Büyü ve Sihir yok etme veya etkisini azaltma yardımı

reeenkarnasyon_100

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, üzerimde büyü veya sihir olduğunu düşünüyorum.Farklı bir musallatta olabilir.Geceleri uyuyamıyorum sürekli birileri beni dürüyormuş gibi uyanıyorum. İŞlerim ters gidiyor ve sevgilimle aram bir iyi bir kötü.Sevgilim bana çok garip bakıyor. Bana büyünün varsa etkisini azaltabilecek uygulama veya dua tavsiyesinde bulunurmusunuz. Sürekli felak nas okuyorum zaten. Ama kendimi garip hissediyorum.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
3 ihlas 1 fatiha peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi ve Sellemin'in Ruhu Şeriflerine ve tüm peygamberlerin ruhlarına Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa sallallahu aleyhi ve sellem'in evladı mükerremelerine ve ezvacı mudahharalarına Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa sallallahu Aleyhi ve sellem'in Anne ve Babasının ruhlarına Eshab-ı ikram efendilerimizin mübarek ruhlarına hassaneten oniki imamların ruhlarına ulaştır yarabbi (oku)3 salavat Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve Ala Al-i Muhammedin Eshabihi ve Ehli Beytihi keyf suresi ilk 8 ayet oku suyu üfle iç iyi gelir ben bunu genelde yapamaya çalışıyorum sanada tavsiye ederim
1. El hamdü lillahillezı enzele ala abdihil kitabe ve lem yec'al lehu ıveca
2. Kayyimel li yünzira be'sen şedıdem mil ledünhü ve yübeşşiral mü'minınellezıne ya'melunes salihati enne lehüm ecran hasena
3. Makisıne fıhi ebeda
4. Ve yünzirallezıne kalüttehazellahü veleda
5. Ma lehüm bihı min ılmiv ve la li abaihim kebürat kelimeten tahrucü min efvahihim iy yekulune illa keziba
6. Fe lealleke bahıun nefseke ala asarihim il lem yü'minu bi hazel hadısi esefa
7. İnna cealna ma alel erdı zınetel leh ali neblüvehüm eyyühüm ahsenü amela
8. Ve inna le caılune ma aleyha saıydem cüruza ayeti internetten kopyaladım bi hata varsa af ola

origanum

Yönetici
Arkadaşlar merhaba, üzerimde büyü veya sihir olduğunu düşünüyorum.Farklı bir musallatta olabilir.Geceleri uyuyamıyorum sürekli birileri beni dürüyormuş gibi uyanıyorum. İŞlerim ters gidiyor ve sevgilimle aram bir iyi bir kötü.Sevgilim bana çok garip bakıyor. Bana büyünün varsa etkisini azaltabilecek uygulama veya dua tavsiyesinde bulunurmusunuz. Sürekli felak nas okuyorum zaten. Ama kendimi garip hissediyorum.

Eğer böyle bir şüpheniz varsa olup olmadığını anlamak, ispatlamak için bakım yaptırmalısınız öncelikle. Duruma göre yapılması gerekenler o bakımda çıkacaktır. Tıpkı her hastaya uygun ilaç verilmesi gibi sizin de durumunuza en uygun yolun izlenmesi gerekir. Öyle kafadan uygulamalar bir fayda sağlamaz.
Dua ile büyünün etkisi geçmez, büyünün etkisini gidermeye karşı bir büyü demek olan büyü çözme işlemi yapılır. Bunun için de önce hangi tip büyü yapılmış olduğu bulunup onun için işlem yapılmalıdır. Musallat var ise hangi tip bir varlığın musallat olduğu bulunup onu gidermeye ve ondan korumaya yönelik işlemler yapılmalıdır.
Bu tip durumlara maruz kalmamış kişiler korunmak için dua edebilir, vefk taşıyabilirler. Tıpkı hastalıklardan korunmak için vitamin alın, kendinize dikkat edin deniyor ve hasta olduktan sonra bunlar işe yaramıyorsa, doktora gidip hastalığınıza uygun ilaç kullanılıyorsa parapsikolojik olaylarda da aynısıdır.
Piyasada reklamını yapmayan ve mahalle arasında da insanların dini duygularını sömürüp üfürükçülük yapmayan yani dolandırıcı olmayan, işinin ehli bir kişiye bakımınızı yaptırın.

