Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Rahmani Büyüler Günah midir?

Yer
    Germany
    Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    12
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Standart Rahmani Büyüler Günah midir?

Selam,
    Ben burda daha yeniyim, ve size bir sorum olucak. Önceden bu soru soruldumi diye baktim ama bulamadim, eger benim sordugum soru varsa özür dilerim.

Ben otuz yaşin üstündeyim ve bundan 8 sene önce 6 yil süren bi evliligim vardi ama maalesef bazi nedenlerden dolayi ayrildik.

Bu evliligimden sonra iki kez Nişanlandim ama iki kez nikaha günler kala benden ayrildilar.
    Ve birgün bir kadinla taniştim, Tarotla bakimi yapiyordu.

Bakimda bana büyu yapildigini söyledi, bana bunu yapan kişiyi de söyledi. Bana yapilan büyü kısmet kapama, hic bir zaman evliligim olmasin cocuk sahibi olmayayim diye. Ve en son Nişanlimda bu büyü yüzünden ayrilmiş.

Bakimdan sonra bana tavsiye etti dediki büyü çözümü yapmamiz lazim ve Eş bağlama ve gideni geri getir me. Bunlarin hepsi Rahmani büyüsü oldugu icin yada (dua) oldugu icin benim sorum: Günah midir Değilmidir?

Şimdiden teşekkür ederim
    🙇🙇

Rep Puanı : 145
    Ettiği Teşekkür
    11
    34 mesaja 69 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    25

büyünün rahmani'si olmaz...Büyü yapmak ve yaptırmak her türlü haramdır....

3. 7 kişi KillerHarpooN üyemize teşekkür etti:
    asterix (29.12.2017), lviv angeles (27.12.2017), origanum (25.12.2017), Pofuduk Kartal (25.12.2017), Seyno (26.12.2017), TheHiddenMaster (26.12.2017), zena (29.12.2017)

Rep Puanı : 10
    Ettiği Teşekkür
    0
    10 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Şimdi size büyü yapildiysa kisastan dolayi sizde öc alabilirsiniz , yani size birisi ne gibi bir kötülük yaptiysa sizde ona aynisini yapabilirsiniz bu en hafifletilmiş ceza

Rep Puanı : 79
    Ettiği Teşekkür
    8
    33 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

bu etapta bozdursanız. daha iyi. tabi birine büyü yaptırmak istemeseniz. böyle şeylerle ilgilenmeseniz bile böyle şeylerle uğraşan birileri bozmakta büyüleri.

6. taroh Üyemize teşekkür edenler:
    Pofuduk Kartal (25.12.2017)

Rep Puanı : 145
    Ettiği Teşekkür
    11
    34 mesaja 69 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı watcherboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi size büyü yapildiysa kisastan dolayi sizde öc alabilirsiniz , yani size birisi ne gibi bir kötülük yaptiysa sizde ona aynisini yapabilirsiniz bu en hafifletilmiş ceza
    İslamda kısas ancak devlet tarafından uygulanabilir..

8. 3 kişi KillerHarpooN üyemize teşekkür etti:
    origanum (25.12.2017), Pofuduk Kartal (25.12.2017), TheHiddenMaster (26.12.2017)

Rep Puanı : 12616
    Ettiği Teşekkür
    165
    499 mesaja 1.901 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

Alıntı watcherboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten yorumlarınızı şaşırarak okuyorum. Bu resmen cahilliktir. Böyle bir öneriyi nasıl verebilirsiniz? Büyüde öc kısas gibi konular olmaz. Karması dağılır. Kişinin hayatına da negatiflik verir. Verdiği zararın misli zarar kişiye döner. Bu bilgi birikimi ile Allah aşkına tavsiye vermeyin kimseye. Çünkü siz bu konuları bilmiyorsunuz. Mesajım sert oldu lakin daha önceki uyarıları dikkate almadınız. Sitemizde elimizden geldiği kadar yanlış bilgi ve önerileri insanlar zarar görmesin diye süzgeçten geçiriyoruz. Lakin sizin bilgileri süzgeç kabul etmez. Sırf mesaj yazmak için mesaj yazıyormuşsunuz gibi geliyor. Bilgili görünme amacında olabilirsiniz belki ancak biliniz ki sitemizdeki yönetim kadrosu admin kadrosu ve üyeler bu konuda sizin gördüğünüz kadar ya da sandığınız kadar bilgisiz değil. İslami inanca sahip olan biri olduğunuzu düşündüğüm için tekrar söylüyorum Allah aşkına yazmayın.

Konu yule tarafından (25.12.2017 Saat 18:02 ) değiştirilmiştir.
    Dünde kaldı düne ait ne varsa, bugün yeni şeyler söylemek lazım...

