Olmuş kabul ettiğim şeyler ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Senelerdir bir derdim var ama çarem yok :(

Ne söylesem düşünsem tam tersi oluyor arkadaşlar. Etrafımdakiler bile benden korkuyor :biggrinjester:

Zihninizden ne geçiriyorsanız, onu çekersiniz. diye şeyler okudum.

Mesela bu yıl çok mutlu olucam diye eminsen o yıl pişmiş tavuğun başına gelmeyen benim başıma geliyor. Buna gerçekten olmuşçasına inanmam lazım. Bu illet durumdan kurtulmak mümkün mu?

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Tam tersini yaşadınız mı?Yani kötüyü düşünüp iyiyi yaşadınız mı?

Evet. bu yüzden hep kötü şeyleri olmuş kabul etmem gerekiyor. güzel şeyler düşünemiyorum hayal edemiyorum.
tıpkı bu şu the secret gibi. ondan olumlu düşün hayal et diyor ya. bende tam tersi işliyor. kötü oldu kabul ediyorum iyi oluyor. iyi dersem kötü şeyler yaşıyorum :(
etrafımdaki insanlar bile sen şimdi iyi dediysen kaybettik bunu diyor. lanetlenmiş gibiyim :(

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
birde sakın şöyle anlaşılmasın hop kötüyü düşün iyi geliyor iyiyi düşün iyi geliyor gibi. bunun olduğunu kabul etmem lazım şühpesiz. ufacık şüphem olursa işlemiyor.
yani kolay olabilen bir şey değil. ama kendimi kaybedip iyi şeyleri oldu kabul ediyorum sonra yok poh olmuş yerine istemediğim kötü sonuç gelmiş.

mesela sınavdayım kopya cekebilcem deyip seviniyorum. bi açıyorum kopya cekebileceğim tel bozuluyor o anlık acamıyorum. ve ben kopya cekemıyorum.
mesela şuralardan kesin soru gelir diyorum ordan değil gelmez dediğim her şeyden geliyor.
hep zıt şeyleri çekiyorum düşünceme. acaba benim gibi insanlar var mı. delice bir düşünce mi bilemiyorum :(

acid

Kayıtlı Üye
Bilinç altınızda tersine bir kodlama olabilir mi? Toplumumuzda vardır bu yönde deyimler, inançlar. Çok güldüm ağlayacağım, herkes bana iyi davranıyor; kötü bir şey mi olacak, arkamdan iş mi çeviriyorlar, ölecek miyim gibi? Çocukluktan beri her isteğinizin tersinin olacağına inandırdıysanız kendinizi istemeden o yönde enerji çekiyor olabilirsiniz. Olumlamalarla yapacağınız uzun süreli çalışmalarla değiştirebilirsiniz rahatsız oluyorsanız, size zararı varsa. Şüphe her çalışmada enerjiyi etkiliyor tabii ki. Korktuğumuz da bu yüzden başımıza geliyor galiba.

Ori

Kayıtlı Üye
Bir insanın uğursuz damgası yemesi, arkadaşlarının kişinin ardından buna dayalı şeyler konuşması, olduğunuz ortamlarda yaşanan tersliklerden sizin sorumlu tutulmanız ve ciddi ciddi insanların bir süre sonra bu konuda sizden rahatsızlık duymaları çok komik olaylardır. Bunları yaşadığınızı bilerek söylemek isterim ki siz kimseye ne düşündüğünüzü açmayın. Sonra başınıza dert olur. Biliyorsunuz ki bu dönem etrafta dolanan zihnen hastalıklı insanlar var. Bu yüzden ne düşündüğünüz sizde kalsın çünkü taşlanmanızı istemem. Mesela örneğin ilk defa tatlı aldığım dükkanın çıkışında dükkan sahibinin ölmesi benim suçum da değildi. Bizim hatamız birşeyi düşünürken gerçekten uğursuz olduğumuza inanmamızdan kaynaklanıyor. Söylüyorum ama tersi oluyor derken yaydığınız enerji bile sizin hayatınızı yönlendiren etkenlerden. Bakış açımızı değişmemiz gerekiyor. Bunu ben yapamam ama siz belki yapabilirsiniz. Bir deneyin...

origanum

Yönetici
Öncelikle hayatınızdaki yanlış kodlar bulunup temizlenmeli. Bunları kendiniz yapmış olabileceğiniz gibi size kalmadan çocukluğunuzdan beri ebeveynleriniz, komşularınız, toplumsal çevre yapmış olabilir. En acısı da iyi birşey yaptıklarını sanmaları yüzünden birçok insanın hayatını karartmış olmalarıdır. Kişisel gelişim uzmanlarından yardım alarak bilinçaltınıza kazınmış kodları bulup temizletebilirsiniz.
Bunun dışında çekim yasasını kötü yönde uyguluyorsunuz ve tersine çalışıyor. Bir şeyi olmuş gibi hissedin, duygu katmak önemli, canınız baklava çekiyorsa baklavayı yemiş halinizi düşünün, ağzınızdaki şerbet tadını hissedin, peçeteyle ağzınızın kenarını sildiğinizi gözünüzde canlandırın, amacınıza eriştiniz mutlusunuz. Bunun üzerine ah keşke olsa diye düşünmeyin ki enerji herşeyi yeni başa sarmasın ve olacak işiniz gecikmesin ya da iptal olmasın.
Tüm yaşadıklarınız yüzünden üzerinize bolca negatif enerji yapışmıştır. Bundan kurtulun. Arınmak için profesyonel birine gidebilirsiniz. Bir daha yapışmaması için ya da henüz yeni yapışmış iken kurtulmak için de kendinizi haftada bir kaya tuzu ile ovun banyoda, adaçayı ile tütsü yapın. Evinizi, bulunduğunuz mekanı temiz ve düzenli tutun, dolaplarınız, çekmeceleriniz dağınık olmamalı. Tabi zihniniz de en başta. Onu da toparlamak için hergün düzenli meditasyon yapın, en azından günde 10 dakika sakin oturun ve zihninizden geçen düşüncelerin akmasına izin verin hiç karışmadan, kaysınlar ki rahatlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...