Büyü yaparken yaşadıklarım

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Geçenlerde bir büyü yapayım dedim :D her neyse şu şahmeran aşkına diye başlayıp bilinen şeyi yaptım. okumam tam bitmişti ki bi anda noluyor anlamadım :D bütün bedenim halsiz bitkinleşti ve bildiğiniz alt çenem uyuştu alt çenemdeki dişler sıkıştı yatağıma yatıp uyuyasım geldi uyuyakaldım. uyanınca da hemen iptal ettim. nasıl etmeyim :D hiçte korunmamıştım efendim :D daha doğrusu o an aklımdan çıkmış bunu yapmak. uzunca bir süre birkaç sonra gibi alt çenemde yaşadıklarım düzeldi :biggrinjester: şahane korkunç deneyimdi benim için bunlar.

birde daha önce hayatım boyunca okuyunca bana bu kadar güzel hissettiren bir şey daha okumadım. :oops:

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Bence daha önce de başınıza gelmiştir böyle şeyler. Fazla yadırgamaya gerek yok. Yani her genç kızın başına gelen şeyler bunlar.

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
lütfen şahmeran duasını şahmeran aşkına diye okumayın!

olay sonrasında uykumda ve görsel olarak rahatsız edilmeye başlandım :( ya beynim benimle dalga geçiyor ya da gerçekten yaşıyorum bunları. zamanla netleşcek.

SeherYeli.

Kayıtlı Üye
Büyüyle neden uğraşıyorsun büyü imanı götürür ve dediğin rahatsızlık cabası

unbroken

Kayıtlı Üye
Bencede uğraşmayın büyüyle falan sizi sevecek insan büyü ile sevecekse sevmesin. Ben uğraşıyordum artık uğraşmıyorum.. karşınıza muhakkak sizi sevecek birisi çıkar. Bilmem anlatabildim mi..

sıdıf

Kayıtlı Üye
bir yandan bakarsan bu mücadele o kadar da kötü değil kıskançlığın seni ne hale getirdiğini düşün mesela bir dizide izlerken ne kadar zevk alıyorsun bence onun gönlünü kapmaya çalış büyü yapmak çok saçma olurdu bence sevecekse gerçekten sevsin onun seni gerçekten sevmediğini büyü yüzünden sevdiğini anlayınca gerçekten kötü hissedeceksin seni sevecek birisini bul farklı açıdan baktığında Allah hayatına öyle şeyler denk getirmiştir ki bilemezsin inanmıyorsan bile yukarıda dediklerimi anlarsın umarım ayrıca sevdiğin kişiyle çok şey yaşamışsan ve bunları bile bile başkasına gidiyorsa onun değiştiğini düşünebilirsin çünkü çok anılar yaşadığın aranızda ayrılmanın söz konusu bile olmadığı bir ilişkide başkasına gitmesi normal değil ki bence yapman gereken de böyle ilişkiler kurmak umarım yardımcı olmuşumdur hatalarım varsa affet

asterix

Kayıtlı Üye
Büyüden hayır gelmez uğraşma,evrende özgür irade ve sevgi ile olan şeyler güzeldir kendine ve başkasına sıkıntı yaparsın.

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Büyüden hayır gelmez uğraşma,evrende özgür irade ve sevgi ile olan şeyler güzeldir kendine ve başkasına sıkıntı yaparsın.

büyüyü geçtim emin ol kürekle kafasına kafasına vursam evren eline sağlık derdi bana :D

sonra nasıl kötü oldun kötüler insanı kötü ediyor işte :D

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Şahmeean Duasını seneler önce okumuştum.Farklı okuma sayıları var.Şahmeran aşkına diye birşey söylemediğimi hatırlıyorum.Dilek için okumuştum olmamıştı.:)
Boşverin kötüyle kötü olmayın.Herkes ektiğini biçer evrende geri dönmeyecek hiçbir enerji yoktur.

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Şahmeean Duasını seneler önce okumuştum.Farklı okuma sayıları var.Şahmeran aşkına diye birşey söylemediğimi hatırlıyorum.Dilek için okumuştum olmamıştı.:)
Boşverin kötüyle kötü olmayın.Herkes ektiğini biçer evrende geri dönmeyecek hiçbir enerji yoktur.
sadece aşk değil bütün duygular işte insanı şeytanlaştırabiliyor.
benim yaptığım büyü ona işlemez :D işlemedi de :(

fako

Kayıtlı Üye
O şahmeran duası kadar etkili bir şey görmedim. Sayısı onları geçmiştir ve her biride tutmuştur. Şahmeran aşkına başlanmasının uygun görülmeyip uyarılmasının sebebi; sevginizi ve bağlılığınızı ona sunmanız sanırım. Tabi benim fikrim. Bende denemek için son bir kez şahmeran aşkına demiş ve aylar boyunca rahatsız edilmiş biri olarak, yapmayın :).

Ra.

