Hangi başlık altında açıcağıma karar veremedim ama umarım yardımcı olursunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzeybadex

Banlı Kullanıcı
Merhaba umarım cidiye alırsınız kime anlatıysam ya deli olduğumu yada bişey kullandımı düşünüyor ama öyle değil umarım anlarsınız Budan 4 yıl önce hergün kuran okuyup namaz kılıyordum sonra yavaş yavaş dinden kopmaya başladım gerekli sebeplerim vardı bir gece salonda yerde yatarken birden hızlı bi şekilde evin dış kapısının açıldığı ördüm içeriye bacakları olmayan nasıl anlatılır bilmiyorum uzun simsiyah saçları olan göz bebekleri alev topu gibiydi bizim gözlerimizin etrafı beyaz ya onunki masmaviydi bide parmağında uzun hançer gibi bi yüzük vardı gümüşe benziyordu üzerime doğru geldi o sıra uyanıktım ama hareket edemiyordum üzerime hızlı bi şekilde yaklaştı nasıl korktuğumu anlatamam bildim bütün duaları okudum ve kayboldu ama dağa sonra tamamen dinden koptum şuan müslüman değilim düşüncelerinize ihtiyacım var umarım birileri cevaplandırır teşekkürler.

İşde bu kimse anlamıyor veya cevaplamalarına izin vermiyorlar ben anladım anlıycagımı şeytan beni istiyor

brotherhood

Kayıtlı Üye
Hemen karamsarlığa düşmeyin bence, yardımcı olabilecek birileri olduğunu mutlaka düşünüyorum. Cevap verecek insanları engelleyebileceğini sanmıyorum herhangi birşeyin

Afifege

Kayıtlı Üye
Bence de moralinizi hemen bozmayın. Bu konuda bilgisi olan kişilerin hayatımda sadece bu site yoktur. Yani işleri vardır ve gördüklerinde mutlaka dönerler. Ama ortada bir şeytan varsa o zayıflamış hislerden, tereddütlerden, vesvese ve acabalardan beslenir unutmayın. Beyaza, saf olana ve temiz olana, ışığa, temiz güce inatla çevirmemiz lazım yüzümüzü.

Seuta

Kayıtlı Üye
Beslenmiş gibi duruyor afiflege.benim verebilecegim öneri müslümanlığa geri donmeniz olur , suanki inancinizi bilmiyorum. Site yöneticilerinden bakım için mesaj atin

Kuzeybadex

Banlı Kullanıcı
80 kilodan 55 kiloya düştüm anlatılacak gibi değil napıcagımı İnan bilmiyorum

lilith.93

Kayıtlı Üye
Daha öncesinde varlıklarla iletişime geçme gibi durumlarınız oldu mu ? Site yöneticileri ile iletişime geçip mutlaka bakım yaptırın bence

Kuzeybadex

Banlı Kullanıcı
2 hafta falan oluyor ama sürekli varlıklarını hissediyorum yanımdan hiç ayrılmadıkları kanısındayım

Sürekli oluyor beli bi zaman Yok

Spell

Kayıtlı Üye
Genelde bu varlıklar inançlı kimselere musallat oluyor. Sizi inancınızdan koparmak için gelmiş ve başarılı olmuş.

Kuzeybadex

Banlı Kullanıcı
Şimdi islam dinin den ve Tanrı'dan oldukça nefret ediyorum müslümanda olmak istemiyorum sanırım ruhumu şeytana adıysam başka çözum yolu yok gibi selametle hoşçakalın

demirabey

Kayıtlı Üye
Hayırlısı olsun ne diyelim karar sizin

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Byturk

Kayıtlı Üye
Şimdi islam dinin den ve Tanrı'dan oldukça nefret ediyorum müslümanda olmak istemiyorum sanırım ruhumu şeytana adıysam başka çözum yolu yok gibi selametle hoşçakalın

Ruhunuzu şeytana adamak mı? Bunu da nereden çıkardınız? merak ettiğim için soruyorum yanlış anlamayın.

Kuzeybadex

Banlı Kullanıcı
Farklı boyutları var yaşadıklarımın kelimeşerle anlayabileceğimi sanmıyorum kısacası yanımdalar bana yardım edebilcek ruhani güce ulaşmış bütün kapıları açıp kapatabilen birinin olması lazım

Byturk

Kayıtlı Üye
Farklı boyutları var yaşadıklarımın kelimeşerle anlayabileceğimi sanmıyorum kısacası yanımdalar bana yardım edebilcek ruhani güce ulaşmış bütün kapıları açıp kapatabilen birinin olması lazım

Kusura bakmayın bu konuda fazla bilgim yok, anladığım kadarıyla yanınızda bazı varlıkların olduğunu hissediyorsunuz. Ve bunu 4 yıldır, o olaydan beri yaşıyorsunuz. Hatta bu varlıkları hissetmeniz yanında başka sorunlarda yaşıyorsunuz. Yardımcı olmak isterdim ama ben dua etmekten başka bir şey bilmem. Umarım birileri size yardımcı olur. Benim merak ettiğim kapıları kimin açtığı, yani eğer dediğiniz gibi kapanması gereken bir kapı varsa açan biri de olmalı.

Kuzeybadex

Banlı Kullanıcı
Ailem hep teyzemin büyü yaptığını söyler bütün akrabalarımın ve teyzeminde bütün erkek çocukları ölmüş benim doğumuma o gelmiş falan ilk onun kucağına alınmışım ben teyzemin oldunu düşünüyorum ve öyledir de karaktete diye bişeyden bahsetmişti teyzemin şeytanla güçlü bi bağlantısı olduna inanıyorum adımıda o koymuş hata bilmiyorum elimden hiç bişey gelmiyor günden güne eriyorum

Byturk

Kayıtlı Üye
Ailem hep teyzemin büyü yaptığını söyler bütün akrabalarımın ve teyzeminde bütün erkek çocukları ölmüş benim doğumuma o gelmiş falan ilk onun kucağına alınmışım ben teyzemin oldunu düşünüyorum ve öyledir de karaktete diye bişeyden bahsetmişti teyzemin şeytanla güçlü bi bağlantısı olduna inanıyorum adımıda o koymuş hata bilmiyorum elimden hiç bişey gelmiyor günden güne eriyorum

Büyüyü ne zaman yaptığını düşünüyorsunuz? 4 yıl önce mi yoksa ilk doğduğunuzda mı? Ayrca bunun için bakım yaptırdınız mı?

Kuzeybadex

Banlı Kullanıcı
Yok yaptırmadım da Doğudumda yaptı kesin de yalın zamanda yapıp yapmasını bilmiyorum ama yapmıştır bakım nasıl yaptırcam bi bilgim Yok yardımcı olursan sevinirim

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
eytan sizi dinden koparmaya çalışmış olan bu...Tekrar islama dönerseniz sorun hallolur Allah'ın izniyle..

Byturk

Kayıtlı Üye
Yok yaptırmadım da Doğudumda yaptı kesin de yalın zamanda yapıp yapmasını bilmiyorum ama yapmıştır bakım nasıl yaptırcam bi bilgim Yok yardımcı olursan sevinirim

Doğrusu bu konu hakkında en az senin kadar eksiğim. Büyü, büyü bozmak, büyü olup olmadığını anlamak hiç anladığım şeyler değildir. Lakin benim düşüncem büyüden farklı bir şey olduğu. Yine de emin olmak lazım. Bu sitede takip ettiğim kadarıyla işinin ehli insanlar var. Onlara bakım yaptırarak anlayabilirsiniz. Inşallah bu mesajları görür ve size yardımcı olurlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...