Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Rüyada Ölüler

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Exclamation Rüyada Ölüler

Son bir kaç gündür buna benzer ve ortak rüyalar görüyorum o yüzden anlatmak istiyorum.

Rüyalarımda son 2-3 gündür sürekli ölüm ile ilgili şeyler görüyorum. Ama bu gün ki biraz daha ağır bir rüyaydı.

Bu gün az çok hatırladığım rüyamı, hatırladığım kısımlarını size anlatmak istiyorum.

NOT : Bu rüyayı görmeden önce, uyumadan 2-3 saat önce yani gece 4-5 gibi büyü kitabından bir çağırma büyüsünü sesli okumuştum ama pek düzgün okuyamadım yine de, o yüzden olabilir diye düşünüyorum.

Rüyamda okuldaydım, büyük bir okul ama gerçek hayata ki okulda ki arkadaşlarımdan bir kaç tanesiyle birlikteydim, sadece okul farklıydı. Okulda ölü ruhlar vardı, acı içinde çocuklar ve onlara emir veren, korkutan işkence yapan öğretmenleri vardı her bir sınıfın. Ben ve bir arkadaşım o ruh sınıflarının önünden geçerken şans eseri o sınıfı görmüştük. Kapısı eski, kırık bir kapıydı (az çok filmlerde ki cehennemlerde ki kapılar gibi. Umarım örnek yeterlidir.) Kapıdan içeri girdik bilgisayar sınıfıydı her biri eğleniyor ama acı çekiyordu. Öğretmenleri, onlara dik dik bakıyor sanki ufacık bir hata yapmalarını bekliyor gibiydi. Öğretmenin yanına gitmiştik arkadaşımla jumpscare gibi tıpkı bize bir anda bağırdı biz kaçtık. Daha sonra oradan birilerine sınıfı sormaya çalıştıkça hep bir anda birisinin işi çıkıyordu, birileri çağırıyordu vs. En sonunda bir öğretmeni durdurup sorduk. Daha doğrusu sordum "Bir üst katta ki sınıf dolu mu hocam?" bu şekilde sormuştum çok iyi hatırlıyorum, öğretmen bizi hemen bir kenarı çekti ve bize (hatırladığım kadarıyla) "O sınıf boş çocuklar, o sınıftan uzak durun." ben ve arkadaşım baya bi korkmuştuk, yine de pek inanmak istemedik ve tekrar o sınıfa gittik bu sefer o kırık kapı yerine yeni bir kapı vardı, sınıfın önüne geldiğimiz de herkes göz ucuyla bize bakıyordu. Biz girdik ve çocuklara seslendik ama bizi görmezden geldiler. Bu sefer tuhaftır ki sanki arkadaşım bunu biliyormuş gibi cebinden bir şey çıkardı ve bunu içmemi söyledi, böylelikle bizi görebilirlermiş. Ben ilk önce içmedim arkadaşım içti ve bir anda orada ki bilgisayarlardan birisine oturdu oynamaya başladı. Ne olduğunu sorduğumda ise öldüğünü ve burada çok eğlendiğini benim de onu içmem gerektiğini söyledi ben korktum ilk önce içmedim koşarak oradan çıktım ve 1 gün sonra (rüyamda öyle gelmişti) tekrar arkadaşımı kontrol etmeye gittiğimde hala orada gülümseyerek bilgisayar oynuyordu. Dayanamadım ve ben de içtim verdiği şeyi, kendimi bir anda onun yanında bilgisayar oynarken buldum. Korkuyordum istemsizce bilgisayar oynamaya devam ediyordum.

Daha sonra uyandım ve uyandığımda elim de şişe varmış gibi bir şey içmeye çalışıyordum kendime geldiğimde ise hemen kalktım. Baya bi korkmuştum ama ilk önce umursamadım. Daha sonra içimde bir merak oluştu ve size sormak istedim, bir sebebi olabilir mi ?

Not 2 : Bundan önce ki rüyalarımda ise sevdiklerimin öldüğünü vs. görüyordum.

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Ek: Arkadaşlar bu gün de benzer bir rüya gördüm bu sefer de aynı okuldaydım ama akşam vakti 2-3 kere aynı sahneyi yaşadım karanlık bir sokak önünden geçerken annemin sesini duyuyordum. Annemin dediği şey; "O sokak çok tehlikeli, o sokakta kötü şeyler var. Oradan gelmesini istemiyorum." oluyordu ne zaman o sahneyi yaşasam. Ben de böyle ana yol gibi bir yerden evime giderken 2 tane okuldan kız arkadaşımı görüyordum gece rüyamda 00:50 civarı falandı her neyse ben koşarken arkamdan "Çok geç yetişemeyecek" gibi bir şeyler söylüyorlardı. Daha sonra eve koşa koşa gittim eve 100 metre kala küçük kardeşimi gördüm gecenin 1'in de sokakta oynuyordu onu eve katmak için koşmaya başladığım da bir anda ağır çekim gibi zaman yavaşladı ve kardeşime neredeyse araba çarpıyordu bir anda kardeşime geri çekilmesi için bağırdığım da adam duvara çarptı ben korktum hemen çocuğu da alıp annemin yanına gittim ve anneme (hatırladığım kadarıyla) "Çocuğa araba çarpıyordu duymadın mı sesleri" gibisinden bağırmaya başladım. Annem umursamaz bir şekilde "Çocukta bir şey yok değil mi ?" gibi bir şey dedi ben de bir şey diyemedim bu sefer o duvara çarpan adam eve girdi kafası güzeldi bir şeylere baktı bulamayınca bizim yanımıza geldi anneme "Para var mı" dedi annem yok dedi ben de gitmesi için "dışarıda arabanın yanında vardı, cebinden düşerken gördüm" dedim bu sefer "o parayı hemen bana ver" diye bağırdı ben "Ben de yok arabanın yanında" deyince bir anda boğazıma yapıştı ve bağırdı "O parayı hemen ver" diye ben o korkuyla babama bağırdım babamın da kafası güzeldi, elinde para sayıyordu. Bir anda koşa koşa geldi ben rahatladım kurtuldum vs. derken sadece itmeye ve gitsene lan demeye başladı ben noluyo derken kalem buldu anneme uzatıp "kır şunu" dedi annem bir şey demeyince ben de "Kırmadan kullan kalemi" dedim. Babam da hemen 6-7 kere adama sapladı daha sonrasında ise zaman tanrısı gibi bir şeyle karşılaşıyordum vs. bu baya bi uzun olduğu için yazmıyorum. Ama cidden korkmaya başlıyorum hafiften.

NOT: Şuan da da boynum çok fena ağrıyor.

NOT2: Odam soğuk değildi, elektirikli soba üstüne battaniye örtünüyodum, yani soğuktan ağrıma ihtimali yok. Yastığım ise çok yumuşak ondan da ağrıma ihtimali yok diye düşünüyorum. Sizce neden ?

Dip Not: Son 4-5 gündür ölümle alakalı çok fazla rüya görüyorum arkadaşlar sebebi ne ?

Yer
    Rusya
    Rep Puanı : 39
    Ettiği Teşekkür
    18
    15 mesaja 19 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

bu kadar ayrıntı hatırlamak iyi bir şey bence. Oda fazla ısınmıyorsa normal böyle rüyalar görüp bu kadar net hatırlamak.Korkacak bir şey yok ama ciddiye alma rüyalarını bu kadar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)