Yapmaya Çalıştığım Büyüyü Nasıl Bozarım

theodore

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Geçen senenin sonlarında en yakın arkadaşıma ilgi duyuyordum, bunun sonucunda aramızda birşeyler olması için büyü yaptım. (Kendimin ve onun saçlarını kullandım.) ama büyük ihtimalle kişinin iradesini etkilemeye çalıştığım için büyü tersine gitti. Bu senenin başında durup dururken benden uzaklaştı ve konuşmamaya başladı. Şu anda hâlâ konuşmuyor yaptığımdan pişmanım, ki zaten eşcinsel olmadığını öğrendim yani artık onunla ilişki yaşamak gibi bir isteğim yok sadece yeniden arkadaş olmak istiyorum. Ne yapmam lazım? Benim ve onun saçı mumla mühürlenmiş hâlde elimde bunu yakıp yok etmem bir işe yarar mı?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Büyü başlı başına kişinin iradesine müdahaledir zaten ters gitmesinin sebebi bu olamaz.Ters gitmesi çok doğal çünkü bu işin ehli değilsiniz ama netten şurdan burdan bulduğunuz büyüyü yapma peşindesiniz sonrada nasıl bozucaz diyorsunuz.Belkide bu olanlar hiç düzelmemesi gereken bir etkidir.Bilmediğiniz bir işe kalkışıyorsunuz bukadarlık bir zararla atlatırsanız bence yatın kalkın şükredin.Çok daha ötesi de olabilir.

theodore

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Başkaları kadar profesyonel olamayabilirim ama benim de bildiklerim var . Ayrıca internetten ne olduğu belirsiz şeyleri bulup uygulamıyorum. Büyüyü kendi hayrım için yapıp başkalarının iradesini değiştirmemem gerektiğini de biliyorum fakat yaparken biraz depresif hallerdeydim sağlıklı düşünemedim .şimdi pişman olduğumu belirtip yardımcı olabilecek kişilerin yardımını istedim , karşısındakini tanımadan onun hakkında yapılan yorumları değil.

P0MAK

Kayıtlı Üye
Kendinizi savunmaya almanızı anlıyorum, bende çok profesyonel olmasamda bildiklerim var diyorsunuz sağdan soldan bulup yaptığım bir şey değil diyorsunuz, madem bunu kendiniz yaptıysanız nasıl iptal edeceğinizide biliyor olmanız lazım kaldı ki burada binlerce kez yazılıp söylenen şeyleri tekrar yazmak istiyorum, bu işin ehli olmadan nasıl böyle bir işe kalkışıyorsunuz, bunun sonucunun ne kadar kötü olabileceğini hiç mi okumadınız bilmiyorsunuz. Sayın yare-i yarim e katılıyorum bu kadarla atlatiyorsanız sabah akşam dua edin, profesyonel bir yardım almak istiyorsanızda yule bakım yaptırarak neyin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.