Bu konuyu biri açiklayabilir mi lütfen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

boyka

Kayıtlı Üye
çok kortuğum konular bunlar ve ben nereden başlayacağimi çok bilemiyorum. Eşimin yaşadiği garip durumlar beni çok korkutuyor. Cinli rüyalar gördüğünden bahsediyor genelde ve gerçekte de onu uyurken rahatsiz ettiklerini söylüyor. Mesela bir gece saat 3 sulari ben mutfakta otururken eşimin yatak odasindan boğuluyormuş gibi ses çikardiğini duyup bakmaya gittim. Kapi açip iyiymisin diye seslendim ona o da iyiyim birşey yok diye karşilik verdi kapiyi kapatip mutfağa döndüm. Sonra arkamdan tedirgin bir şekilde eşim geldi. Ben kapiyi kapatir kapatmaz kapinin arkasindan simsiyah birşeyin yatağin üstüne atladiğini ve onun besleme çektikten sonra camdan atladiğini anlatti. Ve yine bir gece gözleri kipkirmizi simsayah bir varliğin gece yatakta onu boğmaya çaliştiğini söyledi. Ilk söylediğim olay olmadan öncede ben eşimi rüyamda kipkirmizi alevlerin olduğu karanlik bir mağarada kaçirilmiş bir halde buluyorum. öyle pis ve korkutucu bir yerdi ki tüylü garip bir varliğin ona saldirmak üzere olduğunu gördüm. O panikle nerden geldi aklima hala bilmiyorum dua hatirlamiyorum ve tek yaptiğim ezan okumak oluyor. Ve o canavarimsi varlik kayboluyordu. Ben bu tür olaylara inanmam diyemem kuranda geçen varliklara tabiki inaniyorum ama bunun benim başima gelebilceğine karşi bir inancim yoktu sanirim. Başlarda hep piskolojiktir diye düşünüyorken. Korkmaya başladim ve evde yalniz kalamayacak hale geldim. Bu bende çocukluğumdan beri vardi aslinda gece korkmalarindan bahsediyorum yoksa gördüğü birşey yok benim. Geceleri uyumuyor sabah ezaninda uyuyordum ve yine ayni şeyleri yaşiyorum. Eşim dün bana sen mi birşey yaptin bana dedi. Nasil yani dedim.... Seninle ne zaman kavga etsem hep bunlari yaşiyorum dedi. Ya böyle birşey olabilir mi gerçekten. Yani ne demek bunlar. Bir kere yine kavga etmiştik ve ben o akşam evi terk etmiştim eşim uyurken. Bir kaç saat sonra eşim uyanmiş beni ariyor nerdesin diye. Ben tabi pişman oldu falan sanarken. Evde senin sesini duydum. Bana adimla sesleniyordun. Evde bir yere saklandin sandim demesin mi? Yeminler ediyor duydum senin sesindi diye. Allah aşkina biz ne yaşiyoruz böyle.

boyka

Kayıtlı Üye
buna ek olarakta eşimin yeni gördüğü bir rüyayı anlatmak istiyorum bir anlamı var mı bilmiyorum. yorumlayabilen biri olursada çok mutlu olurum. rüyasında sabah kalkıp tuvalete gidiyor sifonu çektiğinde pis suların dışarı fışkırdığını her yerin b..k olduğunu görüyor. durduramıyor bunu sonra evden çıkıp annesinin evine gidiyor. annesi açıyor kapıyı kardeşine cinler bulaşmış durumu ne diye soruyor. anneside kurtuldu o diyor. sonra bir bakıyor evin içinde polis arabası var. niye polis geldi diyor anneside babanla kavga ettik. karnını gösterek satırla karnıma girdi diyor. sonra ordan ayrılıp annesiyle yazın bir akrabasının düğününe gittiği bir şehir vardı oraya gitmek için otobüse biniyor. otobüsteyken ben geliyorum aklına o evde tek başına korkar ben neden gidiyorum buraya diyor kendi kendine sonra iniyor otobüsten ama otobüse bindiği yerde inmiş. o kadar yol gittim bindiğim yerde nasıl inerim diyor. böyle garip bir rüya işte. bir anlamı var mı bilmiyorum.

asterix

Kayıtlı Üye
Bunlar bazı varlıkların sizi rahatsız ettiğini gösteriyor bu konuda bilgi ve yeteneği olan bir ustadan yardım almalısınız.Site yönetimi ile irtibata geçin derim.Eğer bu bakıda bir şey yok denirse psikiatrsite gitmek gerek.

