Biyokinezi yeteneğim mi var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ciel_

Kayıtlı Üye
Yanlış söylemim ama 3-4 defa yaşadığım bi olay var. Burnumu sevmiyorum uzun olduğundan dolayı öncelikle bunu belirteyim. Bazı sabahlar uyanırken elim burnuma gidiyor öyle uyanıyorum ve burnumu elliyorum küçülmüş geliyor bilincim yerine geldiğinde ise tekrar elliyorum ve eski halini alıyor. İlk başlarda psikolojik olabilir diye düşünmüştüm ama normalde eli burnunda uyanan bir insan değilim ve biyokinezi konusunu düşündükten sonra acaba böyle bir şeye yeteneğim mi var diye düşündüm.lütfen bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? şimdiden teşekkür ederim. Umarım anlatabilmişimdir.

origanum

Yönetici
Hayır yeteneğiniz yok, sadece psikolojik. Durumunuzu kabullenmek daha sağlıklı olur yoksa bilinçaltınız size çok kötü şeyler yaşatır.

Gazap'

Kayıtlı Üye
Alakası yok herşeyden pay çıkarıyor bu yeni nesil

NoRules

Kayıtlı Üye
Yanlış söylemim ama 3-4 defa yaşadığım bi olay var. Burnumu sevmiyorum uzun olduğundan dolayı öncelikle bunu belirteyim. Bazı sabahlar uyanırken elim burnuma gidiyor öyle uyanıyorum ve burnumu elliyorum küçülmüş geliyor bilincim yerine geldiğinde ise tekrar elliyorum ve eski halini alıyor. İlk başlarda psikolojik olabilir diye düşünmüştüm ama normalde eli burnunda uyanan bir insan değilim ve biyokinezi konusunu düşündükten sonra acaba böyle bir şeye yeteneğim mi var diye düşündüm.lütfen bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? şimdiden teşekkür ederim. Umarım anlatabilmişimdir.

psikolojik demeyeceğim, sadece beynini buna odaklayıp ikna ediyorsun. Aslında kavram doğru ama artık ön yargılarını evcil hayvan besler gibi besleyen nefret edilesi insanlar yüzünden kullanmak istemiyorum. Ne yazık ki, manevi bir yetimiz olsa bile çoğumuz bu insanlar ve onların " psikolojik " etiketli ön yargılı dayatmaları yüzünden asla emin olamayacak.

Alakası yok herşeyden pay çıkarıyor bu yeni nesil

affedersiniz ama yaşını bile söylememiş arkadaş ki, yeni nesil yakıştırması yapmışsınız. Genel olarak üslubunuza bakıyorum da bol alaylı bir tebrik iletmeyi borç bilirim.

Ciel_

Kayıtlı Üye
İlgi gösterip cevap verdiğiniz için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...