Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Falcılar bana bakım yapamıyor.

Yer
    SPACE
    Rep Puanı : 429
    Ettiği Teşekkür
    129
    101 mesaja 214 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Falcılar bana bakım yapamıyor.

İyi akşamlar arkadaşlar, bu aralar fallar ile ilgili kafam karışık belki fark etmişsinizdir takip edenleriniz. Soruma gelecek olursam, bazı falcılar ne zaman fal baktığı kişiyle ilgili bir şeyler göremez? Ya da görememesinin sebebi nedir? Mesela herkese çok iyi fal bakan insanlar, her şeyini söyleyen insanlar bana gelince 5 dakika konuşmuyor, konuşsa bile bilemiyor. Üstümde cin musallatı olduğunu söyleyen falcılar oldu, ben buna inanmıyorum, erkek arkadaşımla ilgilide birçok şey söylediler fakat söylenen şeyler imkan vermeyeceğim şeyler. Sadece birkaç hastalığımı bildi geçmişte yaşadığım bu kadar. Sizce neden göremezler arkadaşlar? Değerli fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yer
    Batumi
    Rep Puanı : 133
    Ettiği Teşekkür
    282
    50 mesaja 62 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

Ah ansolo ah falcılar gaybtan haber veremezler cinler gaybı bilemezler sen gaybdan bilgi istiyorsun çünki
    "Süleyman Harnûbe asasını oydu. Bu âsâya cinlerin bilmedikleri uzun bir müddet dayandı. Nihayet yere düştü. Böylece insanlar cinlerin gaybı bilmediklerini öğrendiler. Bunun miktarına baktılar. Bu müddetin bir sene olduğunu gördüler

SATRANÇTA PİYON OLMAYI SEVERİM OYUN BİTİNCE BARONDA AYNI KUTUYA GİRER PİYONDA

3. Dankyy Üyemize teşekkür edenler:
    Ansolo (18.12.2017)

Yer
    SPACE
    Ettiği Teşekkür
    129
    Tecrübe Puanı
    15

Bazı falcılar geleceğe dair o kadar emin konuşuyorlar ki, gerçekten bilmeleri imkansız, öyle değil mi?

5. Ansolo Üyemize teşekkür edenler:
    Dankyy (18.12.2017)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8825
    Ettiği Teşekkür
    3.826
    2.237 mesaja 4.337 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    78

Zaten asıl sorun olasılıkların sınırsız olduğunu unutmaları..İstisnalar tabi var ama çoğunluk böyle.

¡Gracías a Dios por todo!

7. lviv angeles Üyemize teşekkür edenler:
    Ansolo (18.12.2017)

Yer
    SPACE
    Ettiği Teşekkür
    129
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten asıl sorun olasılıkların sınırsız olduğunu unutmaları..İstisnalar tabi var ama çoğunluk böyle.
    Çok haklısın, özellikle bazılarının insanları nasıl etkileyeceğini düşünmeden her şeyin pat diye söylenmesine karşıyım.

9. Ansolo Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (19.12.2017)

Rep Puanı : 9914
    Ettiği Teşekkür
    898
    568 mesaja 1.623 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    81

Psikolojik destek ile fal bakımını karıştırmayın.Sizin istediğiniz o gelecekte olacaklarla ilgili bilgi iken ve fal baktırmak istemişken bakımcı neden sakınsın?bu o zaman aldatmaca olmaz mı?Elbette söylemenin bir adabı da var.

Sınırsız olasılık olduğu unutulmuyor.Tam aksine o sınırsız olasılıklardan olası potansiyeli yüksek olanlar algılanıyor ve yapılan seçimlerin sonuçlarında neler olabileceği açıklanıyor. Böylece seçimlerinde kişilere yardımcı olmak amaçlanıyor.Yoksa alemin geleceğini bilmeye çalışmanın faydası ne olsun ki?

“Ay’ın kadim dilini kim biliyor şimdi?
    Ve kim konuşuyor Tanrıça’yla hala?
    Şimdi sadece taşlar hatırlıyor ayın çok eskiden bize anlattıklarını
    ve ağaçlardan, çimenlerin hışırtısından ve çiçeklerin kokularından öğrendiklerimizi .”

11. 4 kişi Lavander üyemize teşekkür etti:
    4nqela (19.12.2017), acid (18.12.2017), Ansolo (18.12.2017), asterix (20.12.2017)

Yer
    SPACE
    Ettiği Teşekkür
    129
    Tecrübe Puanı
    15

Psikolojik destek ile fal bakımını karıştırmıyorum fakat bir insana pat diye şu yaşında öleceksin denmesini mantıklı bulmuyorum. Bence asıl aldatmaca kesinlikle şu şu olacak denmesi, o olayın yaşanmayacağı varsa bile kişiyi ona inandırıp gerçekleşmesine yol açılmasını doğru bulmuyorum. Aslında bir şekilde aynı şeyden bahsediyoruz, en yüksek olasılığı söylüyorlar fakat bunu belirtmek yerine kesinlikle gerçekleşecekmiş gibi davranıyorlar. Neyse ki fal bakmayı da baktırmayı da artık tamamen bıraktım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Yer
    Batumi
    Ettiği Teşekkür
    282
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Ansolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı falcılar geleceğe dair o kadar emin konuşuyorlar ki, gerçekten bilmeleri imkansız, öyle değil mi?
    Tabiki evet bilemezler geleceği bak sana bir şey söyleyeceğim sana bunları söyleyen falcılara deki sen daha kaç sene fal bakarsın eğer genç biriyse sana bunları söyleyen mesala kadın 28 yaşında kadına gittin sen kaç sene fal bakarsın ben yaşlana kadar fal bakarım derse gayb dan haberi olmadığini hemen anlarsın eğer gene cevabı şu olursa ben 20 yıl daha fal bakarım derse gene gaybdan haberi olmadığini anlarsın eğer benim dediğim seneyi tutturursa baya bilgili biri derim ona

Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    12
    8 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

@danky benim dediğim seneyi tutturursa baya bilgilidir yazmışsın. Demekki baya bilgilisin 😊

15. teddy Üyemize teşekkür edenler:
    Dankyy (19.12.2017)

Yer
    Batumi
    Ettiği Teşekkür
    282
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı teddy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @danky benim dediğim seneyi tutturursa baya bilgilidir yazmışsın. Demekki baya bilgilisin
    Kendi çapımdayım işte bilmediğim çok şey var bildiğim de çok var demiyorum sevdiğim insanlara yardım ederim sevmediklerimede yardım etmeye çalışırım

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)