kola

Banlı Kullanıcı
klasik musalat durumu yaşıyonuz pis yerler tuvalet banyo ürkütü mekan göstermeler gene malum canlıların işi evi sirkeyle temizleyip duvarlara ayetül kürsü yada cin mektubu asabilirsiniz

Cilgingarantici

Kayıtlı Üye
boyka merhaba, benim ve eşiminde yaşadıklarınızın aynısı geçti. hatta eşim benim silüetimde geldiklerini söylüyor benim ona seslendiğimi sanıyordu. kıpkırmızı gözlü dediğiniz satırın aynısıda başıma geldi, eşim rüyasında ona saldırmaya çalışan ama saldıramayan kıpkırmızı gözleri olan bir varlıktan bahsetti. Şükürler olsun ki artık böyle sorunlar sıkıntılar yaşamıyoruz. Evde en ufak bir tedirginlik hissettiğimizde nerede yoğun olarak hissedersek abdestimizi alıp orada namaz kılıp yüksek sesle ayetül kürsi okuyoruz.(sırayla) Televizyondan bakara suresini açıp evin camlarına kadar açıyoruz. Yule'ye bakım için haftalar önce belki ay olmuştur, mesaj attım geri dönüş sağlamadı. Yoğunlar belki sende dene dönebilirler.

boyka

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim gerçekten artık bende inanıyorum ya musallat olduğuna... sürekli düşük yapıyor olmamıda artık buna bağlıyorum.yaptırmadığım tahlil test kalmadı yok hiçbir nedeni yok düşük yapmam için. az önce yine doktordan geldim. engel hiçbir durumunuz yok gayet sağlıklısınız dedi yine. doktor neden düşüyor o zaman dedim? düşüklerinin hepsini açıklayamıyoruz dedi. pes etmeden tekrar deneyin diyor. ne yaptıysam olmuyor ya olmuyor. ve garip olan ne biliyor musun? ben ne zaman hamile kalsam rüyalarımda hep 2 yaşında erkek bir çocuğum olduğunu ve bir kadının gelip onu aldığını görüyordum. sabah kanamayla uyanıyordum başlarda umursamadım çünkü düşük yaşamamın bir nedeni olmalıydı. eşimin annesi muska veriyim tak diyip duruyordu. ben gerçekten çok korkarım öyle şeylerden ve ne çeşit bir muska olursa olsun inanmıyorum bunlara derdim. ben dua ederim gerek yok diyordum. en son gebeliğimde gördüğüm rüyada yine 2 yaşlarında erkek bir çocuğum var ve ben onunla babannemin yanına gitmek için otobüse biniyorum. babannem ve dedem hayatta değiller ve ben doğmadan önce ölmüş dedem yani onu sadece resimlerden tanıyorum. mezarlıkta duruyor otobüs ve camdan bakıyorum 2 yaşındaki o çocuk dedemin elini tutmuş bana el sallıyor. uyandım ve yine bir kanama bebeğin kalbi durmuş. genetik inceleme yaptırdık raporda tek yazan bebeğin normal olduğu sadece düşük yazıyor. al karasımı al karısımı öyle birşeyden bahsettiler bana ben inanmadım. hamile kadınlar hamile olduklarını hissederler ya bende kaybettiğimi demekki hissediyorum yada bilinç altımda bunun korkusunu yaşıyorum o yüzden görüyorum bu rüyaları diye düşündüm. ben hiç hocaya gitmedim çünkü inan böyle şeylere inanmıyordum hurafe gibi geliyordu bana. tesadüfen karşılaşma ile denk geldiğim 3 farklı kişi bende 3 tane cin olduğunu söyledi. ben inandım mı inanmadım. bunun olması için bir neden göremiyordum çünkü alakam yok benim böyle şeylerle. bunlardan biri eşime koruyucu biri yapmış falan gibi birşey söylemiş çok anlamadım açıkçası ne demek olduğunu. ben zaten korktuğum için duymak istemiyorum dedim ve inanmadım. çünkü bunun neden olmuş ne zamndır varmış gibi şeyler sordurduğumda bana 3de farklı şeyler söyledi. o yüzden inanmadım...

