Ağlayamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

albatros0

Kayıtlı Üye
Evet başlık vs. tuhaf ama cidden artık ağlamak istiyorum, ağlayıp rahatlamak ne kadar dram filmi izlesem, dram dizisi izlesem efkarlı şarkı dinlesem de fayda etmiyor. En fazla gözüm doluyor ağlayamıyorum. Cidden sinirim bozuldu ağlayıp rahatlamak istiyorum cidden en nefret ettiğim şeyi yaşamak istiyorum. Duygularımı kaybetmek isterdim ama ağlamayı özleyeceğimi cidden düşünmemiştim. Lütfen bir şekilde ağlamam lazım rahatlamak istiyorum, bir sebebi yok sadece ağlamam lazım..

Mithra

Kayıtlı Üye
Bilinçaltınızda yanlış inanışlar olabilir, mesela "ağlayamıyorum" demek.Hergün hayal kurun ağladığınız hayaller, bilinçaltının dili hayal gücüdür.Ağlamadan rahatlama yöntemleri de var, duyguların birikimi olaylardan kaynaklı, bunlara yüklediğimiz ve tepki veremediklerimiz balonlar.Eft ve meditasyon bu rahatlamayı sağlayabilir, bakarsınız ağlamışsınız.Esenle kalın.

Ra.

Banlı Kullanıcı
En sevdiğiniz kişiyi kaybettiğinizi düşünün. Her aşamasını kafanızda canlandırın. Mesela benim annemi yada babamı kaybetme düşüncesi bile deli gibi ağlamama sebep oluyor. Siz bu senaryoları daha da detaylandırarak düşünürseniz ağlayabilirsiniz,deneyin. Bir de başka şekilde bakalım olaya. Bu ağlama olayını kafanıza fazla takmayın, illa ağlayamıyorum diye sinir krizlerne girmeyin birşeyin olmuyor diye ne kdr üstne düşersek,olmadığına o kadar inanırız ne kadar inanırsak o kadar olmaz diye düşünüyorum. Böylelikle bir kısır döngüye düşebiliriz. İlk defa bir insana ağlamanızı dilerim diyorum :)

Ori

Kayıtlı Üye
Madem istediğiniz halde olmuyor o zaman birde tersten deneyin. İstemeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...