Banlı Kullanıcı
O şahmeran duası kadar etkili bir şey görmedim. Sayısı onları geçmiştir ve her biride tutmuştur. Şahmeran aşkına başlanmasının uygun görülmeyip uyarılmasının sebebi; sevginizi ve bağlılığınızı ona sunmanız sanırım. Tabi benim fikrim. Bende denemek için son bir kez şahmeran aşkına demiş ve aylar boyunca rahatsız edilmiş biri olarak, yapmayın :).

Hepsi tutmuş diyorsun ama denemeyin diyorsun :) Tutmasına tutar belki ama devamlılık önemli bence, kişi gelip hemen gidecekse ne bileyim bağlanmayacaksa dedğiniz gibi rahatsız edilmeye değecek birşey değil.

fako

Kayıtlı Üye
Hepsi tutmuş diyorsun ama denemeyin diyorsun :) Tutmasına tutar belki ama devamlılık önemli bence, kişi gelip hemen gidecekse ne bileyim bağlanmayacaksa dedğiniz gibi rahatsız edilmeye değecek birşey değil.
Konuyu başından sonuna takip ederseniz ve yorumları okuyup anlamaya gayret gösterirseniz; konuyu açan şahıs, uygulamanın şahmeran aşkına başlanmasının önerilmediğini ancak böyle başladığını ve bir sorun ile karşılaştığını belirtmiş. Bende bu uygulamayı yapmış ve dileklerimin gerçekleştirildiğini ancak şahmeran aşkına şeklinde başladığımda ters olaylar yaşadığımı belirtmiş ve şahmeran aşkına şeklinde başlanmamasını önermişim. Konuyu yüzeysel olarak okuyup hemen yazdığınız belli oluyor. Önce konuyu okuyun, yorumların konu ile bağdaşıklığını inceleyin sonra sadece konuyu değil konu içinde bahsi geçen uygulama ve alt konularıda inceleyinki bu şekilde yanlış anlaşılmalar oluşmasın :).

unbroken

Kayıtlı Üye
Konuyu başından beri takip ediyorum. Paylaşımcının ne demek istediğini farkındayım. Sandıgınız gibi okuduğumu anlama sorunum yok çok şükür. İlk cümlemde farkındaysanız smile şaka olduğunu belirtmek adına koydum. 1 cümleden 10 cümlelik çıkarım yapmışsınız bravo ?. Şahmeranı deneyip tutturduğunuzu söylemişsiniz ben de size kalıcığı ile alakalı bir bilgi vermeniz açısından devamlılık önemli eğer değilse rahatsız edilmeye değmeyeceğini düşündüğümü söyledim. Sonuç olarak şahmeran aşkına da desem başka bir isim de desem rahatsız oluyorum çünkü ben. İkinci cümlemi görmezden gelip sadece açık yakaladığınızı sanıp uzun uzun akıl verdğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Constantin3

Kayıtlı Üye
Cadı nickli arkadaş, sen daha çok sıkıntı yaşarsın şu kafayla. Yaptığın, uğraştığın şeylere bak ve bir düşün. Hayatını sakat geçirmek veya akıl hastanesinde geçirmek istiyorsan devam et.
Yazık...

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
İnsan neden çok kötü diye nitelendirdiği insan onu sevsin diye böyle birşeye girişir ki öyleyse ?
Kendinizle çelişmişsiniz .
Kaldı ki bir kadın olarak iradesi emildiği için beni sevecek adam bana haz değil acı verir .

Seuta

Kayıtlı Üye
Niyetlendiginiz bir buyu ise amenna ama duayla birseyler istemeye calisiyorsaniz tabiki rahatsuz edilirsiniz.dualarin sonuçta hepsi Allah katından gelmiş siz Allah aşkına demektense şahmeran aşkına derseniz tabiki sıkıntı çıkar çıkmamasını beklemek düşüncesizliktir.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Enerjiniz tükenmiş alışkın olmadığınız için. Böyle uygulamalar yapılacaksa önce korunma yapın zarar gelmesi için illa varlıkların olması gerekmez. Bazen çevrede ki negatif enerjiler bile etkileyebilir. Korunma yaptıktan sonra okunan duanın enerjisinin ağır gelmesi sebebiyle uyku gelebilir enerji düşebilir. Tabi bunlar alışkın olmayan ve doğru yapılan çalışmalarda gözlemlenen hafif etkilerdir. Bu şekilde hazırlıksız ve bilinçsiz çalışma yapmayın. Cidden sıkıntı çıkabilir. İşin kötü tarafı sıkıntı çıkınca illa varlıklar ben buradayım demiyor. Hiç belli olmadan bile enerji alanınıza zarar verebiliyorsunuz. Önce temel olarak enerjiden başlamak doğru olacaktır.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Büyü zaten negatif bir kavramdır size iyilik esenlik getirmez sadece sizden birşeyler götürür hiç yararı yok bence