Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 3. gözü açmak istiyorum

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Standart 3. gözü açmak istiyorum

3. gözü nasıl açarım internette araştırdım biraz epifiz bezi felan mana tozu gibi şeyler çıktı belirli zikirler varmıdır hangi zikirleri çekmem lazım

Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    1
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Göz Perdesi Ruhani Bir Perdedir.Hep Zikir çek allah isterse açılcaktır mutlaka.Ama Kesin Açılmasını İstiyorSAN bU kESİN Ama 40 Gün boyunca gece ve gündüz içersinde 1000 defa ayetr kursi oku

3. berkzekakupu Üyemize teşekkür edenler:
    yemre26 (01.01.2018)

Rep Puanı : 51
    Ettiği Teşekkür
    7
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Forumda bu konu ile ilgili yeterince açılmış,cevaplanmış ve kapatılmış konular var biraz araştırma yaparsan forum içerisinde bir fikir sahibi olabilirsin.

5. kralbayburtlu Üyemize teşekkür edenler:
    alexisis (31.12.2017)

Rep Puanı : 31
    Ettiği Teşekkür
    2
    11 mesaja 15 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

3.gözü açmak zor değildir.. çeşitli meditasyon ve çalışmalarla 3.gözü açabilirsin..

fakat 3.göz açılınca çok olağanüstü şeyler gerçekleşmiyor. farklı boyutları algılamaya filan başlamıyorsun.. sezgilerde ve farkındalıkta bir artış yaşarsın 3.gözü açınca.. 3.gözü en açık kişiler bilim adamları, filozoflar ve entelektüeller'dir..

3.gözüm açıldı sağda solda acayip varlıklar görüyorum diyen kişiler vardır.. fakat onlar ya şarlatandır yada şizofrendir.. 3.gözün açılması ile sağda solda varlık görmenin hiç bir alakası yoktur..

7. Mertmert Üyemize teşekkür edenler:
    yemre26 (01.01.2018)

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

cevaplarınız için teşekkür ederim

Rep Puanı : 81
    Ettiği Teşekkür
    6
    28 mesaja 41 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Mertmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.gözü açmak zor değildir.. çeşitli meditasyon ve çalışmalarla 3.gözü açabilirsin..

fakat 3.göz açılınca çok olağanüstü şeyler gerçekleşmiyor. farklı boyutları algılamaya filan başlamıyorsun.. sezgilerde ve farkındalıkta bir artış yaşarsın 3.gözü açınca.. 3.gözü en açık kişiler bilim adamları, filozoflar ve entelektüeller'dir..

3.gözüm açıldı sağda solda acayip varlıklar görüyorum diyen kişiler vardır.. fakat onlar ya şarlatandır yada şizofrendir.. 3.gözün açılması ile sağda solda varlık görmenin hiç bir alakası yoktur..
    Hayatı boyunca kitap okumanın 3. göz ile ne alakası var üstad

Rep Puanı : 99
    Ettiği Teşekkür
    14
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    39

Alıntı Mertmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaşım ilmin yok kalmış sallıyorsun insanların aklını bulandırıyosun.Şizofren diyor bide millete 3.göz ne acaba onu biliyomusun ?

Soba vaupaahe cahisa nanuba zodixalayo dodasihe od berinuta !
    FAXISA hubaro tasataxa yolasa
    Soba Iad I Vonupehe o UonupehE !
    Aladonu dax ila od toatare!
    Zodacare od Zodameranu!
    Odo cicale Qaa! Zodoreje!
    Lape zodiredo Noco Mada!

Rep Puanı : 333
    Ettiği Teşekkür
    86
    113 mesaja 166 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Hemen soyleyeyim:

Epifiz bezi iki seyi sever karanlik ve aydinlik.
    Geceleri zifiri karanlikta uyumalisiniz. Oyle zifiri bir karanlik olmali ki karanlik icinde karanlik golgeler dahi olmamali. Tek duz karanlik olmali.
    Emin olun karanlik zannettiginiz ortamda bile goz uzaklik yakinlik ayari yapabiliyor.
    Boylece beyin, gozlerin aama(kor) olduguna hukmedecektir ve gozlerini kaybeden herkeste oldugu gibi 3. gozunuze memur kilinmis meleklerle gormeye sizi zorlayacaktir.
    En karanliga ulasmak icin gun icinde en aydinlik fotonlari yakalamalisiniz , bu size uykudaki gereksiz anilarinizi silerken gun icinde hafizaya alinmis fotonlarin cok daha yuksek bir katalizor etkisi yapmasini saglar.

Karanligi sevenler isikli ortamlarda az da olsa bulunmalidirlar yoksa ilerleme saglanamayabilir.

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    25

herkes kırk sene çalışıyor da açılmamış, kırk gün biraz az değilmi?

Rep Puanı : 333
    Ettiği Teşekkür
    86
    113 mesaja 166 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Alıntı kurtigur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes kırk sene çalışıyor da açılmamış, kırk gün biraz az değilmi?
    Ben 21 gun diyorum.
    Neticede kesenin agzi sonuna kadar acilmiyor. Aralamak kadarini herkez basarabilir. Gerisi kisiye kalmis

Kimse kusura bakmasin, sabah alarm calmadan epifiz beziniz sizi zaten en bereketli zamanda sip diye uyandirir. Sizden istedigi maneviyatiniza biraz yatirimlar yapmanizdir. Ama siz alarma daha 2 saat var diye vurup kafayi yatarsaniz alarm calinca da uyanmak hem zor olur, hem de epifizin kendi saatinde onu biraz daha koreltirsiniz.

Aclik yapmadan da acilmaz. Gun icinde ihtiyac olmada bise azina biseyler goturmeye alismis kisilerin 3. gozu acilmaz. Dolu mide ile yatanlarinki de acilmaz.
    Doyana kadar yiyenlerin, doyunca ustune tatliyi zorla yiyenlerinki de acilmaz. Kisi acildigini iddia ederse tam kapasitesinin yuzde 20 si ile yatiniyordur ve harcaniyordur zaten.

40 sene calismak marifet degil. 40 senede acamadiysa bir yandan acarken bi yandan kapatiyordur. Cahilligine vermesi gerekir

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)