Canbar aşk majisi hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gazap'

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

1. Canbar aşk majisini yaparken hangi gün ve saati seçmeliyim? (Havas uygulamalarında ki gibi ebced değeri vs. hesaplanıp bulunacağını sanmıyorum çünkü Kam majisi alakası yok havas ile. Bu benim yorumum tabi..)

2. Yaptıktan sonra hangi elementle buluşturmalıyım? (Yapılan kişinin burcunun elementi mi acaba kararsız kaldım bu konuda..)

3. Kullanılacak olan deri (tercihen ceylan derisi) tüylü olmak zorundamıdır? İnternet üzerinden A4-A5 kağıdı ebatında ceylan derisi satan bir site var. (Tüylüde satıyor ama pahalı, o parayı ona verecek insan gider yaptırır sağlam bir medyuma diye düşünüyorum..)

Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. Kutlu günler.. :)

zeyno80

Kayıtlı Üye
Çok ayrıntıya takılmayın iyice araştırın ama içinize nasıl siniyorsa öyle yapın ben o şekilde yapmıştım yeter ki enerjiniz bu işlere uygun olsun her türlü olur emin olun :D

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Çok ayrıntıya takılmayın iyice araştırın ama içinize nasıl siniyorsa öyle yapın ben o şekilde yapmıştım yeter ki enerjiniz bu işlere uygun olsun her türlü olur emin olun :D
demek öyle.
vay arkadaş bi benim büyüm olmuyor ne beceriksiz insanım :D

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Senden beceriksizi de ben :)

aslında ben bi varlığı olan kadın bulmuştum tesadüfen kendisi de geçen yıl vefat etti :( Allah rahmet eylesin.
kadının varlığı vardı ona da teklif ettim fakat büyü yapmam dedi. şayet yapsaydı eminim ki 1 snde yapardı istediğimi.
varlığı olanın varlığı o an insana napıyor da hemen istenileni yaptırıyor oda çakmadan merak ediyorum :D değişik işte.

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
şimdi o kadın gibi insan bulmak zor.
hadi buldun büyü yapmayı kabul ettirmek zor :D
onu bunu bilmem de varlık şart kesin çözüm için bence.
birde inş büyüyle uğraşa uğraşa varlıklar bize yapışmasa bari :D

unbroken

Kayıtlı Üye
şimdi o kadın gibi insan bulmak zor.
hadi buldun büyü yapmayı kabul ettirmek zor :D
onu bunu bilmem de varlık şart kesin çözüm için bence.
birde inş büyüyle uğraşa uğraşa varlıklar bize yapışmasa bari :D

Ben şanslıyım herhalde o kadar bu işlerle uğraşmama rağmen bulaşan bir şey olmadı beceremediğimden sanırım gayet relaxım :)

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Arkadas isteklerine göz at
arkadaş isteklerini hep reddediyorum. burdan yazayım herkes yanlış anlamasın istedim kendim arkadaşlık listesi oluşturmak istemediğim için böyle yapıyorum yanlış anlamayın lütfen. Bakarsanız zaten kimse arkadaş listemde yok. gönderen göndermek isteyen kişilere de çok teşekkür ederim umarım anlayış gösterirsiniz bana. özel mesaj atabilirsiniz ne zaman isterseniz. açık. cevapsızda bırakmam kimseyi.

Ben şanslıyım herhalde o kadar bu işlerle uğraşmama rağmen bulaşan bir şey olmadı beceremediğimden sanırım gayet relaxım :)

varlığı dahil etmeyen korumalı uygulama yaptığın için sana bir şey bulaşmamış olabilir. şükret daha ne istiyorsun :D

ruhname

Kayıtlı Üye
Konuyla ilgisi yok arkadaşlar ama doğal taslardan anlayan var mi ilk temizlemeyi ve sonraki temizleneleri nasil yapmam gerekir çok fazla bilgi var arastirdim hangisini denesem kararsiz kaldim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...