3. gözü açmak istiyorum

yemre26

Kayıtlı Üye
3. gözü nasıl açarım internette araştırdım biraz epifiz bezi felan mana tozu gibi şeyler çıktı belirli zikirler varmıdır hangi zikirleri çekmem lazım

Dolunays

Moderator
Göz Perdesi Ruhani Bir Perdedir.Hep Zikir çek allah isterse açılcaktır mutlaka.Ama Kesin Açılmasını İstiyorSAN bU kESİN Ama 40 Gün boyunca gece ve gündüz içersinde 1000 defa ayetr kursi oku

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Forumda bu konu ile ilgili yeterince açılmış,cevaplanmış ve kapatılmış konular var biraz araştırma yaparsan forum içerisinde bir fikir sahibi olabilirsin.

Ü

Üye silindi 57044

3.gözü açmak zor değildir.. çeşitli meditasyon ve çalışmalarla 3.gözü açabilirsin..

fakat 3.göz açılınca çok olağanüstü şeyler gerçekleşmiyor. farklı boyutları algılamaya filan başlamıyorsun.. sezgilerde ve farkındalıkta bir artış yaşarsın 3.gözü açınca.. 3.gözü en açık kişiler bilim adamları, filozoflar ve entelektüeller'dir..

3.gözüm açıldı sağda solda acayip varlıklar görüyorum diyen kişiler vardır.. fakat onlar ya şarlatandır yada şizofrendir.. 3.gözün açılması ile sağda solda varlık görmenin hiç bir alakası yoktur..

yemre26

Kayıtlı Üye
cevaplarınız için teşekkür ederim

cagatay98

Kayıtlı Üye
3.gözü açmak zor değildir.. çeşitli meditasyon ve çalışmalarla 3.gözü açabilirsin..

fakat 3.göz açılınca çok olağanüstü şeyler gerçekleşmiyor. farklı boyutları algılamaya filan başlamıyorsun.. sezgilerde ve farkındalıkta bir artış yaşarsın 3.gözü açınca.. 3.gözü en açık kişiler bilim adamları, filozoflar ve entelektüeller'dir..

3.gözüm açıldı sağda solda acayip varlıklar görüyorum diyen kişiler vardır.. fakat onlar ya şarlatandır yada şizofrendir.. 3.gözün açılması ile sağda solda varlık görmenin hiç bir alakası yoktur..

Hayatı boyunca kitap okumanın 3. göz ile ne alakası var üstad :D

BaD_bOy

Kayıtlı Üye

arkadaşım ilmin yok kalmış sallıyorsun insanların aklını bulandırıyosun.Şizofren diyor bide millete :) 3.göz ne acaba onu biliyomusun ?

Ü

Üye silindi 58480

Hemen soyleyeyim:

Epifiz bezi iki seyi sever karanlik ve aydinlik.
Geceleri zifiri karanlikta uyumalisiniz. Oyle zifiri bir karanlik olmali ki karanlik icinde karanlik golgeler dahi olmamali. Tek duz karanlik olmali.
Emin olun karanlik zannettiginiz ortamda bile goz uzaklik yakinlik ayari yapabiliyor.
Boylece beyin, gozlerin aama(kor) olduguna hukmedecektir ve gozlerini kaybeden herkeste oldugu gibi 3. gozunuze memur kilinmis meleklerle gormeye sizi zorlayacaktir.
En karanliga ulasmak icin gun icinde en aydinlik fotonlari yakalamalisiniz , bu size uykudaki gereksiz anilarinizi silerken gun icinde hafizaya alinmis fotonlarin cok daha yuksek bir katalizor etkisi yapmasini saglar.

Karanligi sevenler isikli ortamlarda az da olsa bulunmalidirlar yoksa ilerleme saglanamayabilir.

kurtigur

Kayıtlı Üye
herkes kırk sene çalışıyor da açılmamış, kırk gün biraz az değilmi?

Ü

Üye silindi 58480

herkes kırk sene çalışıyor da açılmamış, kırk gün biraz az değilmi?

Ben 21 gun diyorum.
Neticede kesenin agzi sonuna kadar acilmiyor. Aralamak kadarini herkez basarabilir. Gerisi kisiye kalmis

Kimse kusura bakmasin, sabah alarm calmadan epifiz beziniz sizi zaten en bereketli zamanda sip diye uyandirir. Sizden istedigi maneviyatiniza biraz yatirimlar yapmanizdir. Ama siz alarma daha 2 saat var diye vurup kafayi yatarsaniz alarm calinca da uyanmak hem zor olur, hem de epifizin kendi saatinde onu biraz daha koreltirsiniz.

Aclik yapmadan da acilmaz. Gun icinde ihtiyac olmada bise azina biseyler goturmeye alismis kisilerin 3. gozu acilmaz. Dolu mide ile yatanlarinki de acilmaz.
Doyana kadar yiyenlerin, doyunca ustune tatliyi zorla yiyenlerinki de acilmaz. Kisi acildigini iddia ederse tam kapasitesinin yuzde 20 si ile yatiniyordur ve harcaniyordur zaten.

