Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Her Hangi Bir Büyü Yapmak İçin

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Çok teşekkürler bir mesaj atayım en iyisi bakalım ne olacak

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Fakat Urum a özel mesaj atılmıyormuş kapatmış

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Ben yule ye ulaşmaya çalıştım mesaj atmayı denedim ama başaramadım mesajların gitmiyor neden se site de yeniyim hata mi yapıyorum bilemedim t

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Aynı şekilde öyleyim kendim deneyeceğim yapılacak başka bir çözüm yok hayatım bitiyor bari bir şeyleri deneyim olmazsa zaten hiç olmamıştı.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Bol şans ama kendi kendine bir başarı elde edebilirmisin pek emin değilim hoş benim için büyü maji doğa üstü güçler de muallak bu yaşıma kadar ne şahit oldum ne de yaşadım ya varsa diye arabalarla bir kaç başarısız deneme ve dolandirilmaktan öteye geçmemiş bir konu olarak kaldı benim için hala şehir efsanesi gibi geliyor düşündüğüm zaman fakat insanoğlu işte bir umut bir ihtimale tutunmak istiyoruz yine de

Rep Puanı : 29
    Ettiği Teşekkür
    12
    11 mesaja 14 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Alıntı cadıyım ki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıradan bir insan olarak bende büyüler yaptım ama büyülerim tutmadı. tutana da birebir tanık olmadım fakat kimileri ben yaptım oldu diyebiliyor. ne kadar doğrudur bu bilemem. ama şunu söyleyebilirim varlıktan yardım alarak yapacağınız bir uygulama ise önce sizi koruyacak bir koruma yapın. sakın ama sakın korumasız yapmayın. unutmayın bunu. ben unuttum varlığı tam net görmesemde kendini görsel olarak hissettirdi bana. uykularımmda bile rahat vermedi ondan korktuğumu bildiği için midir bilmem ufak tefek hissettirdi kendini bana. ya da tamamen psikolojikti bunlar bilemiyorum.

varlığı olanların ise öyle büyüsel şeylerle uğraşcaklarına inanmıyorum onları insanlar korkmasın diye büyüsel şeyleri gösterip büyü adı verdiklerini düşünüyorum. varlığına emir versin aynı gün içinde istediğinizi karşı tarafa yaptırır etkisini nasıl uzun süreçli tutar bilemem de. ama onu da başarır. inanılmaz büyüleci şeyler bu varlıklar baya baya güçlüler etkilenmemek elde değil.

yaptığım büyüler tutmadı ama yaratıcıya bana ne yaptıysa bende ona yaşatayım dedim ve anında oldu bana yaşadıklarının bazılarını şuana kadar bende ona yaşattım o bile anladı yaratıcının sopa yok ki gökten indirsini beddua değildi benimkisi. bedduada sevmem. ama aynı duyguları kendim birebir yaşatmak istedim ona da. Allah'tan isteyin haklı olan seveni Allah cevapsız bırakmıyor. Haşa kimseyi Allah diğerini üzsün paramparça etsin diye yaratmıyor. kapı gibi Allah var arkanızda ona güvenin. Hayırsız diye size nasip etmiyorsa gün gelir ona şükredersiniz. Bana hak ettiğim aşkı versin ya da vermesin. yaratıcı benimle olsun beni korusun sevdiği kul olayım onun kapıları bana açık olsun yeter bana. yaratıcıdan başka da kimse bizi güzel sevemez kısacası sizi sevmeyenlerle vaktinizi harcamayın. değmez büyüye onlar. değen insan son nefesinize kadar sizinle hiçbir şey yapmasanızda kalır kimselerin karşısına onu sevmeyecek sevginizi kulllanacak kullar çıkarmasın rabbim.

kendi tercihiniz sizin hayatınız umarım ne mutlu ne iyi ne hayırlısı ise onu yaparsınız.
    Sen Kuranı Kerimde apaçık şekilde yasaklanmış ( Bakara 102 ) büyüler yaptım diyebiliyorsun, sonrada arkamda tövbe haşa " kapı gibi Allah var " diyorsun. Bu ne yaman çelişkidir kardeşim. Ciddi anlamda musallat sorunları yaşıyorsun şu an ve farkında değilsin. Lütfen tövbeni et, tövbeni et.......Namazlarına başla ve rabbimize yalvar. Allah'ın yüz çevirdiği insanlardansın ve farkında değilsin şu an. En tehlikelisi de bu.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Ben de yardım rica ediyorum.apraziyal efendi dışında önerilecek bir şey var mı?origanum'a yazdım yule'ye yazdım mesaj gitmiyor maalesef

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)