Hangi başlık altında açıcağıma karar veremedim ama umarım yardımcı olursunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mikaelchan

Kayıtlı Üye
İş
Fizik
Depresif moddasın anlaşılan bu olaydan sonra günlük faliyetlerin, genel hobilerin hepsini kaybettin... Tabi ki zihninde olan bir şey demiyorum, kendine baktırmalısın.

origanum

Yönetici
Sadece vicdan. Bilinçaltınız bunun içinizde yarattığı içten içe suç işliyormuş duygusu ve sonucunda da eziklik nedeniyle enerjinizi gitgide düşürmüş ve negatif hale dönüştürmüş. Bu da hayatınıza negatif olayları, insanları ve varlıkları çeker. Kısırdöngü halinde devam eder. Durumunuz bundan ibaret. Başka da birşey yok.

Kuzeybadex

Banlı Kullanıcı
Orginum yazdıkların sacmalıktan ibaret

Mika yazdıklarının bi kısmı doğru ama kime baktırcam bilmiyorum

origanum

Yönetici
Bilakis ne kadar doğru olduğu sert tepkinizden belli.

brotherhood

Kayıtlı Üye
Beni benden iyimi bilcen sacmalıklarını kendine sakla
Kusura bakmayında siz bu üslubunuzla nereye varmayı planlıyorsunuz ? Bir üye olarak rahatsızlık duydum feci şekilde.. Sorunuza gelen cevap hoşunuza gitmediyse bunu daha hoşgörülü bir şekilde söyleyebilirsiniz

alexisis

Kayıtlı Üye
Madem bu kadar kendinizi iyi biliyorsunuz, neden ilk mesajinizda "dusuncelerinize ihtiyacim var"diye yaziyorsunuz? Ne kadar oksimoron bir tutum...

watcherboy

Banlı Kullanıcı
Siz yine Din e dönün Tanri ya ALLAH a dua edin bizi idare eden O , darda veya çok sıkınta iken hemen lahavlevelaguvveteillabillah deyince nasil insana bi rahatlama geliyor ALLAH dan kötülük gelir mi yaw :)

Ori

Kayıtlı Üye
Sizin bu tutumunuzdan dolayı size yardım edecek tek kişi doktordur. Bu açık ve net. Doktora gidin.

origanum

Yönetici
Beni benden iyimi bilcen sacmalıklarını kendine sakla

Evet işim gereği ruhunuzun derinliğini sizden iyi biliyorum. Soruyorsunuz, umutsuzca yardım diliyorsunuz, nedenine inip söylüyorum beğenmiyorsunuz. Ben sizin egonuza uyacak cevap vermek için yalan söyleyecek değilim. Acılardan beslenmek isteyebilirsiniz ancak ben de sitemiz de böyle bir şeye alet olmayız.
Ayrıca bu sitede üsluba çok önem veririz, yazım tarzınız sitemiz için uygun değildir. Küfürlü, hakaretvari veya ağız dalaşı şeklinde yapılan her türlü yazışmalar sitemizden kaldırılır ve yazanlar süresiz olarak uzaklaştırılır, bilginize.
Ya düzelin ya kendiniz girmeyin diyeceğim ama önceki mesajlarınızdan bu şansınızı kaybettiniz, huylu huyundan vazgeçmez diyerek sizi siteye uyumsuzluktan yasaklayacağım. Sizi kazandırmak isterdim ama benden yardım için vakit ayırmamı bekleyen başka üyeler varken bu durum onlara haksızlık olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...