boyka

Kayıtlı Üye
şunuda anlatmak istiyorum tabi ben her zamanki gibi dün gece uyuyamadım sabah saat 8 gibi uykuya daldım.11 de de doktor randevum vardı. 2 saatlik uykuyla duruyorum hala. rüyamda eşimle yatıyoruz sonra eşimin aynısını karşımda görüyorum eşimin yanına doğru geliyor yatağın yanıına eğilip kulağına birşeyler söylüyor. ben o sırada eşime sesleniyorum eşimin gözleri açık donmuş öylece yatıyor ve kendisine benzeyen şeye bakıyor sadece. gözleri yaşla dolu falan ama kıpırdamıyor hiç. sonra ona bağırıyorum defol git burası benim evim defol diye bagırıyorum o da odadan çıkıp gidiyor. kokarak uyandım.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kendinize bakım yaptırın yada eşinize.Bakım yaptırdığınız kişi yapılıcak şey konusunda sizi bilgilendirir

boyka

Kayıtlı Üye
ayetel kürsi koruması ve yukarıda bahsedildiği gibi sirke uygulamalarını araştırmanızı her şeyden evvel bir profesyonele danışmanızı tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=g6qIlfCwyf0
teşekkür ederim ilginiz için videoyu izledim. evimde hayvanda besliyorum üstelik siyah bir kedim var ve onu çok seviyorum. siyah giyinmeyi çok severim siyah ruj hayatımda sürmedim hoşlanmam çünkü. siyah ojede kullanırım arada. rengim kararmış değil beyaz tenliyim hala. evde biblo bulundurmuyorum. çünkü buna karşı bir fobim var heykel ve biblolardan korkarım ve hiç hoşlanmadım da zaten. kedimi evden göndermem söz konusu bile olamaz... güvenebileceğim dürüst bir hoca bulursam bunun nedenini öğrenmek istiyorum. ama ne yazık ki çevremde tanıyan bilen birileri yok. kimsede bu yaşadıklarımıza inanmaz deli saçması der geçerler bu yüzden paylaşamıyorum ailem ve arkadaşlarımla. o yüzden buraya yazdım yula dediler onada mesaj attım bu konuda yorumunu merak ettim ama henüz bir dönüş sağlamadı. Allah herkesi bu musibetlerden korusun.

caglar34

Kayıtlı Üye
İşin ehli kişilerce yardım edilene kadar lütfen Evin içinde Ayetel Kürsi , Nas ve Felak surelerini okumanızı istiyorum. Ayrıca yatmadan önce besmele çekip ayetleri ikinizde içinizden okuyup öyle uyumaya çalışın..

boyka

Kayıtlı Üye
İşin ehli kişilerce yardım edilene kadar lütfen Evin içinde Ayetel Kürsi , Nas ve Felak surelerini okumanızı istiyorum. Ayrıca yatmadan önce besmele çekip ayetleri ikinizde içinizden okuyup öyle uyumaya çalışın..
teşekkür ederim bunu yapıcam ama ben tek başımayken dua okuyamama gibi bir durumum var. yanımda biri varken okuyabiliyorum ama tek başıma bunu yapamıyorum. hatta tek başıma namazda kılamıyorum bunu denedim bir kere ve öyle hızlı bitirdim ki o namazı.televizyonda bir kanalda gece kuran okunuyor alt yazıylada veriyorlar ya hani. türkçeden değilde arapça beni rahatsız ediyor hemen kanla değiştiriyorum eşim açtığında odadan uzaklaşıyorum korkuyorum

boyka

Kayıtlı Üye
bebek mevlüdüne gitmiş orda kuran okuyorlar ya... 3 saat falan sürmüştü rahatsız olmamıştım korkmamıştım da ama kalabalıktı orası ondan mı bilmem. psikolojik olarak etkileniyor olabilir miyim? birebir birşey yaşamadım rüya ve ürperme, belki kendini korkutma benimki bilmiyorum. banyoya girmek beni korkutmuyor mesela banyo yapabiliyorum abdest alabiliyorum. eğer bu psikolojik olmasa bunlarıda yapamıyor olmam gerekmezmiydi. ben bu hocayı nasıl bulucam peki? Allah rızası için bu işi yapan biri var mı? bunu burdan sormam doğrumu bilmiyorum ama başka nerden yardım alabilirim ki? yok çünkü çevremde yok

namesbuk

Kayıtlı Üye
Sizin durumunuz ağır değil fakat yazdıklarınızdan anladığım halinizi içselleştirip psikolojik rahatsızlıklara sebebiyet vereceksiniz. Acilen bir alime ulaşın hangi şehirde olduğunuzu bilmiyorum ama size İstanbul için Salih Memişoğlu ve Serkan Hocayı tavsiye ederim. Serkan Hoca İzmir'de ikamet ediyor sadece hafta sonları İstanbul'a geliyor. Eğer İstanbul'da değilseniz de kendi şehrinizde hoca bulamamanız durumunda ise söylediğim kişilere yine de ulaşın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...