Kitabi okuduktan sonra yasadigim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teyla

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese ,
Birkac gun once siteden İlmul Hakikatul Kubra kitabini indirip incelemeye basladim.Bir sure sonra ustumde ciddi bir agirlik ve bitkinlik hissetim.Uykuya dalmisim.Ruyamda cok kisa boylu duvara yuzunu donmus ve yapisik durum bir cinni ustume gelmeye basladi.Oyleki AllH'a dua etmeye ve Mikail'i yardima yollamisini diliyordum.İnamilmaz gercekciydiSorum su ki; kitabin enerjisi mi etkikedi?ertesi gun komadan cikmis gibi oldum...

Bluedaisy

Kayıtlı Üye
Aynı durumu ben de yaşadım birkaç gün önce.Okumaya başladıktan bi süre sonra üzerimde ciddi bi ağırlık hissettim,izleniyor hissine kapıldım,gözlerimin üzerinde bir ağırlık oluştu.Sebenini merak ettim ben de.

Teyla

Kayıtlı Üye
Forumda bilgi duzeyi yeterli kisiler mevcut.Cevaplari merakla bekliyorum.

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Büyük bir ihtimalle psikolojik bir durum.Tabi bilgili kişiler gerekli cevabı verecektir.Çünkü insanoğlu bu tarz şeylerden çabuk etkilenir.

fako

Kayıtlı Üye
Psikolojik herhal de. Merak edip okudum ancak bir şey hissetmedim. Kendimden yola çıkarsam, psikolojik olduğunu sanıyorum. Gelecek olan; farklı cevapları da merakla bekliyorum.

ruhname

Kayıtlı Üye
Bu dediğiniz kitabi nereden bulabilirim acaba? Pek bir şey bulamadım aradım ama

Yunt

Kayıtlı Üye
İş
Tercüman
Herkese merhaba foruma yeni katıldım sayılır. Kitaptan burada haberdar olunca hemen indirdim çok merak ediyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben de buradaki yorumlardan dolayý merak edip okumaya baþladým ancak öyle bir þey hissetmedim normal roman okur gibiydim, belki de baðýþýklýðým güçlenmiþtir bugüne kadar yaþadýklarýmdan dolayý kimbilir:) Psikolojik olabilir sizin durumunuz bir þey olacak beklentisiyle okumuþsanýz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...