Falcılar bana bakım yapamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ansolo

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar arkadaşlar, bu aralar fallar ile ilgili kafam karışık belki fark etmişsinizdir takip edenleriniz. Soruma gelecek olursam, bazı falcılar ne zaman fal baktığı kişiyle ilgili bir şeyler göremez? Ya da görememesinin sebebi nedir? Mesela herkese çok iyi fal bakan insanlar, her şeyini söyleyen insanlar bana gelince 5 dakika konuşmuyor, konuşsa bile bilemiyor. Üstümde cin musallatı olduğunu söyleyen falcılar oldu, ben buna inanmıyorum, erkek arkadaşımla ilgilide birçok şey söylediler fakat söylenen şeyler imkan vermeyeceğim şeyler. Sadece birkaç hastalığımı bildi geçmişte yaşadığım bu kadar. Sizce neden göremezler arkadaşlar? Değerli fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Ah ansolo ah falcılar gaybtan haber veremezler cinler gaybı bilemezler sen gaybdan bilgi istiyorsun çünki
"Süleyman Harnûbe asasını oydu. Bu âsâya cinlerin bilmedikleri uzun bir müddet dayandı. Nihayet yere düştü. Böylece insanlar cinlerin gaybı bilmediklerini öğrendiler. Bunun miktarına baktılar. Bu müddetin bir sene olduğunu gördüler

Ansolo

Kayıtlı Üye
Bazı falcılar geleceğe dair o kadar emin konuşuyorlar ki, gerçekten bilmeleri imkansız, öyle değil mi?

Ansolo

Kayıtlı Üye
Zaten asıl sorun olasılıkların sınırsız olduğunu unutmaları..İstisnalar tabi var ama çoğunluk böyle.
Çok haklısın, özellikle bazılarının insanları nasıl etkileyeceğini düşünmeden her şeyin pat diye söylenmesine karşıyım.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Psikolojik destek ile fal bakımını karıştırmayın.Sizin istediğiniz o gelecekte olacaklarla ilgili bilgi iken ve fal baktırmak istemişken bakımcı neden sakınsın?bu o zaman aldatmaca olmaz mı?Elbette söylemenin bir adabı da var.

Sınırsız olasılık olduğu unutulmuyor.Tam aksine o sınırsız olasılıklardan olası potansiyeli yüksek olanlar algılanıyor ve yapılan seçimlerin sonuçlarında neler olabileceği açıklanıyor. Böylece seçimlerinde kişilere yardımcı olmak amaçlanıyor.Yoksa alemin geleceğini bilmeye çalışmanın faydası ne olsun ki?

Ansolo

Kayıtlı Üye
Psikolojik destek ile fal bakımını karıştırmıyorum fakat bir insana pat diye şu yaşında öleceksin denmesini mantıklı bulmuyorum. Bence asıl aldatmaca kesinlikle şu şu olacak denmesi, o olayın yaşanmayacağı varsa bile kişiyi ona inandırıp gerçekleşmesine yol açılmasını doğru bulmuyorum. Aslında bir şekilde aynı şeyden bahsediyoruz, en yüksek olasılığı söylüyorlar fakat bunu belirtmek yerine kesinlikle gerçekleşecekmiş gibi davranıyorlar. Neyse ki fal bakmayı da baktırmayı da artık tamamen bıraktım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Bazı falcılar geleceğe dair o kadar emin konuşuyorlar ki, gerçekten bilmeleri imkansız, öyle değil mi?

Tabiki evet bilemezler geleceği bak sana bir şey söyleyeceğim sana bunları söyleyen falcılara deki sen daha kaç sene fal bakarsın eğer genç biriyse sana bunları söyleyen mesala kadın 28 yaşında kadına gittin sen kaç sene fal bakarsın ben yaşlana kadar fal bakarım derse gayb dan haberi olmadığini hemen anlarsın eğer gene cevabı şu olursa ben 20 yıl daha fal bakarım derse gene gaybdan haberi olmadığini anlarsın eğer benim dediğim seneyi tutturursa baya bilgili biri derim ona

teddy

Kayıtlı Üye
@danky benim dediğim seneyi tutturursa baya bilgilidir yazmışsın. Demekki baya bilgilisin ?

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
@danky benim dediğim seneyi tutturursa baya bilgilidir yazmışsın. Demekki baya bilgilisin 😊

Kendi çapımdayım işte bilmediğim çok şey var bildiğim de çok var demiyorum sevdiğim insanlara yardım ederim sevmediklerimede yardım etmeye çalışırım

Seuta

Kayıtlı Üye
Kahinleri de bu gruba alabilirmiyiz onlarda olasiklar uzerinden mi kehanetlerde bulunur:oops:

asterix

Kayıtlı Üye
Gelecek kesin değil paralel gerçeklikler arasından seçilerek yaratılıyor ve sürprizler olabilir ,falcılar sanırım biraz insanın duymak istediklerini analatıyor bir miktar sezgi ile harmanlıyor,siz de farklı enerjiler koruma kalkanları olabilir,bir kez benim başıma geldi gittiğim hoca suya baktı baktı sonra bana farklı davranmaya çok hürmetkar davranmaya başladı pek bir şey söylemedi ama farklı bir şey görmüş gibi gelmişti,bu egomun oyunuda olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...