Belli Dönemlerimde benzer rüyalar gördüğüm oluyor.Konu değişse de bir döngü halinde görüyorum genelde.2 ayda bir ,yılda 1 falan.Herneyse onu bunu bırakarak rüyamdan artakalan bilgilerimi sunarım.
LUCID DREAM DE IKEN KABUS GORMEM

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
rüyada olduğumu anlamadım uyuduğum yerde aynı şekilde uyandım gece.
(ne gariptir ki gece 3 ve makarna yapmıştım uyumadan önce belki bunun etkisi vardır)
birşeyler oldu gariplikler falan,şehadet getirmeye çalışıyorum olmuyor falan
en son dedim bu böyle olmaz sebebini bulmak için araştırıyorum.
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
kopukluklar,hatırlamıyorum...
--*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*--*-*-*-*--*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Sanıyorum birkaç katman içeriye inception rüya olarak girdim.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

kopukluk,döngü...(hatırlamıyorum)

-*-*-*-*kopukluk-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-**
bir zamanlar en iyi arkadaşımı telefonla aradım,ilkokulumdaydım
(ki kendisi ilkokul 4te gitmişti)
döngüye benzer birşey zuhur etti yine
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*--*
KOPUKLUKLAR...
...
-****--**-*-kopukluk*--*-*-*-*-*-*-*-*-*
annem equal hareket ediyordu yardım istediğimde oradan çıkmam için yardım etti
cep telefonu kullanıyordu internetten bir oyun yardımıyla server seçtik ve oradan çıkmaya çalıştık
baygın olduğum başka bir evrende uyandım yer şekil vs herşey aynı tekrar tekrar denedik
hep siyah karanlık,tekrarlanma döngüsü oldu.
sonunda kelime-i şehadet getirmeyi denedim ve yapamadığımı gördüm
abim mutfağa gitti eline yarı kırık(şekilsiz,sopa/demir kısmı eğik manasında) mızrak aldı.
denedim denedim denedim.
halen yapamamakla birlikte karanlık,tekrarlama döngüsü oldu kısa bir süre,
denedim yine ve gözleri şeytan gözü,youtube 666 daki gözler gibi(sürekli farklı konumlara bakarak
oynayan kırmızı) ve tübüllü, aşırı gelişmiş,artık boğumlanmış gibi kasları
gibiydi.Görüntüm yeşilleşti ev yeşilleşti
denedim denedim denedim.

rüyadan nasıl çıktığım konusuna gelirsek sürekli denedim ve artık ******* bilmiyorum şehadet getirirken
ağzım yüzüm yamuluyor ve döngüye giriyordum , en sonunda başardım ve kapkara biryere geçişyaptım
uyku durumumun olduğunu anladım.Rüya mı yoksa gerçek mi olduğunu anlamaya çalışıyordum(sonuçta 1500 kere
boyut değiştirdik[leyla ile çecnuna döndü halim])kendime tokata benzer birşey attmaya çalıştım hafifçe
ve sonra sivilcem acıyınca farkettim ki gerçek dünyadayım.(!?!acaba!?!)Saat 7:54 varken uyanmışım.
ve bunu yazmaya başladığımda 7:56 olmuştu. şu anda 8 i 16 geçiyor ve yazımı yarım yamalak ta olsa tamamladım

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Bunun sebebi,yorum vb. şeylerde bulunurmusunuz çok karışık bir rüyaydı ve bana " inception" ' ı hatırlattı.(Normalde de karışık rüyalar görüyorum)