reeenkarnasyon_100

Kayıtlı Üye
Eğer böyle bir şüpheniz varsa olup olmadığını anlamak, ispatlamak için bakım yaptırmalısınız öncelikle. Duruma göre yapılması gerekenler o bakımda çıkacaktır. Tıpkı her hastaya uygun ilaç verilmesi gibi sizin de durumunuza en uygun yolun izlenmesi gerekir. Öyle kafadan uygulamalar bir fayda sağlamaz.
Dua ile büyünün etkisi geçmez, büyünün etkisini gidermeye karşı bir büyü demek olan büyü çözme işlemi yapılır. Bunun için de önce hangi tip büyü yapılmış olduğu bulunup onun için işlem yapılmalıdır. Musallat var ise hangi tip bir varlığın musallat olduğu bulunup onu gidermeye ve ondan korumaya yönelik işlemler yapılmalıdır.
Bu tip durumlara maruz kalmamış kişiler korunmak için dua edebilir, vefk taşıyabilirler. Tıpkı hastalıklardan korunmak için vitamin alın, kendinize dikkat edin deniyor ve hasta olduktan sonra bunlar işe yaramıyorsa, doktora gidip hastalığınıza uygun ilaç kullanılıyorsa parapsikolojik olaylarda da aynısıdır.
Piyasada reklamını yapmayan ve mahalle arasında da insanların dini duygularını sömürüp üfürükçülük yapmayan yani dolandırıcı olmayan, işinin ehli bir kişiye bakımınızı yaptırın.

Ben de istiyorum güvenilir birilerine bakım yaptırmayı ama yok ne yazık ki.Herkes şarlatan ve para koparma peşinde. Bu sebeple acaba dua ile biraz olsun etkiyi azaltırmıyım diye düşünmüştüm.

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Merhaba,
Fal mabet üzerinden Sn. Urum'a bakım yaptırabilirsiniz. Güven konusunda asla şüpheniz olmasın.

taroh

Kayıtlı Üye
evde bakara suresi dinleyin.bol bol bozulması konusunu bilmem fakat etkisini azaltmaya evde daha önce kazınmış kötü enerjilerin sizi etkilemesini azaltıyor.

mrtblgnr

Kayıtlı Üye
Merhaba bende bu konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var,ben bakım yaptırdım ama bakan kişi çörek otunu suya atıp baktı ve onların hareketlerinden analizde bulundu ve sorunlarım olduğunu üzerimde büyü olduğunu söyledi 'bak hepsi su üzerine çıktı düzelecek geçecek dedi ama su üzerine çıkamayan 2 adet bardağın altında kaldı...
bu teyze bir yakınım maddi bir şey söz konusu değil ama yinede durum hakkında tecrübesi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim,teşekkür ederim.

taroh

Kayıtlı Üye
Merhaba bende bu konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var,ben bakım yaptırdım ama bakan kişi çörek otunu suya atıp baktı ve onların hareketlerinden analizde bulundu ve sorunlarım olduğunu üzerimde büyü olduğunu söyledi 'bak hepsi su üzerine çıktı düzelecek geçecek dedi ama su üzerine çıkamayan 2 adet bardağın altında kaldı...
bu teyze bir yakınım maddi bir şey söz konusu değil ama yinede durum hakkında tecrübesi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim,teşekkür ederim.
musallatla büyü çok karışıyor kişinin çok profesyonel olması lazım.

Gazap'

Kayıtlı Üye
Büyü, sihir, musallat vs. olayları böyle iki ritüel yapıp o suyu içmek gibi çalışmalarla çözülmez işin ehli birinden yardım almalısınız. Bilginiz yoksa -havas eğitimi almamışsanız- uğraşmayın vefkle majikal çalışmayla. Olayları daha beter edersiniz. Hayırlı forumlar..

921016

Kayıtlı Üye
Su içmeyle, kişisel okumalarla devamlı kanayan yaraya yara bandı yapıştırmaktan öteye gidilemiyor
hatta Gazap'ın dediği gibi daha beter oluyor.
Kendimden biliyorum.
Bu konuda şurada https://eksisozluk.com/entry/63240802? ve https://eksisozluk.com/entry/69053339 deki gibi bir yöntem uygulayan kişiler var.

Başımda benim böyle bir durum var belki 25 yıldır.
Bendeki bu şey o'nu kanser etti. Gerçekten kanser oldu.
Ben giderek kötülüyorum o'da ölüme gidiyor.
Bana yardım edebilecek birini tanıyorsanız bana yazar mısınız?
Teşekkür ederim.