Fal Bakımı İsteyenler Buradan Bilgi Alabilirler....

Kadim Bilgelik Ezoterik Kitabımız İçin Tıklayın

Ruhun 7 Kapısı kitabımız için tıklayın.

10. 8 kişi yule üyemize teşekkür etti:
    asterix (29.12.2017), brotherhood (25.12.2017), Byturk (25.12.2017), ihtiyar76 (27.12.2017), KillerHarpooN (25.12.2017), Pofuduk Kartal (25.12.2017), Seyno (26.12.2017), TheHiddenMaster (26.12.2017)

Rep Puanı : 40654
    Ettiği Teşekkür
    532
    1.021 mesaja 3.312 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    259

Sayın Seyno, yaşadığınız durum için öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum ama kim söyledi size bunların rahmani büyü olduğunu? Adı üzerinde bir büyü çalışması nasıl rahmani olabilir, sakin kafayla geriye yaslanıp şöyle bir düşündüğünüzde mantığınız bunu alıyor mu acaba? Gelelim durumunuza, bakım ile üzerinizde büyü olup olmadığı, kimin yaptığı gibi bilgiler görülebilir. Lakin bunu usta bakımcılar yanında para tuzağına düşürmek isteyen kişiler de söyleyebilir. İşin ehli bir kişi ile görüşmeniz en doğrusu olacaktır. Tarot baktırdığınız kişiyi bizzat tanımadığım ve size şahsi olarak bir öngörüde bulunmadığım için doğru söyleyip söylemediğini bilemeyeceğim. Büyü var ise çözümü de büyüdür, yani büyünün etkisini gölgeleyecek karşı büyü yapmak demektir. Eğer semavi dinlerden birine (müslüman, hristiyan, musevi) mensup iseniz en temel dini bilgi olarak büyünün günah olduğu öğretilmiştir. Diğer bazılarında günah değildir, bazılarında ibadetin gereğidir. Yani herkese göre değişen göreceli bir kavramdır. Biz bir büyü sitesiyiz, her tür inançtan üyemiz var ve bu nedenlerle büyünün sevap günah kısmını tartışmayız sitemizde. Bu hassas kısmı bir kenara bırakıp da sadece geleceğinize dair bir çözüm yolu düşünürseniz önünüzde 1. bu halinize uyum sağlayıp bu şekilde yaşama ve 2. yaşadığınız negatifliklerden temizlenme seçenekleriniz var. Karar sizindir.

12. 4 kişi origanum üyemize teşekkür etti:
    agabey (06.02.2018), brotherhood (25.12.2017), Seyno (26.12.2017), yule (25.12.2017)

Yer
    Germany
    Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    12
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Bi hata yaptiysam özür dilerim, ama yinede bi sormak istedim. Bu durum beni cok bunaltiyo, hic birsey dogru dürüst yürümedigi icin. Çalışmak icin iş baş vurularimda bille herseferinde Hayir cevabı alıyorum. Ama bana sorumu cevapladiginiz icinde teşekkür ederim.

Büyüyü bozdu zaten, önce o çalışma vardı başta

Konu origanum tarafından (27.12.2017 Saat 15:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: arka arkaya yazılan mesajlar birleştirildi

Rep Puanı : 10
    Ettiği Teşekkür
    0
    10 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Dinde kisas var Yule hanim , ayrica şu andaki Devlet İslam sistemini uygulamadiği için Mahkemelerde İslami hükümler geçerli olmadiği için adalet yok, Kasas Suresini okuyun Yule Hanim , cahillikle alakasi yok , ben verilen sorulara ALLAH in kitabindaki hükmüne göre cevap veriyorum , ben daha anlaşilir bir şekilde sorulara cevap veriyorum ayriyetten tercümana gerek yok , felsefe ile materyalisti kariştirip kendini bilgili göstermek gibi bir riya lüksümüz olmamali

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Merhaba arkadaslar ,

sanirim bu duruma düsmüs bir arkadasimiz sizden yardim istiyor. Bu budur su sudur meselesi degil .Bu konuda izlenecek yollari ve cözümleri bulsaniz sevinirim. Origanum arkadasim biraz deginmis lakin bu duruma düsmüs arlkadasimiza pek faydali olabilecegini sanmiyorum. Suanada ayni durum ile basbasa okadar cok kisiler varki anlatamam. Ama cözüm icin Dogru kisiyi bulmak lazim. Elbette bir isin karsiligini vermek gerek lakin Dogru yapilip yapilmadigi önemli güvenilirmi degilmi önemli.
    Acikcasi bu konuda ehli bilgili ve tesirli kisiler tavsiye edilimesi taraftariyim.

Saygilar ve Sevgiler

16. Gergedan Üyemize teşekkür edenler:
    Seyno (26.12.2017)

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)