Musallatlıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AMC

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar

Ben 4 yıldır bu işlerlen ilgileniyorum iletişimim oldu ama sonradan işler tersine gitti şuan musallatlıyım Muska ve bi kaç dualar var odamda bedenime girebiliyorlar burdamısın dediğimde tepkiler geliyor vurma olsun vs olsun ama benlen hiçbi şekilde konuşmuyor sadece rüya olarak gördüğüm kendi hallerini filan görebiliyorum korkutma vs yapmıyorlar bana muskanın gün ışığına doğru yazıldıgını bu muskayı bize ver diyorlar bu varlıklarlan nasıl iletişime geçebilirim ben konuşmuyorlar 1 kız 2 erkek olarak geliyorlardı hep en cok kız muhattap oluyordu benlen detay isteyen olursa açıklarım lütfen yardım edin.

Hallac-ı Mansur

Kayıtlı Üye
Bunun için tek yol var o da kendini güçlü hissetmen,yaratılmışların en üstünü olduğunu bilmen,tek sığınağımız Allah'a yönelip O'nun kelâmı olan Kur'an-ı Kerim'i okuyup anlaman. Ayrıca yine bu sitede gördüm sanırım cin mektubu diye rastlamıştım o konuya ulaşabilirsen bakmanı öneririm.

Aşk ile.

AMC

Banlı Kullanıcı
Bunun için tek yol var o da kendini güçlü hissetmen,yaratılmışların en üstünü olduğunu bilmen,tek sığınağımız Allah'a yönelip O'nun kelâmı olan Kur'an-ı Kerim'i okuyup anlaman. Ayrıca yine bu sitede gördüm sanırım cin mektubu diye rastlamıştım o konuya ulaşabilirsen bakmanı öneririm.

Aşk ile.

Var hocam o elimde peki hocam bu bedene giren cin neden dua duydumu ağlamaya başlıyor

Hallac-ı Mansur

Kayıtlı Üye
Tahminim şudur ki elinde bulundurduğun cin mektubunun tesiri olabilir. Aynı zamanda musallati yaşatan cin kâfir olduğundan dolayıdır ki okunan, okuduğun, dinlediğin dualar onun canına yapışan kızgın demir gibi tesir ettiğindendir ağlaması. Cin mektubunun yazılma sebebinde sahabe ile Peygamberimiz arasında geçen diyaloğuda okumanı ve bilmeni isterim.

Aşk ile.

AMC

Banlı Kullanıcı
Tahminim şudur ki elinde bulundurduğun cin mektubunun tesiri olabilir. Aynı zamanda musallati yaşatan cin kâfir olduğundan dolayıdır ki okunan, okuduğun, dinlediğin dualar onun canına yapışan kızgın demir gibi tesir ettiğindendir ağlaması. Cin mektubunun yazılma sebebinde sahabe ile Peygamberimiz arasında geçen diyaloğuda okumanı ve bilmeni isterim.

Aşk ile.

O olmadanda mesala hocam bedende iken youtubeden ayet el kursi ye ama en cok bakara suresinde ağlıyor kendini vuruyor ama sonrasında gülüyo tekrar devam ediyor sonra düzeliyor gidiyor esniyor filan son 1 aydır gelmedi hiç ama bu cinlen iletişime geçebilirmiyim ne istediğine dair asıl onu merak ediyorum aşkım hani niye geldi diye benlen konuşuyodu görebiliyodum şimdi hiçbir şekilde tık yok.

AMC

Banlı Kullanıcı
Yardım arıyorum arkadaşlar.

AMC

Banlı Kullanıcı
Dediğimi yaptın mı?:smash: Araştır üveysi zikirini musallattan kurtulanları dinle.Yada sürekli Allah'a dua et sana rüyanda yada günlü hayatında bir şekilde çözüm önerisinde bulunsun.

Hocam mesajınızı göremedimki ben hocam o varlıklan tekrar temas etmek istiyorum o cok güzel olarak gelmiştide sevdiğim kızı bile bırakma derecesindeyim

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Gerçek bir musallat durumunda buraya girip bu mesajları atabileceğine ben şahsen ihtimal vermiyorum. İlaç tedavisi ile çözülebilir gibi hissettim fakat öncelikle dua arayışından ziyade tıpı denemenizde fayda var. Madem içinizdeki gülüyor dua onu susturmaz o sensen.

AMC

Banlı Kullanıcı
Onlarla iletişimi nasil kurdunuz?

Daha doğrusu onlar kurdu ben cok inceleyip cok ilgileniyordum cok savunuyordum onları bu işlerlen uğraşan bi adamlan tanışmıştım onunlada biraz birşeyler öğrendim
benlen cocukluktan beri varmışlar aslında o varlıkların amaa ilk defa işte saldıraya geçtiler istediklerimi filan yapıyorlardı şimdi muska filan takıyorum eskisi gibi etki gösteremiyoda ama binde bir geliyor zarar vermeye ama genede bilmiyorum hocam hala ilk günkü gibi ilgi duyuyorum onlara helede o kıza.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kendinize bi bakım yaptırın durum nedir ne değildir bi ortaya çıksın.

AMC

Banlı Kullanıcı
Kendinize bi bakım yaptırın durum nedir ne değildir bi ortaya çıksın.

işte diyorum hocam muska ve belli başlı dualarım var kabile olarak gelmişler kafir ve kötü olduklarını söylüyor fazla uğraşma iş alırız diyor pek yanaşmak istemiyor bunu diyen kişinin iletişim halinde olduğu müslüman cinler var

AMC

Banlı Kullanıcı
Bu bakımı nasıl yaptırırız bu yönetime bilgi verirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...