iğne falı

hımm

Kayıtlı Üye
İş
öğretmen
Merhaba arkadaşlar, internette iğne falına denk geldim. Bir kağıda daire çizip etrafına harfler yazılıyor. Dairenin tam ortasına tükürülüyor (kan da olabilirmiş). ip ya da saç teli geçirilmiş iğnenin ucunun tükürüğün üzerine getirip iğne biraz yatırılıyor. Kendi etrafında dönmeye başlıyor. Evleneceğin insanın ismini soruyorsun vs. Ben denedim korktum arkadaşlar. Gerçekten bir şeyler yazıyor. Bana önce söylemek istemiyorum yazdı. Sonra isim soy isim yazdı. Korktuğum için yarıda bıraktım. Merak da ediyorum ama başıma iş almak istemem. O gelen şey nedir. Bilgisi olan varsa yazabilir mi?

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, internette iğne falına denk geldim. Bir kağıda daire çizip etrafına harfler yazılıyor. Dairenin tam ortasına tükürülüyor (kan da olabilirmiş). ip ya da saç teli geçirilmiş iğnenin ucunun tükürüğün üzerine getirip iğne biraz yatırılıyor. Kendi etrafında dönmeye başlıyor. Evleneceğin insanın ismini soruyorsun vs. Ben denedim korktum arkadaşlar. Gerçekten bir şeyler yazıyor. Bana önce söylemek istemiyorum yazdı. Sonra isim soy isim yazdı. Korktuğum için yarıda bıraktım. Merak da ediyorum ama başıma iş almak istemem. O gelen şey nedir. Bilgisi olan varsa yazabilir mi?

cin tahtasının bi benzerini yapmışsın sen adına da iğne falı demişssin :D
aferimm varlığı gel gel demişsin gelmiş :D koruma yapsaydın bari. yapmadıysan bi süre kendini koruyarak takıl.
geleceği kimse bilemez bileni görmedim. bildiğini düşündüklerim bile daha sonraki şeyleri bilemediler.
mesela rahmetli anneannem falcı varlığı olan bir kadındı. hep böyle fincan kahve modunda fal bakardı.
bir gün hiç unutmam bana dedi ki o an da daha 7 8 yaşlarında bir şeyim. bak kızım 18 yaşına gelince dikkatli ol falanca olan kötü bi durumu yaşayacaksın dedi.
resmen beni korumak amaçlı tembihledi her neyse ben tabi inanmadım çocuğum ya beni korkutuyor diye düşündüm :D çocuk aklı. sonra da aklımdan çıktı gitti.
neyse ben 18 yaşıma geldim dediği olayı aynen yaşamazmıyım ben şok.
sonra diğer dediklerini önemsedim mesela devlette memur olucaksın demişti bu gerçekleşmedi.
gelecek bilgisi için direkt senin varlığa maruz kalmana değmez.
bir falcıya baktır daha iyi.

hımm

Kayıtlı Üye
İş
öğretmen
Cin tahtasını ilk defa duydum. Her gün ayet-el kürsi okurum koruma için yeterli olur mu? Anlamam pek ama haklısın bilip bilmeden yapmamak lazım.

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Cin tahtasını ilk defa duydum. Her gün ayet-el kürsi okurum koruma için yeterli olur mu? Anlamam pek ama haklısın bilip bilmeden yapmamak lazım.

Ouija Tahtası demek istedim yani. tıpkı o gibiymiş yaptığın şey. Ayetel Kürsi oku beni koruyucu şahsen.

lilith.93

Kayıtlı Üye
Koruma yaptığımız zaman varlıklarla iletişimimiz kesilir mi yoksa yalnızca onların musallat olma durumundan mı korunuruz ?

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Koruma yaptığımız zaman varlıklarla iletişimimiz kesilir mi yoksa yalnızca onların musallat olma durumundan mı korunuruz ?

bunu tam olarak bilmiyorum ama okumayı ne niyetle okudunuz önemli olsa gerek.
birde hani diyorlar ya etrafına hayali ya da bir şeyle çember yap çiz diye. onun içinde oku yap napcaksan diye o anlık çemberde güvende olmuş oluyorsun belkide. çemberi açma kapama nasıl yapılır araştır öğren uygula. gelen varlığa bağlı her şey. seni de öldürür. hatta seni kendi ellerinle sana da öldürtür. tehlike büyük. seni korkutmuyorum yapması mümkün bil. varlığı olan kişileri bulup onlarla takılıp sonra bunlara karar ver. belkide istemediğin bir şey olcağını farketceksin.