Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: enerji itme çekme var bence?

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Standart enerji itme çekme var bence?

herkese iyi forumlar, çok merak ettiğim bir konu var; en yakın arkadaşlarınızla veya sevgilinizle enerji itme çekme durumu yaşıyor musunuz? mesela ben bugün çok pozitifim, enerjim yüksek, o gün erkek arkadaşımın mutlaka morali bozuk enerjisi düşük oluyor. O gün kendisi çok iyi durumdaysa ben bundan habersiz hiç havamda modumda olmuyorum depresif oluyorum...
    bunu yaşayan tek ben değilim diye düşünüyorum yaşayan var mı arkadaşlar lütfen varlığınızı belirtin

Yer
    Gayb Âlemi
    Rep Puanı : 993
    Ettiği Teşekkür
    425
    294 mesaja 491 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Negatif de pozitif kadar gereklidir.
    Bunu daha önceki bir kız arkadaşımla yaşamıştık. Ve amacını de öğrenmiştik.
    Durumu açıklamak yerine, size tavsiye vereceğim. Zaten uyguladıkça baktığınız şeyi göreceksiniz Allahın izniyle.
    Bu gibi durumlarda birbirinize tam anlamıyla "eş" olmanız gerekiyor. Ying-Yang birlikteliği gibi. Ruh halleriniz farklı olabilir, ama birbirinizi arındırabilirsiniz.
    Şöyle de düşünün, ya ikiniz de aynı zamanda negatif durumda olsaydınız?
    Bakın bu bir fırsat, eş'lik durumuna teşvik.
    O bozulunca siz onu tamir edeceksiniz, Siz bozulunca da o sizi tamir edecek.
    Bu güzel bir fırsat, iyi değerlendirin.

3. Furking Üyemize teşekkür edenler:
    Hopemore (04.02.2018)

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14160
    Ettiği Teşekkür
    2.030
    1.283 mesaja 3.315 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    110

Alıntı Hopemore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese iyi forumlar, çok merak ettiğim bir konu var; en yakın arkadaşlarınızla veya sevgilinizle enerji itme çekme durumu yaşıyor musunuz? mesela ben bugün çok pozitifim, enerjim yüksek, o gün erkek arkadaşımın mutlaka morali bozuk enerjisi düşük oluyor. O gün kendisi çok iyi durumdaysa ben bundan habersiz hiç havamda modumda olmuyorum depresif oluyorum...
    bunu yaşayan tek ben değilim diye düşünüyorum yaşayan var mı arkadaşlar lütfen varlığınızı belirtin
    Sanmıyorum, belkide sadece iyi bir çift değilsiniz.İçimizdeki ying yang dengesi çok değişkendir, sadece insanlarla değil yediğimiz şeylerle, olduğumuz mekanlarla vs de şekil değiştirir.Ne kadar çok insan varsa etrafımızda denge o kadar sağlığına kavuşur.Çünkü eksiği veya fazlası çoktur.Alış veriş gibi.Böyle kesin siyah beyaz , biri çok mutlu biri çok mutsuz değil.İki taraftan birinin aurasındaki çatlaklar buna neden oluyor olabilir..

Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

hiç böyle düşünmemiştim aslında çok mantıklı geldi teşekkür ederim

Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı hazaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanmıyorum, belkide sadece iyi bir çift değilsiniz.İçimizdeki ying yang dengesi çok değişkendir, sadece insanlarla değil yediğimiz şeylerle, olduğumuz mekanlarla vs de şekil değiştirir.Ne kadar çok insan varsa etrafımızda denge o kadar sağlığına kavuşur.Çünkü eksiği veya fazlası çoktur.Alış veriş gibi.Böyle kesin siyah beyaz , biri çok mutlu biri çok mutsuz değil.İki taraftan birinin aurasındaki çatlaklar buna neden oluyor olabilir..
    teşekkürler

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8665
    Ettiği Teşekkür
    3.796
    2.208 mesaja 4.257 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    76

Alıntı Hopemore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çoğunlukta benzer frekansları çekeriz hayatımıza..Enerji ile alâkalı bir durum olduğunu sanmıyorum sizinkinin.Nihayetinde ayrı bireylersiniz.İnsanlar arasında sonsuz sevgi bağıda olsa, bu hergün ruhsal durumunuzun aynı olacağı anlamına gelmez.

¡Gracías a Dios por todo!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)