Gece duyduğum düğün sesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dem0n

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba foruma bir arkadaşımın tavsiyesiyle katıldım. Dün gece yaşadığım olaydan dolayı aklıma direk burası geldi sizlere sormak istedim. Gece 2.30 sıralarında yatakta telefonla uğraşırken kulağıma sesler gelmeye başladı. Ben dışarıdan araba falan geçiyor sandım müzik çalıyo gibi bi ses vardı. Ama iyice dikkatli dinlediğimde normal bi müzik değil bi kadın türkü söylüyor ve davul zurna sesleri geliyordu. Yataktan kalkıp camdan dışarı baktım herhangi bi araba yoktu (evimiz yola pek yakın değil). Ben annemi çağırdım o sırada o camdan baktı herhangi bi ses gelmediği söyledi. Arkadaşlar sizce bu psikolojikmi yoksa ne bilmiyorum beni bu konuda bilgilendirecek arkadaşlar vardır burda teşekkürler.

Gazap'

Kayıtlı Üye
Psikolojik değilse cinlerin gece vakti düğün yaptığı söylenilir duymuş olabilirsin ama büyük ihtimal komşuların biri açmıştır :)

eratohesperid

Kayıtlı Üye
tuhaf. zihnin gün içinde çok yorulduysa ses yanılsamaları olabiliyor. matkap sesi duymuştum bir keresinde gecenin bir vakti. gazap'ın dediği de var. ama korkmanı istemem o yüzden bir yerden duyduğunu düşün. ya da sana öyle geldiğini.

fako

Kayıtlı Üye
Psikolojik de olabilir paranormal de. Ama paranormal bir olaysa, ne hikmetse her yeni ayın ilk haftasının salı geceleri; fındık evimin etrafında bende kalabalık sesler ve ağıt lar yakıldığını duyarım. Ağıt dediysem ağlamayı andıran ses tonlarında söyleniyor genelde. Eğer ıssız bir yer de değilse eviniz, muhtemelen psikolojiktir. İlgimi çeken şey; bahsi geçen tarihde olması. Ben aylardır bu tür olayları not alıyorum ancak hiç dediğiniz vakitte yaşamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...