Gördüğüm kesitler durugörü mü?

TheHiddenMaster

Kayıtlı Üye
Gözümü kapattığımda resimler görüyorum mesela uyumaya dalarken bu oldu bazen bir kadın resmi bazen bi cam , geçen hz isa nın yüzünü gördüm beyaz bir kıyafette ,yine dün de yaşlı bir adam gördüm bunlar ne anlama geliyor , yaşadığım şey durugörü mü yoksa sadece bilinçaltım mı yapıyor? Güç içinde gözümü kapattığımda oluyor ...

Mithra

Kayıtlı Üye
Gümüş Mor Alev insiye olan insanlar genelikle elinde haç işaretli asayla uçan bir Azizmi desem bir melekte olabilir bunları görmekteler.Belki bir enerji frekansına yakınsınızdır, aklıma bu geldi o yüzden Gma örnek verdim.Altın üçgen şifa enerjisine yakın insanların gözlerini kapattığın da dönen Altın üçgen veya Ateşli bir piramid görmesi gibi.Belki de sadece görüdür, durugörü olduğunu varsayarsak daha önce yaşamış kişilerin tecrübeleri forum da var, bilgili kişilerin yorumlarınada bir göz atarsınız.

Dolunays

Moderator
Ya Valla Ben Çok Şey denedim ama Ben le ilgili hiç bişe olmadı :D.Keşke ben görsem :D

origanum

Yönetici
Hayır durugörü böyle birşey değil. Muhtemelen bilinçaltınızdaki yorgunluktur.
Ayrıca Sayın Mithra, şifa enerjilerinde onlar çağırılınca görülür, durduk yerde görülmesi de normal değil. Ama daha önceki durumunuzu bildiğimden frekansınızda bir tuhaflık olduğunu söyleyebilirim. Sizin uyumlamalara bir ayar çekmek gerekiyor galiba:D