Bende durugörümü var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JegoxKine

Kayıtlı Üye
Oncelikle iyi forumlar
Yaklasik 5-6 aydir herzaman olan seyler hakkimda bilgiler paylasacagim
Ben bazen istensizce icimden bir kelime soyluyorum bir anda o kelimeyi veya cumleyi soyleyen insanlar oluyor hic tanimadigim insanlar hemde
birde bazi yerlerden gecerken danggg gibi bir sarsilma oluyor vucudumda
Yere dusucek kadar tansiyonumda dusuyor sanki o an farkli bir boyuttaymiscasina
bir diger olay ise bugun yasadigim olaydir gozlerimi kapadim biraz bekledim yemyesil bir ejderha gozu bana goz kirpti sonra gozlerimi acip birdaha kapattim goz ordaydi bir anda rengi sari oldu ve gunes gibiydi bende durugorumu var?

NoRules

Kayıtlı Üye
geliştirilmek isteyen ve su yüzüne çıkmayı bekleyen bir duru görü yeteneğin olduğu söylenebilir evet...

Driana06

Kayıtlı Üye
Durugoru yeteneginiz oldugunu dusunuyorum.Meditasyonla ,dogal yaglar ve dogal taslarla ucuncu goz cakranizi daha aktif hale getirebilirsiniz.

taroh

Kayıtlı Üye
benimde benzerşeyler yaşıyorum. ama kendimi kaybedecek kadar bir durumla karşılaşmadım.

okitay

Kayıtlı Üye
dostum bende durugörüyüm benzer olayları bende yaşadım o yeteneğin yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor ve baya güçlü bir yeteneğin var olan olaylarla anladığım kadarıyla bunu geliştirmeni tavsiye ederim geliştirip kontrolü ele aldığın zaman çok işine yarayan bir yetenek olacak senin için ama geliştirmez isen ilerde ya körelecek ya da seni negatif etkileyecek bir yeteneğe dönecek bu durugörülük geliştirip kullanırsan tanrını lürfu kullanamaz geliştirmezsen de tanrının cezası olabilecek güzle bir yetenektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...