bu bir çeşit büyü mü?

boyka

Kayıtlı Üye
kafası ve iç organları olmayan bir güvercin,ceviz kabukları ve bir bütün ekmek bunları balkonumda buldum. bunun büyü ile bir ilgisi var mı?

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
kafası ve iç organları olmayan bir güvercin,ceviz kabukları ve bir bütün ekmek bunları balkonumda buldum. bunun büyü ile bir ilgisi var mı?
şimdi bunların görüntüsü de önemli. bir insan eli ürünü mü değil mi diye anlamak için.
belki üst komşularınız attı belki diğer kuşlar bıraktı bunları bilemeyiz.
büyücü istediği malzemeyle büyüsünü yapar.

boyka

Kayıtlı Üye
olabilrir tabi üst kattan atılmış olabilir belki saksağanlar güvercini balkonumda yemiş gitmiş olabilrler bunları bende düşündüm ama ceviz kabuğu ne alaka balkon kullandığım bir balkon ve demir parmaklık var. yada çocuklar attı bilemiyorum bir anlamı var mı diye merak ettim. 3 balkon var bunu yatak odasındaki balkonda buldum. birinin attığı kesinde... ceviz kabuğu muntazam ayrılmış 2 ye içi boştu ama, ekmekte bütün bir ekmek zaten güvercine ben dokunamadım bile eşim onları toplayıp attı.

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
ne desek yalan olur.
sonuçta büyünün yapıcısı biz değiliz. belki bu malzemeleri evine atın dedi bilemeyiz.
bir bakım yaptırın yule'ye urum'a siteden.

fako

Kayıtlı Üye
Ceviz kabuğunun içinde mürekkep, bez, içi temizlenip ince işlenmiş semboller varmıydı? Ekmeğin içinde bir şeyler varmıydı? Ekmek hazır ekmekmiydi el yapımı ise hamurun yapılırken içine konulmuş bir şeyler varmıydı? Güvercinin karnından itibaren el işi olacak bir şekilde kesilmiş ve boşaltılmışmıydı? Tam olarak incelenmeden yorum yapılması güç. En garanti ve klasik çözüm; bakım yaptırmanız.

boyka

Kayıtlı Üye
Ceviz kabuğunun içinde mürekkep, bez, içi temizlenip ince işlenmiş semboller varmıydı? Ekmeğin içinde bir şeyler varmıydı? Ekmek hazır ekmekmiydi el yapımı ise hamurun yapılırken içine konulmuş bir şeyler varmıydı? Güvercinin karnından itibaren el işi olacak bir şekilde kesilmiş ve boşaltılmışmıydı? Tam olarak incelenmeden yorum yapılması güç. En garanti ve klasik çözüm; bakım yaptırmanız.

ceviz kabuğunun içi evet temizlenmişti ama bez yada mürekkep yoktu.. ekmek hazır bütün bir ekmekti. güvercinde bildiğin öleli çok olmuş kuru kafası ve iç organları yoktu. ona çok bakamadık eşim attı onların hepsini. merak ettiğim bunların bir anlamı var mı? ama tabi herşeyle büyü yapıldığını bilmiyordum ben.