Lütfen en kısa zamanda yardım edin! Güçlü parazit saldırısı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ProRai

Kayıtlı Üye
Öncelikle selamlar. Normalde gayet mutlu ve enerjik bir insanımdır ancak geçmişimde kara büyü ve lunarkineziyle çok uğraşmıştım ve travmalar tam olarak geçmedi. Kendimi uzun süredir iyi ve özgür hissettiğim için bu travmaların geçtiğini zannediyordum. 2 veya 3 hafta önce kardeşim diyebileceğim bir arkadaşımla tatsızlık çıktı ve öfkeye kapılıp şifacı olmama rağmen birkaç gün lunarkinezi yaptım ve enerjim kirlendi. Ve yaklaşık 2 haftadır sırtıma yapışmış ve enerjimi emen bir parazit var. Önce kendi enerjimle çözmeye ve uzaklaştırmaya çalıştım ancak en fazla birkaç dakika rahat verdi . O birkaç dakika için de bütün günüm enerjisiz geçti . Artık 2 haftanın sonunda ciddi olaylar yaşanacak düzeye geldi ve silik halisünasyonlar görmeye başladım ve uyumadan önce tam uykuya dalarken ensemde biri bağırıyor gibi ses duymaya başladım . Normalde parazitleri ayırmak zor olmazdı ancak bu sefer gücüm yetmiyor. Kurtulmak için teknik veya tavsiye verebilirseniz gerçekten mutlu olurum , sınava hazırlık döneminde böyle bir olay hayatımı mahvedebilir lütfen yardım edin. Cevaplarınız için teşekkürler bilgisayara geçtiğim zaman parazitin tasvirini yükleyeceğim.

Ekli dosyayı görüntüle 9292Yazı tam çıkmamış. "kalp çakrası" yazıyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Osi sembolü ateşli bir enerjiye sahiptir bu açıdan normal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...