40 sene calismak marifet degil. 40 senede acamadiysa bir yandan acarken bi yandan kapatiyordur. Cahilligine vermesi gerekir

Hidraw

Kayıtlı Üye
Göz Perdesi Ruhani Bir Perdedir.Hep Zikir çek allah isterse açılcaktır mutlaka.Ama Kesin Açılmasını İstiyorSAN bU kESİN Ama 40 Gün boyunca gece ve gündüz içersinde 1000 defa ayetr kursi oku
Gerçekten işe yarıyor mu bu

ℳ?????_ℬ???

Kayıtlı Üye
Belirli sınırlamaya gerek yok insan ne zaman hazırsa o zaman açılır belirli yöntemler vardır evet ancak dediğim gibi sınırlamayın tanımlara gerek yok-21 gün filan- kendinizi tanımlarla sınırlandırırsanız sonsuzluğa erişemezsiniz her kişiye göre değişebilir süreçler
reçl

Hidraw

Kayıtlı Üye
3. gözü nasıl açarım internette araştırdım biraz epifiz bezi felan mana tozu gibi şeyler çıktı belirli zikirler varmıdır hangi zikirleri çekmem lazım
Belirli bi süresi asla yok önemli olan odaklanmak ve yazıcağına inanmak biraz da yetenegin varsa olur zaten ama çok büyük sonuçları var dikkat et

Dnz1

Kayıtlı Üye
20-30 gunde acarsin diyenle inandici degil altin ucgen enerjisi dahil 3 enerji ile yaklasik 3 aydir meditaston yapiyorim henuz aktif edemedim

ℳ?????_ℬ???

Kayıtlı Üye
Birde varlıklarla temas daha kolay oluyor, tek başına bi davet yapınca çok kolay iletişime geçebiliyorsun korkmayınca hersey daha güzel tabi , ben melez oldugumu düşünüyorum çünkü doğumumdan itibaren benimle olanlar var ama iletişim konusunda endişeliyim enerjileri güçlü bazen bana zarar verebilir bedenime

melez ? yarı insan yarı başka bir şeymi

ℳ?????_ℬ???

Kayıtlı Üye
kolay bişey değil asla değil. 6 yıl oldu , yavaş yavaş açılmaya devam ediyor . birden pat diye yada 20 günde olacak bişey değil , göz ağrılarıyla beraber bazen enerji baskısı oluyor zaten anlarsınız açılınca, durugörü de oluyor ama bu birazdaha ayrı

Bir şey sorabilirmiyim? 6 yıl olduğunu söylediniz 3.gözü açmak için uyguladığınız yöntem varmı ya da düşüncelerinizle mi yapıyorsunuz

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
bu ruhani alem kapısı açma değil miydi 40 gün günde 1000 defa ayetel kürsi okumak

Berliner

Kayıtlı Üye
Dini boyut ile açılmasını istiyorsan(ki dini boyutla açılmayan tam açılamaz. zikir ile açılmayan perde de Şeytanları ve bilimum sufli varlıkları onların sana görünmek istediği şekilde görürsün veya onlar görünmez ise hiç göremezsin ama görünmek isteyeceklerdir her ne kadar kendi şekillerinde olmayıp farklı türlü görünmek isteselerde)
Dini boyutda da açılmalar seviye seviyedir. Kur-an dan göz perdesi kaldırılması için ayetleri bul yazınca çıkar zaten onları oku Allah'ın izniyle nasibinde varsa açılır zaten. Tabi dini boyutda yapacağın zaman sadece ben zikir çekeyim ama harama bakayım harammış helalmiş farketmez yiyeyim kul hakkı nedir namaz kitap nedir bunları boşver sadece zikir çek yaparsan kolay kolay sonuc alamazsın. dini olarak yaşamına uyuyorsan ancak o zaman etkili olacaktır.
2.yöntem ise halvettir. halvette de bir miktar süre geçtikten sonra açılmalar olacaktır.
Diğer yöntemler ise ya Farklı bir esmadan zikirden gelen görevli gözperdeni kaldırır. Bazı vefklerden gelen görevliler göz perdeni kaldırabilir v.s v.s. Dini olarak veya zikirle açılmayan perdeler tehlikelidir. Kontrol sende değildir. Bilmeni isterim.
yok göz açılınca birşey göremezsin hissin artar diyen arkadaşlara da aldırış etme. Bilmedikleri konu üzerine yorum yapıyorlar. bu benim görüşümdür dese yine tamam derim ama adam doğruluğu kesinmiş gibi konuşuyor birde..

DüşünenAdam

Kayıtlı Üye
Birde varlıklarla temas daha kolay oluyor, tek başına bi davet yapınca çok kolay iletişime geçebiliyorsun korkmayınca hersey daha güzel tabi , ben melez oldugumu düşünüyorum çünkü doğumumdan itibaren benimle olanlar var ama iletişim konusunda endişeliyim enerjileri güçlü bazen bana zarar verebilir bedenime
ne tür varlıklar ?