Ve 1 haftadır rahatsız ediliyorsanız bu artık işlemsel bakım yaptırıp sonuca göre temizlik yaptırmanız gerektiği anlamına geliyor.Musallat denilebilir ama yine de emin konuşmayalım.

Mithra

Kayıtlı Üye
Seçenek olarak sunduğu durum kritikal faktörünü geçici olarak yutmuş bir nevi sizi hipnoz etmiş lakin siz bilincinizi tekrar getirmiş gözüküyorsunuz.Otorite figür verilmiş bu durumun dışına çıkabilirdi sizin yaptığınız gibi.İlla 2 seçenek diye birşey yok 3 seçenek kabul etmemektir ve anne ismine gerek yok bildiğim kadarıyla kişinin orda nazır olması yeter artar.Ayak öpme durumu bana daha çok kişinin müşteri üzerinde egemenlik kurma yetkisi gibi geldi çünkü plasebo etkisi yaratıp şifa kaynağının kendisinde olduğunu size iyice göstermek.Siz oraya gitmeden aldığınız duyumlar bile kişi üzerinde işlemeye başlamıştır.Sonuç olarak insanlar iyileşeceklerine inandıklarından iyileşirler.

Lakin burda geçen metafiziksel olay savımın hemen hepsini çürütüyor.

agabey

Kayıtlı Üye
İş
Tedarik Zinciri
Bolu'da ismini vermek istemeyeceğim bir köyde; ayaklarını öptürerek bakım yaptıran bir şahız bulunuyor. Şahsen ben bakım yaptıran kişi değilim ancak sorunlar yaşayan bir dostumla bahsi geçen şahısa uğradık ve derdimize çare olmasını umduk. Bir çok şey yaşamış ve tecrübe edinmiş biri olarak; daha önce böyle bir bakım yöntemini hiç işitmemiş ve duymamıştım. En garip tarafı kişinin anne adı veyahut babaanne adı gibi şeyler yerine iki seçenek sunması ve birinci seçeneğin kan ikincisinin ise ayaklarının öpülmesi olmasıydı. Arkadaşım ne kadar kan seçeneğini tercih etmek istesede sebepsizce tam tersi olan ayağını öpmeyi kabul etti. İlginç kısmı şimdi başlıyor. Arkadaşım niyetlenmiş ve ayağa kalkıp ayağını öpebileceği pozisyonda beklerken, o anda ben engel olmak amacıyla ayağa kalkmaya niyetlenmişken bir anda kuvvetli bir adam beni yerime oturtup sağ omzumdan bastırıp sıktı. Sonrasında benim arkamda ve bahsi geçen şahısın arkasında bulunmak üzere iki kapı birden açıldı ve benim arkamdaki kapıdan içeriye bir köpek girdi. Ancak bu köpek çok saçma bir şekilde; keçi sesi çıkarıyor ve gözleri mavi alev şeklinde parlıyordu. Bir anda benim omzumu tutan kuvvetli adamın üzerine gitti ve o anda kayboldular. Adam apartobar kalktı ve bizi küfürler eşliğinde kovdu. Ömrümde duymadığım çılgınlıkta tehtid ve küfürlerin ardından, bir daha boluya ayak basmamaya karar verdik.

Arkadaşlar adres veyahut isim veremiyorum ancak bu kişi çok marifetli bir kişiymiş. İnternetten falan bulunamıyor ancak gelen kişilerden para almadığını sadece ona borçlu olunmasını istendiğini ve zamanı gelince borcunu isteyeceğini söylüyormuş. Bizi hemen kovduğu ve bir şey istemediği için sadece duyduğumu aktardım. O kişiye gittiğimden beri 1 haftadır rahatsız ediliyorum. Eğer kulağınıza, "boluda falanca köyde bir hoca varmış" denirse gitmemenizi şiddetle öneriyorum.

KAN seçeneği ne oluyor burada? sizden bir miktar kan alınması mı?

AMC

Banlı Kullanıcı
Şöyle heriflere pirim vermeyin

fako

Kayıtlı Üye
Bu yaşanılanları anlatmamın sebebi; anlatış tarzımdan ve son cümlelerden anlaşılacağı gibi, öneridir. Bu öneriyi gidilmemesi yönünde olup yaşadığım tecrübeyle destekleyerek gitmeyi düşünen kişilerin düşünüp kararını gözden geçirmesini sağlamak için sizlere sundum. Bahsi geçen şahsın nasıl bir oyun oynadığını veyahut nasıl bir "yöntem" kullandığını çözemedim. Ancak eminim, oraya giden kişi hasta değilse bile hastalanır. Emin olduğum şeylerden bir tanesi, kişinin profesyonelce bu işleri yaptığı. Profesyonellikten kastım yaptığı işi belirtildiği gibi, psikolojik yöntemlerle desteklemesi. İşini sadece paranormal olarak desteklemeyip diğer şahıslardan farklı olarak farklı tekniklerle de destekliyor. Denildiği gibi olaydan sonra oturup sakin kafa ile düşünürsek, çok farklı psikolojik teknikler ile düzenlenmiş ve resmen organize edilmiş bir ortamdı. Kendime gelirsek, ben gerekli işlemleri gerçekleştirmiş ve sonuca varmış durumdayım. Bu yorumu yazdığım günün öncesinde rahatsız edilmelerimin çaresini bulmuş ve sorunumu çözmüş bulunmaktayım. Uzun lafın kısası; dertsiz başınıza dert açmak yada dertli başınızı yakmak gibi iki durumda bu şahıs'da bulunuyor.