bilenler yorumlarsa sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tezikizi

Kayıtlı Üye
slm arkadaslar dun bi hocayla görüştüm bana uzerimde buyu olduğunu buyunun cozulmesi icinde bi hocayla birlikte olmami soyledi bana cok sacma geldi askimdan olsemde boyle birsey yapmam dedim o zaman surec uzar dedi bende uzasin dedim hic boyle birsey duyan oldumu

taroh

Kayıtlı Üye
çüş diyorum böyle zihniyete en azından müslümanlıkla ilgili olmayan birileridir.büyü bozulmuş gibi gösteren o hocanın esir ettiği cin olacaktır.

Dolunays

Moderator
Bende taroh'a katılıyorum.Büyü Bozmak İçin İllaki Hocayla Birlikte Olmana Gerek Yok.Herhalde O Konuştuğun Kişi Hocalar Namaz Kılar Kuran Okurya Onun Koruması Yada Manevi Gücü Yüksek Olduğu İçin Sana Öle demiştir.Büyü Bozmak İçin Rukye ler de Vardır.Forumda Bulursam Link Olarak Koyarım.Selametle

Red Robit

Banlı Kullanıcı
Saçmalık, saçmalık, saçmalık. Böyle hocalara, şıhlara ve ünvanlar arkasına saklanıp sadece kendi uçkurlarını umursayarak insanları yalan-yanlış yönlendiren adi karakter yoksunu kimselere söyleyecek kelime bulamıyorum. Argo lügatındaki bütün pis kelimeleri bir araya getirsek bile böyle kimselerin karaktersizliklerini ifadeden gene aciz kalırız. Hocalık da başını alıp giden bir müessese olmuş. Konuyu açan kardeşten ricam böyle kimselere prim vermeyin. Hatta polis ve medyayla işbirliği yaparak bu aşağılık embesilleri yakalatın ki insanlarımız bilinçlensinler.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Ne garip memlekette yaşıyoruz;) siz ne gibi durum hoca götürdü

Kendinol

Kayıtlı Üye
Sakın öyle bişey yapma. Ne kadar kötü bişey teklif edilen. Bence tacizden karakola verilse yeridir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...