rüya mı musallat mı ?

lilith.93

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben daha önce çoğu kez rahatsız edildim varlıklar tarafından ailemde rahatsız edilince muskalar büyüler ile uzaklaştılar ama ne zaman sinirlensem yada çok üzülsem bir şekilde ya rüyamda gördüm ya da hissettim onları. Bir gün bilinçli olarak davet yapmak istedim duayı okuyamadım korktum yapmadım uyudum rüyamda harabe bir eve girmiştim iki cüce bana bakıp fısıldaştılar acır gibi baktılar, küçük bir odaya girdim oda birden güzelleşti hareket etmeye başladı etraf bir çerçeve belirdi duvarda sonra bir kahkaha bağırma sesi duydum cam kapı kapandı camdan içeri kırmızı ışık giriyordu çok korkuyordum bağırıyordum kapı açılmıyordu zorla uyandım acaba bilinçaltı mıydı yoksa musallat devam ediyor mu?

AMC

Banlı Kullanıcı
Musallat öyle kolay kolay geçmez benimde iletişimim var muska ile uzak tutuyorum ara sıra onu bile aşıyorlarda rahat durmuyorsun başına belayı çekersin dikkatini çekerim.

Constantin3

Kayıtlı Üye
Hocam özel mesajlara neden bakmıyorsunuz

Tamam sitenin kurucusu olabilirsin. Gayette bir şeyler biliyor olabilirsin ama musallat konusunda bilgin çok ama çok zayıf örneğin " kendi idrarınızla banyo edin ve bu enerjilerden ( veya adı her neyse ) kurtulun " ne demektir yahu ? Böyle bir yöntem olabilir mi ? İnandığınız dine göre dua etmek nedir ? Ya adam ateist ise ne olacak ? Musallat ile sonsuza kadar yaşayacak mı ? Böyle bir din faşizmi, inanç ayrımcılığı olabilir mi ?
Bağlantıdaki linkte paylaştığın şeyleri okudum. %90'ı yalan geriye kalanı da şaibeli. İdrar dediğin şey zaten onların beslendiği şeyler, sen o idrarla duş alırsan kendini iyice madara edeceksin. İyice musallatın artacak, bu sefer banyodaki diğer mahlukatta senin üzerine çullanacak. Neler paylaşılıyor inanamıyorum.

Musallat konusunda döküman yetersizliğiniz ve aslında ne olduğu yönünde bilgiye ihtiyacınız varsa burada benim gibi bir sürü insan vardır bu linkteki yazıdan bir milyon kat daha fazla bilgi içeren şeyler yazabilecek olan.
İstemeniz yeterli.

Ayrıca rüya gören arkadaşa sesleniyorum tedavi olmayı gerçekten istiyorsan mutlaka ve mutlaka Allah C.C sana şifayı verecektir. Sen yeter ki iste, ama Allah C.C'den iste. Karşına birilerini getirecektir O...