Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Birilerini ikna edebilmek, kalplerini yumuşatmak için yardım lütfen

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    33
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Standart Birilerini ikna edebilmek, kalplerini yumuşatmak için yardım lütfen

Arkadaşlar öncelikle merhaba benim iki kişiyi ikna etmem bir diğer deyişle kalplerini yumuşatmam gerekiyor. Konuşma ile bir yere varamadım sizlere ve tecrübelerinize çok ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olabilir misiniz ? Bu arada bu konu için siteyi aradım belki gözden kaçırdım bilmiyorum fakat bulamadım istediğim dil bağlama değil kalplerin yumuşayıp ikna olunması

2. gazelin Üyemize teşekkür edenler:
    Diana3 (21.12.2017)

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    20
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Öncelikle merhaba, benim uyguladığım ve başarılı sonuç aldığım yöntemden size bahsedeceğim ihtiyacı olan herkes faydalanabilir. Öncelikle uğurlu sayınız kaç ise o miktarda beyaz mum alıyoruz(beyaz renk olması önemli), örneğin benim uğurlu sayım 5 , ve 5 adet ''beyaz'' mumu alıp her gün birini yakıyoruz. İşlemi mum bitene kadar yapacağımızdan dolayı, mumu çok kalın ve büyük seçmemeye özen gösterelim. İlk gün 1 adet mumu yaktığımızda iletişime geçilmek istenen kişinin fotoğrafını önümüze koyuyoruz(resmi olmasa da olur fakat olması etkiyi arttıracaktır büyük yararı vardır.) mumu yaktığımız anda fotoğrafa bakarak kişiye istediğiniz düşünceleri aktarıyoruz örneğin ''Beni seviyorsun , benimle konuşacaksın , bana mesaj atacaksın'' veya yardım bile isteyebilirsiniz ne dilediğinize kalmış. Çok karmaşık cümleler kurmamaya özen gösterin yalnızca bir tane kısa cümle seçip devamlı onu tekrarlayın. Bu cümleyi tekrarlarken fotoğrafla göz temasınızı devamlı sürdürün , Sanki siz bu cümleleri söylerken , kişiyi fotoğrafta değil de karşınızdaymış gibi görün ve hissedin. Mumu sizin konuşma aracınız gibi düşünün ,aranızda bir bağ olduğunu onun canlı bir enerji olduğunu , sizin enerjinizi karşınızdaki kişiye onun ilettiğini.Ve mum bittikten sonra gün içerisinde yine kişiyi düşünürseniz yoğun bir enerjiye maruz kalır ve sizi düşünmemesi en az olasılığa iner. Diğer günler de uğurlu sayınız kadar aldığınız mumları aynı şekilde uyguluyorsunuz, günün hangi saatinde yapmak size kalmış . En önemlisi de sakın olacak mı olmayacak mı diye düşünmemeniz, her şey inanmakta bitiyor , sevgiler.

4. 2 kişi Diana3 üyemize teşekkür etti:
    gazelin (21.12.2017), Gerekli değil (21.12.2017)

Rep Puanı : 79
    Ettiği Teşekkür
    8
    33 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Alıntı Diana3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba, benim uyguladığım ve başarılı sonuç aldığım yöntemden size bahsedeceğim ihtiyacı olan herkes faydalanabilir. Öncelikle uğurlu sayınız kaç ise o miktarda beyaz mum alıyoruz(beyaz renk olması önemli), örneğin benim uğurlu sayım 5 , ve 5 adet ''beyaz'' mumu alıp her gün birini yakıyoruz. İşlemi mum bitene kadar yapacağımızdan dolayı, mumu çok kalın ve büyük seçmemeye özen gösterelim. İlk gün 1 adet mumu yaktığımızda iletişime geçilmek istenen kişinin fotoğrafını önümüze koyuyoruz(resmi olmasa da olur fakat olması etkiyi arttıracaktır büyük yararı vardır.) mumu yaktığımız anda fotoğrafa bakarak kişiye istediğiniz düşünceleri aktarıyoruz örneğin ''Beni seviyorsun , benimle konuşacaksın , bana mesaj atacaksın'' veya yardım bile isteyebilirsiniz ne dilediğinize kalmış. Çok karmaşık cümleler kurmamaya özen gösterin yalnızca bir tane kısa cümle seçip devamlı onu tekrarlayın. Bu cümleyi tekrarlarken fotoğrafla göz temasınızı devamlı sürdürün , Sanki siz bu cümleleri söylerken , kişiyi fotoğrafta değil de karşınızdaymış gibi görün ve hissedin. Mumu sizin konuşma aracınız gibi düşünün ,aranızda bir bağ olduğunu onun canlı bir enerji olduğunu , sizin enerjinizi karşınızdaki kişiye onun ilettiğini.Ve mum bittikten sonra gün içerisinde yine kişiyi düşünürseniz yoğun bir enerjiye maruz kalır ve sizi düşünmemesi en az olasılığa iner. Diğer günler de uğurlu sayınız kadar aldığınız mumları aynı şekilde uyguluyorsunuz, günün hangi saatinde yapmak size kalmış . En önemlisi de sakın olacak mı olmayacak mı diye düşünmemeniz, her şey inanmakta bitiyor , sevgiler.
    ben terazi burcuyum terazi burcunun uğurlu sayısı 6. ben şimde 6 tane rengarenk mum alıp mı bu uygulamayı yapmalıyım?

Ettiği Teşekkür
    20
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Merhaba öncelikle ,mumun renginin beyaz olması gerekli belirttiğim gibi

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    33
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Çok çok teşekkür ederim hemen yarın bu işlemi inanarak yapacağım. Her şey gönlünüzce olsun teşekkür ederim

8. gazelin Üyemize teşekkür edenler:
    Diana3 (21.12.2017)

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    9

peki bu yaptigimiz uygulamanin etkisi gecmiyor mu ?

Ettiği Teşekkür
    20
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Alıntı lupina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bu yaptigimiz uygulamanin etkisi gecmiyor mu ?
    Yaptığınız şey büyü değil telepati.Bu yüzden etki diye bir şey yok o kişi kendi kararını verecek ne olursa olsun, çünkü büyü gibi bir etki altında kalmıyor.

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    9

Alıntı Diana3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptığınız şey büyü değil telepati.Bu yüzden etki diye bir şey yok o kişi kendi kararını verecek ne olursa olsun, çünkü büyü gibi bir etki altında kalmıyor.
    tesekkur ederim.peki ben anne ve babamin bi konuda kararini degistirmek istiyorum konusmayla ikna edemedim onyargili ve kibirlerinden dolayi yapmam mumkun mudur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)